Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale wczoraj podczas sopta napadało śniegu :decayed:

dk86 wyglądała :kox: :kox:

:evil:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

eee tam przesadzacie...nie bylo tak bialo... :P

Opublikowano
  • Autor

:hi:

ale wczoraj podczas sopta napadało śniegu :decayed:

dk86 wyglądała :kox: :kox:

65756_1367846694502_1781750860_699262_6482395_n.jpg

Opublikowano

:hi:

ale wczoraj podczas sopta napadało śniegu :decayed:

dk86 wyglądała :kox: :kox:

65756_1367846694502_1781750860_699262_6482395_n.jpg

i 5 piw do tego :decayed:

Opublikowano

:hi:

ale wczoraj podczas sopta napadało śniegu :decayed:

dk86 wyglądała :kox: :kox:

65756_1367846694502_1781750860_699262_6482395_n.jpg

i 5 piw do tego :decayed:

:gwizdanie:
Opublikowano

coś mnie jakieś choróbsko chce złapać, nie omieszkam dziś sobie zrobić jakiejś dobrej herbatki :decayed:

Opublikowano

hmm stan powiem ci ze niezla wymowka...

chyba tez mnie cos bierze... :]

Opublikowano

:hi:

ale wczoraj podczas sopta napadało śniegu :decayed:

dk86 wyglądała :kox: :kox:

65756_1367846694502_1781750860_699262_6482395_n.jpg

:polew: :polew:

coś mnie jakieś choróbsko chce złapać, nie omieszkam dziś sobie zrobić jakiejś dobrej herbatki :decayed:

no to z 30 stron dziś przybędzie :gwizdanie:

Opublikowano

no co ty :rolleyes:

Opublikowano

no co ty :rolleyes:

na pewno :naughty:

Kędzior też coś wczoraj taki nie wyraźny był :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 15:44_________________________________________________keżor pojechałeś z tym adolfem

naziforum :embarrassed:

Opublikowano

no co ty :rolleyes:

na pewno :naughty:

Kędzior też coś wczoraj taki nie wyraźny był :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 15:44_________________________________________________keżor pojechałeś z tym adolfem

naziforum :embarrassed:

:gwizdanie:
Opublikowano
:hi: dobry
Opublikowano

Wszyscy gdzies zapracowani czy jak? :cool1:

Opublikowano

witam, i po pracy :wink4:

Opublikowano

witam, i po pracy :wink4:

:hi: Kędzior coś tak uciekł wczoraj? :cool1:
Opublikowano

witam, i po pracy :wink4:

:hi: Kędzior coś tak uciekł wczoraj? :cool1:

prosto po pracy byłem, wieć pojechałem na "obiad" noi przy okazji we wtorki są reportaże o katastrofach górniczych więc sobie to oglądam :wink4:
Opublikowano

witam, i po pracy :wink4:

:hi: Kędzior coś tak uciekł wczoraj? :cool1:

prosto po pracy byłem, wieć pojechałem na "obiad" noi przy okazji we wtorki są reportaże o katastrofach górniczych więc sobie to oglądam :wink4:

:good:
Opublikowano

trza się zaraz zbierać w kime :confused4: niemam coś ostatnio humoru :disgust:

Opublikowano

trza się zaraz zbierać w kime :confused4:niemam coś ostatnio humoru :disgust:

ja też nie mam :thumbdown:

siema po robocie i h*j w dupe :sick3: idę po flaszkę i ją opierdolę bo inaczej mnie rozdupcy

Opublikowano

witam, i po pracy :wink4:

:hi: Kędzior coś tak uciekł wczoraj? :cool1:

prosto po pracy byłem, wieć pojechałem na "obiad" noi przy okazji we wtorki są reportaże o katastrofach górniczych więc sobie to oglądam :wink4:

przejebane oglądałem od środka :shocked: :shocked: byłem lekko wstrząśnięty :confused4:..
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.