Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja dziś wlewka, jutro chill out i we wtorek będę na spocie z wigilijnym blantem :pali:

to nie omieszkam sobie go z toba pochytac :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja dziś wlewka, jutro chill out i we wtorek będę na spocie z wigilijnym blantem :pali:

to nie omieszkam sobie go z toba pochytac :kox:

tak jest szefie :notworthy:

Opublikowano
:sick3:
Opublikowano

ja dziś wlewka, jutro chill out i we wtorek będę na spocie z wigilijnym blantem :pali:

to nie omieszkam sobie go z toba pochytac :kox:

tak jest szefie :notworthy:

szef to mosz na d*pie :naughty:

Opublikowano

:sick3:

gardzisz k**wa ?

ja dziś wlewka, jutro chill out i we wtorek będę na spocie z wigilijnym blantem :pali:

to nie omieszkam sobie go z toba pochytac :kox:

tak jest szefie :notworthy:

szef to mosz na pupie :naughty:

:polew:

kurna zapomniałem jak wyglądacie, ostatnio na spocie byłem chyba z 2 msc temu :thumbdown:

Opublikowano

Wróciłem właśnie z baseniku i sauny... :guma:

Opublikowano

:sick3:

gardzisz ku***a ?

ja dziś wlewka, jutro chill out i we wtorek będę na spocie z wigilijnym blantem :pali:

to nie omieszkam sobie go z toba pochytac :kox:

tak jest szefie :notworthy:

szef to mosz na pupie :naughty:

:polew:

kurna zapomniałem jak wyglądacie, ostatnio na spocie byłem chyba z 2 msc temu :thumbdown:

no to tym bardziej przyjacielska fajka pokoju sie przyda :kox: :kox: :wink4:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 20:39_________________________________________________

Wróciłem właśnie z baseniku i sauny... :guma:

i co sie asisz :decayed:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 20:39_________________________________________________akjam szkoda ze cie nie bylo byly super warunki i malo ludzi :kox:

Opublikowano

Wróciłem właśnie z baseniku i sauny... :guma:

i co sie asisz :decayed:

:gwizdanie:
Opublikowano

:sick3:

gardzisz ku***a ?

ja dziś wlewka, jutro chill out i we wtorek będę na spocie z wigilijnym blantem :pali:

to nie omieszkam sobie go z toba pochytac :kox:

tak jest szefie :notworthy:

szef to mosz na pupie :naughty:

:polew:

kurna zapomniałem jak wyglądacie, ostatnio na spocie byłem chyba z 2 msc temu :thumbdown:

nie palę jakiś starych pozwijanych szmat :tongue4:

Opublikowano

:sick3:

gardzisz ku***a ?

ja dziś wlewka, jutro chill out i we wtorek będę na spocie z wigilijnym blantem :pali:

to nie omieszkam sobie go z toba pochytac :kox:

tak jest szefie :notworthy:

szef to mosz na pupie :naughty:

:polew:

kurna zapomniałem jak wyglądacie, ostatnio na spocie byłem chyba z 2 msc temu :thumbdown:

nie palę jakiś starych pozwijanych szmat :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to zapalisz :decayed:

Opublikowano

:sick3:

gardzisz ku***a ?

ja dziś wlewka, jutro chill out i we wtorek będę na spocie z wigilijnym blantem :pali:

to nie omieszkam sobie go z toba pochytac :kox:

tak jest szefie :notworthy:

szef to mosz na pupie :naughty:

:polew:

kurna zapomniałem jak wyglądacie, ostatnio na spocie byłem chyba z 2 msc temu :thumbdown:

nie palę jakiś starych pozwijanych szmat :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to zapalisz :decayed:

:fool:

Opublikowano

:sick3:

gardzisz ku***a ?

ja dziś wlewka, jutro chill out i we wtorek będę na spocie z wigilijnym blantem :pali:

to nie omieszkam sobie go z toba pochytac :kox:

tak jest szefie :notworthy:

szef to mosz na pupie :naughty:

:polew:

kurna zapomniałem jak wyglądacie, ostatnio na spocie byłem chyba z 2 msc temu :thumbdown:

nie palę jakiś starych pozwijanych szmat :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to zapalisz :decayed:

:fool:

no to będziesz patrzył :sick3:

Opublikowano
pornodemotywator.jpg
Opublikowano

pitam na te urodziny :drunk:

Opublikowano

pitam na te urodziny :drunk:

szerokości :cool1:

Opublikowano

aleee nudaaa

Opublikowano

aleee nudaaa

co tam na supertangas ? :decayed:

Opublikowano

aleee nudaaa

co tam na supertangas ? :decayed:

dobrze żeś mi przypomniał dawno tam nie byłem może jakieś nowości będą :decayed:
Opublikowano

Co tam zboczuchy nuda jak cholera :gwizdanie:

Opublikowano

slizgamy sie ??? :)))

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.