Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba zaraz czas na herbatkę, tylko kuwa nie mam nic do herbatki ;(

a ja teraz rozmrażam browar na grzejniku

aż puszka się nadęła :polew:

wsadź do mikrofalówki :decayed:

Nie zapomnij wstrząsnąć przed otawrciem... :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to ja degustuje Łomża Eksport :kox: Psssyt

nawet dobre, ale w ilości 2-3szt :)

Opublikowano

No to ja degustuje Łomża Eksport :kox: Psssyt

nawet dobre, ale w ilości 2-3szt :)

Degustacja... :naughty:
Opublikowano

No to ja degustuje Łomża Eksport :kox: Psssyt

nawet dobre, ale w ilości 2-3szt :)

W takiej ilości to prawie każde jest dobre :kox:
Opublikowano

No to ja degustuje Łomża Eksport :kox: Psssyt

nawet dobre, ale w ilości 2-3szt :)

W takiej ilości to prawie każde jest dobre :kox:

:gwizdanie:
Opublikowano

ja tylko degustuje :kox:

Opublikowano

ja tylko degustuje :kox:

No i ja też... :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Czego to nie wymyślą... :polew: :polew:
Opublikowano

moim zdaniem, A7 jest za***iste :decayed:

Opublikowano

a moim zdaniem każde audi ma w sobie to coś a A7 jest jak by to wszystko co najlepsze połączyć w jeden samochód :rolleyes:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

a moim zdaniem każde audi ma w sobie to coś a A7 jest jak by to wszystko co najlepsze połączyć w jeden samochód :rolleyes:

:decayed:

akurat wszystko co najlepsze to jest w A4 B5 i R8 :decayed:

ale A7 jest bardzo zacne jak na duże pseudo coupe :naughty:

Opublikowano

dobra, ta suka też mnie miażdży :kox:

od nas oczywiście :)

img0552z.jpg

Opublikowano

dobra, ta suka też mnie miażdży :kox:

od nas oczywiście :)

img0552z.jpg

:jerk:

a tak to się zaczynało, jak ja bym chciał mieć takiego w garażu :evil:

Group B: Audi Quattro The Evolution part I

Opublikowano

Keżor :naughty:

Zimowe zabawy dachowe...

[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 00:51_________________________________________________prawie jak Akjam na quadzie :polew:

Opublikowano

Z rana :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi::hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi::hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi::hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi::hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi::hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi::hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi::hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi::hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi::hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi::hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.