Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i h*j w dupe :sick3:

jestem tego samego zdania :disgust:

idę po flaszkę i ją opierdolę bo inaczej mnie rozdupcy

podjedz pomogę ci opierdolimy 2flaszki[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 20:21_________________________________________________

witam, i po pracy :wink4:

:hi: Kędzior coś tak uciekł wczoraj? :cool1:

prosto po pracy byłem, wieć pojechałem na "obiad" noi przy okazji we wtorki są reportaże o katastrofach górniczych więc sobie to oglądam :wink4:

przejebane oglądałem od środka :shocked: :shocked: byłem lekko wstrząśnięty :confused4:..

nom masakra
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

trza się zaraz zbierać w kime :confused4:niemam coś ostatnio humoru :disgust:

ja też nie mam :thumbdown:

siema po robocie i h*j w dupe :sick3: idę po flaszkę i ją opierdolę bo inaczej mnie rozdupcy

:kox:

witam, i po pracy :wink4:

:hi: Kędzior coś tak uciekł wczoraj? :cool1:

prosto po pracy byłem, wieć pojechałem na "obiad" noi przy okazji we wtorki są reportaże o katastrofach górniczych więc sobie to oglądam :wink4:

przejebane oglądałem od środka :shocked: :shocked: byłem lekko wstrząśnięty :confused4:..

Fakt!

Krolu!? Jutro będę chyba w KTW to mógłbym to odCiebie odebrać... :gwizdanie:

Opublikowano

moja wraca z roboty, już złożyłem zamówienie

Opublikowano

Krolu!? Jutro będę chyba w KTW to mógłbym to odCiebie odebrać... :gwizdanie:

ok to jak coś to puść sygnał albo dzwoń :hi:
Opublikowano
  • Autor

Bulczas , zakłądasz w końcu ten kolektor czy narazie nie ? bo musze kupić już , bo mam już po dziurki w nosie powolnej jazdy :confused4:

Opublikowano

witam, i po pracy :wink4:

:hi: Kędzior coś tak uciekł wczoraj? :cool1:

prosto po pracy byłem, wieć pojechałem na "obiad" noi przy okazji we wtorki są reportaże o katastrofach górniczych więc sobie to oglądam :wink4:

to za***iście, należy się uświadamiać :confused4:

moja wraca z roboty, już złożyłem zamówienie

miszka chillout :naughty:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 20:26_________________________________________________

Bulczas , zakłądasz w końcu ten kolektor czy narazie nie ? bo musze kupić już , bo mam już po dziurki w nosie powolnej jazdy :confused4:

zabierz bulczasowi kolektor i oddaj na wiosnę :cool1:

Opublikowano

Bulczas , zakłądasz w końcu ten kolektor czy narazie nie ? bo musze kupić już , bo mam już po dziurki w nosie powolnej jazdy :confused4:

Jak mi udostępnisz garaż to zakładam :decayed: a jak nie to może w weekend się zmobilizuje :gwizdanie: Nie ma nic ciekawego na allegro??
Opublikowano

Wreszcie jakiś ruch na forum. :decayed:

Opublikowano

kuwa wystawiłem leszka na parapet i o nim zapomiałem :shocked:

zamarzł mi browar :wallbash:

Opublikowano

kuwa wystawiłem leszka na parapet i o nim zapomiałem :shocked:

zamarzł mi browar :wallbash:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

w sobotę w onyxie jest Westbam :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

w sobotę w onyxie jest Westbam :gwizdanie: :kox:

qr** tam nigdy nie ma miejsca to teraz już wogóle sobie tego nie wyobrażam! :wallbash:
Opublikowano

w sobotę w onyxie jest Westbam :gwizdanie: :kox:

q***wa tam nigdy nie ma miejsca to teraz już wogóle sobie tego nie wyobrażam! :wallbash:

ja tam jeszcze nie byłem ...
Opublikowano

w sobotę w onyxie jest Westbam :gwizdanie: :kox:

westbam to jest jeden DJ :?:

kiedyś był na topie

:song::dance2:

Opublikowano

chyba zaraz czas na herbatkę, tylko kuwa nie mam nic do herbatki ;(

Opublikowano

chyba zaraz czas na herbatkę, tylko kuwa nie mam nic do herbatki ;(

a ja teraz rozmrażam browar na grzejniku

aż puszka się nadęła :polew:

Opublikowano

w sobotę w onyxie jest Westbam :gwizdanie: :kox:

westbam to jest jeden DJ :?:

kiedyś był na topie

:song::dance2:

:banan3: :banan3: :banan3: :banan3:
Opublikowano

chyba zaraz czas na herbatkę, tylko kuwa nie mam nic do herbatki ;(

a ja teraz rozmrażam browar na grzejniku

aż puszka się nadęła :polew:

wsadź do mikrofalówki :decayed:

Opublikowano

w sobotę w onyxie jest Westbam :gwizdanie: :kox:

westbam to jest jeden DJ :?:

kiedyś był na topie

:song::dance2:

:banan3: :banan3: :banan3: :banan3:

stare dobre :good:

ten wałek ma z 10 lat :kox:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 20:45_________________________________________________

chyba zaraz czas na herbatkę, tylko kuwa nie mam nic do herbatki ;(

a ja teraz rozmrażam browar na grzejniku

aż puszka się nadęła :polew:

wsadź do mikrofalówki :decayed:

nie mam po tym jak gotowałem jajka :kox:

:polew:

Opublikowano

No to ja degustuje Łomża Eksport :kox: Psssyt

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.