Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wegetacja :decayed:

a co, w nowym roku będzie lepiej? :rolleyes:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra lecę! Kupić Wam coś? :decayed::papa:

Opublikowano

wegetacja :decayed:

a co, w nowym roku będzie lepiej? :rolleyes:

musi :cool1:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 10:36_________________________________________________

Dobra lecę! Kupić Wam coś? :decayed::papa:

frankfuterki :slina:

Opublikowano

zgrzewką niegazowanej wody i jednego brokuła :decayed:

Opublikowano

zgrzewką niegazowanej wody i jednego brokuła :decayed:

a Ty co, dalej się głodzisz? :gwizdanie:

Opublikowano

ej miszka ty przestan tyle pracowac bo juz nie dobrze z toba... :P

[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 10:41_________________________________________________pucus ja juz nie mysle ze bedzie lepiej... bo za kazdym razem od 2 lat jak mowie i licze na to ze bedzie lepiej bo gorzej byc juz nie moze...

to mnie robi w chu*ja nowy rok i pokazuje ze lepiej nie bedzie, a mimo wszystko gorzej moze byc...

Opublikowano

będzie dobrze :good: trzeba tylko myśleć pozytywnie :wink4:

we wtorek będzie spotkanie opłatkowe w Maku? :kox:

Opublikowano

będzie dobrze :good: trzeba tylko myśleć pozytywnie :wink4:

we wtorek będzie spotkanie opłatkowe w Maku? :kox:

owszem nie :tongue4:

Opublikowano

będzie dobrze :good: trzeba tylko myśleć pozytywnie :wink4:

we wtorek będzie spotkanie opłatkowe w Maku? :kox:

owszem nie :tongue4:

;(

dlaczemu?

Opublikowano

oj baska baska... ciezko jest myslec pozytywnie jak wiatr w oczy noz w plecy i ch*j w dupe i tak juz 3 rok...

a w macu bedzie spotkanie cheesburgerowe :D mozesz zaczac blagac stana zeby cie zabral... :P

Opublikowano

oj baska baska... ciezko jest myslec pozytywnie jak wiatr w oczy noz w plecy i ch*j w dupe i tak juz 3 rok...

a w macu bedzie spotkanie cheesburgerowe :D mozesz zaczac blagac stana zeby cie zabral... :P

phi... sama se dojadę :decayed:

będziemy się dzielić cheesami i szukać ości w lodach :kox:

Opublikowano

zgrzewką niegazowanej wody i jednego brokuła :decayed:

a Ty co, dalej się głodzisz? :gwizdanie:

widać efekty, samopoczucie lepsze :gwizdanie:

było w pasie 102 a jest 92-94 :decayed:

Opublikowano

zgrzewką niegazowanej wody i jednego brokuła :decayed:

a Ty co, dalej się głodzisz? :gwizdanie:

widać efekty, samopoczucie lepsze :gwizdanie:

było w pasie 102 a jest 92-94 :decayed:

uuuuhuuuu... to gratuluje :naughty:

Opublikowano

zgrzewką niegazowanej wody i jednego brokuła :decayed:

a Ty co, dalej się głodzisz? :gwizdanie:

widać efekty, samopoczucie lepsze :gwizdanie:

było w pasie 102 a jest 92-94 :decayed:

młody Pudzian :decayed:

Opublikowano

nie ma czego gratulować, będzie płaski brzuch to będziesz gratulować :decayed:

Opublikowano

zgrzewką niegazowanej wody i jednego brokuła :decayed:

a Ty co, dalej się głodzisz? :gwizdanie:

widać efekty, samopoczucie lepsze :gwizdanie:

było w pasie 102 a jest 92-94 :decayed:

młody Pudzian :decayed:

młody Pucek :)

Opublikowano

pucek to ty sie jeszcze poruszaj do tego i jak zejdziesz do 60kg to moze w koncu powiesz eee to 1.8t jedzie... :P

Opublikowano

pucek to ty sie jeszcze poruszaj do tego i jak zejdziesz do 60kg to moze w koncu powiesz eee to 1.8t jedzie... :P

Seski, 60kg to nie dla mnie :tongue4:

85kg będzie mnie cieszyć :>

Opublikowano
  • Autor

:hi:

no laska ma ładne jaja :kox: [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 15:46_________________________________________________

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 16:06_________________________________________________Mumio - Wyklad jak chodzic z dziewczyna, Opolska noc kabaretowa 2005

"daje jej naprędce strugane łódki z kory" :polew: :polew: :polew:

no to pośmiane to zabieram sie za projekt który mam na jutro :decayed:

Opublikowano

pucek to ty sie jeszcze poruszaj do tego i jak zejdziesz do 60kg to moze w koncu powiesz eee to 1.8t jedzie... :P

Seski, 60kg to nie dla mnie :tongue4:

85kg będzie mnie cieszyć :>

hehe chcesz być taki ładny jak ja :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.