Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: q***wa wreszcie na miejscu! :kox:

szybko ci zeszlo :naughty:

:gwizdanie: :cool1: A Ty już buszujesz po forum... :evil: Lecę się wykąpać. :good:

a jakze :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kapa śmierci :polew: :polew:

Opublikowano

kapa śmierci :polew: :polew:

:cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

kapa śmierci :polew: :polew:

:cool1: :gwizdanie:

weekendowe hasło? :polew:
Opublikowano

kapa śmierci :polew: :polew:

:cool1: :gwizdanie:

weekendowe hasło? :polew:

diman poleciał po całości... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

kapa śmierci :polew: :polew:

:cool1: :gwizdanie:

weekendowe hasło? :polew:

diman poleciał po całości... :polew: :polew: :polew:

opowiadajcie :kox: Akjam i jak ci się podobał pierwszy wypad z a4
Opublikowano

kapa śmierci :polew: :polew:

:cool1: :gwizdanie:

weekendowe hasło? :polew:

diman poleciał po całości... :polew: :polew: :polew:

opowiadajcie :kox: Akjam i jak ci się podobał pierwszy wypad z a4

:good: Choć były też momenty absoltunie niepotrzebne! :confused4:
Opublikowano

:good:

po huju zes opowiedzial :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

Jestem po wielkich bojach z autem. Ale wypad nie zaliczam do udanych ;(

Opublikowano

:hi:

Jestem po wielkich bojach z autem. Ale wypad nie zaliczam do udanych ;(

słyszałem :confused4:
Opublikowano

:good:

po huju zes opowiedzial :polew: :polew: :polew: :polew:

Około 5ej pobudka. Około 5:35 podjazd po OKO. Później prosto po mój sprzęta na AirPort.

O 6:20 zbiórka u Stanleya. Wyjazd około 6:30 w stronę Rybnika, Knurowa. Tam spotkaliśmy się z resztą ekipy... Wyjazd w stronę Istebnej. Parę piwek w doborowym gronie. :kox: Droga w qrwe c**jowa! Niestety małę przeboje... :confused4: Dojazd na miejsce z małymi akcjami około 9ej. Pierwszy zjazd :pali: Później obiadek i kilka dobrych akcji na stoku. Śnieg cały czas sypie... Wyjazd około 17ej z wczęśniejszym odśnieżaniem, i pomocą dla Bulczasa - zawias przeszkodził w wyjeździe... :gwizdanie: Droga powrotna jeszcze bardziej choojowa! :wallbash: Powrót niedawno! :decayed:

Opublikowano

:good:

po huju zes opowiedzial :polew: :polew: :polew: :polew:

Około 5ej pobudka. Około 5:35 podjazd po OKO. Później prosto po mój sprzęta na AirPort.

O 6:20 zbiórka u Stanleya. Wyjazd około 6:30 w stronę Rybnika, Knurowa. Tam spotkaliśmy się z resztą ekipy... Wyjazd w stronę Istebnej. Parę piwek w doborowym gronie. :kox: Droga w qrwe c**jowa! Niestety małę przeboje... :confused4: Dojazd na miejsce z małymi akcjami około 9ej. Pierwszy zjazd :pali: Później obiadek i kilka dobrych akcji na stoku. Śnieg cały czas sypie... Wyjazd około 17ej z wczęśniejszym odśnieżaniem, i pomocą dla Bulczasa - zawias przeszkodził w wyjeździe... :gwizdanie: Droga powrotna jeszcze bardziej choojowa! :wallbash: Powrót niedawno! :decayed:

grabiasz se oj grabisz niech no ja cie tylko spotkam na spocie :decayed:
Opublikowano

:good:

po huju zes opowiedzial :polew: :polew: :polew: :polew:

Około 5ej pobudka. Około 5:35 podjazd po OKO. Później prosto po mój sprzęta na AirPort.

O 6:20 zbiórka u Stanleya. Wyjazd około 6:30 w stronę Rybnika, Knurowa. Tam spotkaliśmy się z resztą ekipy... Wyjazd w stronę Istebnej. Parę piwek w doborowym gronie. :kox: Droga w qrwe c**jowa! Niestety małę przeboje... :confused4: Dojazd na miejsce z małymi akcjami około 9ej. Pierwszy zjazd :pali: Później obiadek i kilka dobrych akcji na stoku. Śnieg cały czas sypie... Wyjazd około 17ej z wczęśniejszym odśnieżaniem, i pomocą dla Bulczasa - zawias przeszkodził w wyjeździe... :gwizdanie: Droga powrotna jeszcze bardziej choojowa! :wallbash: Powrót niedawno! :decayed:

grabiasz se oj grabisz niech no ja cie tylko spotkam na spocie :decayed:

:tongue4: Było jak mówię. Zapomniałem jeszcze o piwku w międzyczasie. :gwizdanie:
Opublikowano
:polew:
Opublikowano

spadam spać :hi:

Opublikowano

Ja też lecę! :hi:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Jestem po wielkich bojach z autem. Ale wypad nie zaliczam do udanych ;(

co to sie stało ?
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

co sie stalo bulaczas...?

moze budyn...? :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.