Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co ma wspólnego ślepy murzyn z murzynem widzącym?

Jeden i drugi w lustrze gówno widzi :)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

rasista :gwizdanie:

ja ? :no:

pytał się ktoś o to twoje padło? :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co ma wspólnego ślepy murzyn z murzynem widzącym?

Jeden i drugi w lustrze gówno widzi :)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

rasista :gwizdanie:

ja ? :no:

pytał się ktoś o to twoje padło? :naughty:

ktoś tam pyta, ale większego zainteresowania nie ma, chyba cena jest za bardzo wyjebana :polew: :polew:

na bani wystawiałem na allegro, jak się skończy to troszkę obniżę :decayed:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 18:06_________________________________________________muszę ją wystawić jako 1.8T może sie trafi jakiś nietryb i łyknie :kox:

Opublikowano

poka linka :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

poka linka :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

poka linka :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dobra znalazłem :polew: :polew: :polew:

mogłeś w dodatku wystawić jako b6 może też by się nie skapli :decayed:

Opublikowano

poka linka :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dobra znalazłem :polew: :polew: :polew:

mogłeś w dodatku wystawić jako b6 może też by się nie skapli :decayed:

albo wystawić to czarne b8, na jazdę zapodać b8 a po finalizacji transakcji dać kluczyki do B5 :polew:

Opublikowano

Witam ja też chciałem sprzedać i kupić coś innego ale to chyba zła pora na sprzedaż auta więc zamontowałem gaz i jeszcze trochę pojeżdżę :>

Opublikowano

Witam ja też chciałem sprzedać i kupić coś innego ale to chyba zła pora na sprzedaż auta więc zamontowałem gaz i jeszcze trochę pojeżdżę :>

i jaki wkońcu zamontowałeś i gdzie? :decayed:

poka linka :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dobra znalazłem :polew: :polew: :polew:

mogłeś w dodatku wystawić jako b6 może też by się nie skapli :decayed:

albo wystawić to czarne b8, na jazdę zapodać b8 a po finalizacji transakcji dać kluczyki do B5 :polew:

:polew: :polew:
Opublikowano

:hi: Adam

Witam ja też chciałem sprzedać i kupić coś innego ale to chyba zła pora na sprzedaż auta więc zamontowałem gaz i jeszcze trochę pojeżdżę :>

ja chcę tylko sprzedać, kupować na razie nie :wink4:

Kolejny LPG ZIOM :good:

Opublikowano

Założyłem BRC w Gliwicach

Opublikowano

Założyłem BRC w Gliwicach

no to kędzior twoje 2.8 to rarytas....jeszcze bez LPG, pier**l nie zakładaj :kox:

:polew:

Opublikowano

Miszka geju dawaj linka do padla.... :wink4:

Opublikowano

Miszka geju dawaj linka do padla.... :wink4:

i tak nie kupisz to po co masz się napalać :ssij:

a benzynka już niedługo po 5 zł :gwizdanie:

Opublikowano

Miszka geju dawaj linka do padla.... :wink4:

i tak nie kupisz to po co masz się napalać :ssij:

a benzynka już niedługo po 5 zł :gwizdanie:

Widze tez ogladasz TVN... Miszka daj tego linka...

Opublikowano

Miszka geju dawaj linka do padla.... :wink4:

i tak nie kupisz to po co masz się napalać :ssij:

a benzynka już niedługo po 5 zł :gwizdanie:

Widze tez ogladasz TVN... Miszka daj tego linka...

PW poszło

przec**je http://www.collegehumor.com/video:1944222

Opublikowano
mógłbym im dać kilka wskazówek co by mogli poprawić :decayed:
Opublikowano
:hi: qr** wreszcie na miejscu! :kox:
Opublikowano

:hi: q***wa wreszcie na miejscu! :kox:

szybko ci zeszlo :naughty:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 21:19_________________________________________________a poza tym bierz lopate i odśnieżaj :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

:hi: q***wa wreszcie na miejscu! :kox:

szybko ci zeszlo :naughty:

:gwizdanie: :cool1: A Ty już buszujesz po forum... :evil: Lecę się wykąpać. :good:

Już miałem odśnieżone. :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.