Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Ja niestety nie pojechałem bo się trochę porobiło... :confused4:

:gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ej pucol musze sie jakos pocieszac... ja nie moglem jechac... :(

Opublikowano

heheh a ja za godzinę muszę jechać do roboty :rolleyes:

to nie ostatni wyjazd :tongue4:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

ale wiesz jaka mam ochote sobie posmigac... :(

:hi: basia i ktosiu

Opublikowano

to na sanki :kox:

Opublikowano

:hi:

Ja tez tym razem nie pojechałem... :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Krolu coś taki zarobiony ostatnio? :mysli:

Opublikowano

Krolu coś taki zarobiony ostatnio? :mysli:

to nie praca mnie tak pochłania :cool1:
Opublikowano

Krolu coś taki zarobiony ostatnio? :mysli:

to nie praca mnie tak pochłania :cool1:

Czyżby Samica???? :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

Krolu coś taki zarobiony ostatnio? :mysli:

to nie praca mnie tak pochłania :cool1:

:mysli:
Opublikowano

Nie ma to jak sobie porobić przy aucie w dziesięciostopniowym mrozie :decayed::kox: Miałem dziś jechać w góry ale nie pojechałem też :confused4:

Opublikowano

Nie ma to jak sobie porobić przy aucie w dziesięciostopniowym mrozie :decayed::kox: Miałem dziś jechać w góry ale nie pojechałem też :confused4:

Co tam Bulczas robiłeś?
Opublikowano

Nie ma to jak sobie porobić przy aucie w dziesięciostopniowym mrozie :decayed::kox: Miałem dziś jechać w góry ale nie pojechałem też :confused4:

Co tam Bulczas robiłeś?

Zakładałem wreszcie kolektor bo już czekał od kąd turbinę robiłem :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Nie ma to jak sobie porobić przy aucie w dziesięciostopniowym mrozie :decayed::kox: Miałem dziś jechać w góry ale nie pojechałem też :confused4:

Co tam Bulczas robiłeś?

Zakładałem wreszcie kolektor bo już czekał od kąd turbinę robiłem :decayed:

dobrze , że go wkońcu zmieniłeś , bo już mnie to denerwowało , że ja nie umiem znaleźć żadnego taniego na necie , a u Ciebie zarasta kurzem idealna sztuka :tongue4:
Opublikowano

Nie ma to jak sobie porobić przy aucie w dziesięciostopniowym mrozie :decayed::kox: Miałem dziś jechać w góry ale nie pojechałem też :confused4:

Co tam Bulczas robiłeś?

Zakładałem wreszcie kolektor bo już czekał od kąd turbinę robiłem :decayed:

dobrze , że go wkońcu zmieniłeś , bo już mnie to denerwowało , że ja nie umiem znaleźć żadnego taniego na necie , a u Ciebie zarasta kurzem idealna sztuka :tongue4:

Też mnie to denerwowało, a teraz nie mogę znaleźć żadnej taniej lampy :wallbash:
Opublikowano
  • Autor

Nie ma to jak sobie porobić przy aucie w dziesięciostopniowym mrozie :decayed::kox: Miałem dziś jechać w góry ale nie pojechałem też :confused4:

Co tam Bulczas robiłeś?

Zakładałem wreszcie kolektor bo już czekał od kąd turbinę robiłem :decayed:

dobrze , że go wkońcu zmieniłeś , bo już mnie to denerwowało , że ja nie umiem znaleźć żadnego taniego na necie , a u Ciebie zarasta kurzem idealna sztuka :tongue4:

Też mnie to denerwowało, a teraz nie mogę znaleźć żadnej taniej lampy :wallbash:

jak co te moje są aktualisze ;) możesz wziąć jedną i sobie podpiąć tak jak masz , żeby tylko była , a oddasz jak se kupisz tanio ;)
Opublikowano

Nie ma to jak sobie porobić przy aucie w dziesięciostopniowym mrozie :decayed::kox: Miałem dziś jechać w góry ale nie pojechałem też :confused4:

Co tam Bulczas robiłeś?

Zakładałem wreszcie kolektor bo już czekał od kąd turbinę robiłem :decayed:

dobrze , że go wkońcu zmieniłeś , bo już mnie to denerwowało , że ja nie umiem znaleźć żadnego taniego na necie , a u Ciebie zarasta kurzem idealna sztuka :tongue4:

Też mnie to denerwowało, a teraz nie mogę znaleźć żadnej taniej lampy :wallbash:

jak co te moje są aktualisze ;) możesz wziąć jedną i sobie podpiąć tak jak masz , żeby tylko była , a oddasz jak se kupisz tanio ;)

Jak do wtorku nic nie znajdę to będę musiał tak zrobić :good:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.