Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No szkoda furki Bulczas ale ogólnie :gicior: [br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 21:50_________________________________________________

Kędzior Ty też byś się usportowił... :decayed:

tydzień temu się tak ze Stasiem usportowiłem że wyskakiwałem z progu :decayed::polew: :polew: :polew:

chodz wezme cię na spacer po dole zobaczymy kto jest lepiej usportowiony :tongue4: :tongue4: :tongue4::wink4:

:polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szkoda szukam opon właśnie bo aż boje się teraz szybko jeździć i wczoraj pierwszy raz jechałem autostradą 50km\h :gwizdanie:

Opublikowano

Kabaret Paranienormalni - Francuz

jebłem :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 21:57_________________________________________________

wczoraj pierwszy raz jechałem autostradą 50km\h :gwizdanie:

tylko nie mów że lewym pasem :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Szkoda szukam opon właśnie bo aż boje się teraz szybko jeździć i wczoraj pierwszy raz jechałem autostradą 50km\h :gwizdanie:

chcesz moje conti ? :gwizdanie:

Opublikowano

tylko nie mów że lewym pasem

środkiem bo pasów nie było :naughty:

Szkoda szukam opon właśnie bo aż boje się teraz szybko jeździć i wczoraj pierwszy raz jechałem autostradą 50km\h :gwizdanie:

chcesz moje conti ? :gwizdanie:

Jak mi naciągniesz na 16-stki to biorę :decayed:
Opublikowano

Kabaret Paranienormalni - Francuz

jebłem :polew: :polew: :polew: :polew:

MeLePeto... :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Kabaret Paranienormalni - Francuz

jebłem :polew: :polew: :polew: :polew:

MeLePeto... :polew: :polew: :polew: :polew:

:good::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Miszka, znajomy szuka A4 w beznynie lub Pb+ lpg :gwizdanie:

tylko nie wiem czy go bedzie stać na twoje, bo ostatnio oglądał ADP :kwasny:

jak co to wal PW, oczywiście jeśli ma te 20000 na moją :decayed:

Opublikowano

Miszka, znajomy szuka A4 w beznynie lub Pb+ lpg :gwizdanie:

tylko nie wiem czy go bedzie stać na twoje, bo ostatnio oglądał ADP :kwasny:

jak co to wal PW, oczywiście jeśli ma te 20000 na moją :decayed:

Miszka Ty lepiej na poscie się pojaw tą swoją padlinką zanim ją sprzedasz! :decayed:
Opublikowano

Miszka, znajomy szuka A4 w beznynie lub Pb+ lpg :gwizdanie:

tylko nie wiem czy go bedzie stać na twoje, bo ostatnio oglądał ADP :kwasny:

jak co to wal PW, oczywiście jeśli ma te 20000 na moją :decayed:

Miszka Ty lepiej na poscie się pojaw tą swoją padlinką zanim ją sprzedasz! :decayed:

pewnie już sprzedał i dlatego nie przyjeżdża :naughty:

Opublikowano

Miszka, znajomy szuka A4 w beznynie lub Pb+ lpg :gwizdanie:

tylko nie wiem czy go bedzie stać na twoje, bo ostatnio oglądał ADP :kwasny:

jak co to wal PW, oczywiście jeśli ma te 20000 na moją :decayed:

Miszka Ty lepiej na poscie się pojaw tą swoją padlinką zanim ją sprzedasz! :decayed:

pewnie już sprzedał i dlatego nie przyjeżdża :naughty:

:kox: :gwizdanie:
Opublikowano

Miszka, znajomy szuka A4 w beznynie lub Pb+ lpg :gwizdanie:

tylko nie wiem czy go bedzie stać na twoje, bo ostatnio oglądał ADP :kwasny:

jak co to wal PW, oczywiście jeśli ma te 20000 na moją :decayed:

Miszka Ty lepiej na poscie się pojaw tą swoją padlinką zanim ją sprzedasz! :decayed:

pewnie już sprzedał i dlatego nie przyjeżdża :naughty:

:kox: :gwizdanie:

:wallbash: chcę bo już z 1,5 miecha nie byłem ale wiem już dziś, że mnie jutro nie będzie, ogólnie to mam w c**j roboty i spadam w wyro

Opublikowano

Miszka, znajomy szuka A4 w beznynie lub Pb+ lpg :gwizdanie:

tylko nie wiem czy go bedzie stać na twoje, bo ostatnio oglądał ADP :kwasny:

jak co to wal PW, oczywiście jeśli ma te 20000 na moją :decayed:

Miszka Ty lepiej na poscie się pojaw tą swoją padlinką zanim ją sprzedasz! :decayed:

pewnie już sprzedał i dlatego nie przyjeżdża :naughty:

:kox: :gwizdanie:

:wallbash: chcę bo już z 1,5 miecha nie byłem ale wiem już dziś, że mnie jutro nie będzie, ogólnie to mam w ch***j roboty i spadam w wyro

miszka zrób sobie luźniejszy dzień bo wszystko zrobisz i już będziesz niepotrzebny :tongue4:

:polew:

Opublikowano

Miszka, znajomy szuka A4 w beznynie lub Pb+ lpg :gwizdanie:

tylko nie wiem czy go bedzie stać na twoje, bo ostatnio oglądał ADP :kwasny:

jak co to wal PW, oczywiście jeśli ma te 20000 na moją :decayed:

Miszka Ty lepiej na poscie się pojaw tą swoją padlinką zanim ją sprzedasz! :decayed:

pewnie już sprzedał i dlatego nie przyjeżdża :naughty:

:kox: :gwizdanie:

:wallbash: chcę bo już z 1,5 miecha nie byłem ale wiem już dziś, że mnie jutro nie będzie, ogólnie to mam w ch***j roboty i spadam w wyro

Nic nowego nie powiedział :polew: :polew:
Opublikowano

Miszka, znajomy szuka A4 w beznynie lub Pb+ lpg :gwizdanie:

tylko nie wiem czy go bedzie stać na twoje, bo ostatnio oglądał ADP :kwasny:

jak co to wal PW, oczywiście jeśli ma te 20000 na moją :decayed:

Miszka Ty lepiej na poscie się pojaw tą swoją padlinką zanim ją sprzedasz! :decayed:

pewnie już sprzedał i dlatego nie przyjeżdża :naughty:

:kox: :gwizdanie:

:wallbash: chcę bo już z 1,5 miecha nie byłem ale wiem już dziś, że mnie jutro nie będzie, ogólnie to mam w ch***j roboty i spadam w wyro

Zajebiesz się w tej robocie! :thumbdown:
Opublikowano

ja też spadam powoli spać, jeszcze piwko i w kimono :hi:

Opublikowano

:wallbash: chcę bo już z 1,5 miecha nie byłem ale wiem już dziś, że mnie jutro nie będzie, ogólnie to mam w ch***j roboty i spadam w wyro

nieprzejmuj się, fajnie jest jak cię niema :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

Opublikowano

:wallbash: chcę bo już z 1,5 miecha nie byłem ale wiem już dziś, że mnie jutro nie będzie, ogólnie to mam w ch***j roboty i spadam w wyro

nieprzejmuj się, fajnie jest jak cię niema :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

:polew::decayed:
Opublikowano

Trzeba spadać w kimono :hi: Do jutra

Opublikowano

ja też już zawijam

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.