Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja bym pojechał , ale niestety nie stać mnie na takie rarytasy już w tym miesiącu :/

lipa z kasą jak cholera :thumbdown: może jakbym pościągał długi to bym miał kase a tak to lipa :confused4:

jedziemy z Bulczasem? będziemy na nich czekać na dole przy piwku czy jakimś tam % :decayed::naughty:

my tez tam bedziemy zajezdzac na cos bezalkoholowego :kox:

:gwizdanie:

no co na stoku nie mozna pic alkoholu :decayed:

A mi się czteropak już chłodzi :embarrassed:

Zabiorą Ci prawko... :naughty:

będę jeździł bez :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja bym pojechał , ale niestety nie stać mnie na takie rarytasy już w tym miesiącu :/

lipa z kasą jak cholera :thumbdown: może jakbym pościągał długi to bym miał kase a tak to lipa :confused4:

jedziemy z Bulczasem? będziemy na nich czekać na dole przy piwku czy jakimś tam % :decayed::naughty:

my tez tam bedziemy zajezdzac na cos bezalkoholowego :kox:

:gwizdanie:

no co na stoku nie mozna pic alkoholu :decayed:

A mi się czteropak już chłodzi :embarrassed:

wez wez ja nie jade autem to go opędzluje :kox: :kox:

Opublikowano
:wallbash: nie odnajdę się dziś tutaj :wallbash:
Opublikowano

Jedź Kędzior bo coś grajek mi siada i potrzebny jest tenor :polew: :polew: :polew:

no dajesz kędzior jak nie znajdziemy wypożyczalni do się spijemy :naughty:

Opublikowano

:wallbash: nie odnajdę się dziś tutaj :wallbash:

:ssij:

lepiej ci? :decayed::polew: :polew:

Jedź Kędzior bo coś grajek mi siada i potrzebny jest tenor :polew: :polew: :polew:

ta ja spokojny i cichy jestem :decayed: pozatym musiał byś robić częste postoje :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 22:54_________________________________________________

Jedź Kędzior bo coś grajek mi siada i potrzebny jest tenor :polew: :polew: :polew:

no dajesz kędzior jak nie znajdziemy wypożyczalni do się spijemy :naughty:

i co pojade w dzinsach i adidaskach? :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Jedź Kędzior bo coś grajek mi siada i potrzebny jest tenor :polew: :polew: :polew:

no dajesz kędzior jak nie znajdziemy wypożyczalni do się spijemy :naughty:

Dobrze gada :naughty:
Opublikowano

:wallbash: nie odnajdę się dziś tutaj :wallbash:

Szukaj sprzętu i jedź z nami! :kox:
Opublikowano

ja bym pojechał , ale niestety nie stać mnie na takie rarytasy już w tym miesiącu :/

lipa z kasą jak cholera :thumbdown: może jakbym pościągał długi to bym miał kase a tak to lipa :confused4:

jedziemy z Bulczasem? będziemy na nich czekać na dole przy piwku czy jakimś tam % :decayed::naughty:

my tez tam bedziemy zajezdzac na cos bezalkoholowego :kox:

:gwizdanie:

no co na stoku nie mozna pic alkoholu :decayed:

A mi się czteropak już chłodzi :embarrassed:

Zabiorą Ci prawko... :naughty:

po 4 piwie jeździ jak hołowczyc :buhaha:

Opublikowano

:wallbash: nie odnajdę się dziś tutaj :wallbash:

Szukaj sprzętu i jedź z nami! :kox:

sprzęt mam chyba u siebie w górach albo na starej chacie w Kato z resztą wy jedziecie jutro ? już mam plan na jutro :blink:

Opublikowano

no stoku wolno pić :decayed:

Opublikowano

:wallbash: nie odnajdę się dziś tutaj :wallbash:

Szukaj sprzętu i jedź z nami! :kox:

sprzęt mam chyba u siebie w górach albo na starej chacie w Kato z resztą wy jedziecie jutro ? już mam plan na jutro :blink:

To je zmień i kto wie czy nie zostaniemy dłużej... :wink4::naughty:
Opublikowano

no stoku wolno pić :decayed:

:banan::dance:

Opublikowano

no stoku wolno pić :decayed:

Dobrze będzie łatwiej utrzymać równowagę :kox:
Opublikowano

no stoku wolno pić :decayed:

Dobrze będzie łatwiej utrzymać równowagę :kox:

Apropo's równowagi to ja nie mam wogóle kantów na tej mojej desce chyba! :wallbash:
Opublikowano

pochytałem sobie strój więc mogę jutro jechać :naughty:

1287179284_GR000-442001_w333_h400.jpg

ewentualnie

c_big3678900.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no stoku wolno pić :decayed:

Dobrze będzie łatwiej utrzymać równowagę :kox:

Apropo's równowagi to ja nie mam wogóle kantów na tej mojej desce chyba! :wallbash:

akjam a jaki masz rozmiar butow moze bym sobie sprobowal na desce smignac :kox: :kox:

Opublikowano

no stoku wolno pić :decayed:

Dobrze będzie łatwiej utrzymać równowagę :kox:

Apropo's równowagi to ja nie mam wogóle kantów na tej mojej desce chyba! :wallbash:

w kancik to to możesz ale zagrać :tongue4::wink4:
Opublikowano

pochytałem sobie strój więc mogę jutro jechać :naughty:

1287179284_GR000-442001_w333_h400.jpg

ewentualnie

c_big3678900.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew:

:good::polew: :polew:
Opublikowano

dopiję piwko i w kimono :decayed:

Opublikowano

no stoku wolno pić :decayed:

Dobrze będzie łatwiej utrzymać równowagę :kox:

Apropo's równowagi to ja nie mam wogóle kantów na tej mojej desce chyba! :wallbash:

akjam a jaki masz rozmiar butow moze bym sobie sprobowal na desce smignac :kox: :kox:

42-43...

no stoku wolno pić :decayed:

Dobrze będzie łatwiej utrzymać równowagę :kox:

Apropo's równowagi to ja nie mam wogóle kantów na tej mojej desce chyba! :wallbash:

w kancik to to możesz ale zagrać :tongue4::wink4:

Nie cwaniakuj! :naughty: Dobrze, że Ci powiedziałem o tej grze bo byś nie wiedział nic o świecie... :decayed:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 23:08_________________________________________________Ja też spadam! Mam nadzieje, że do jutra... :cool1:

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.