Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:pali:

:gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:pali:

:gwizdanie:

aleś rozmowny :kox:

Opublikowano

:pali:

:gwizdanie:

aleś rozmowny :kox:

Tak jak i ty! :tongue4:
Opublikowano

:pali:

:gwizdanie:

aleś rozmowny :kox:

Tak jak i ty! :tongue4:

ile jest od Ciebie do Kozichgłów :gwizdanie:

Opublikowano

Ok. 20km. :mysli: A co jest? :cool1:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 18:29_________________________________________________Koziegłowy czy Koziegłówki? :naughty:

Opublikowano

Ok. 20km. :mysli: A co jest? :cool1:

a tak pytam :polew: :polew: :polew:

nie no będę musiał tam chyba podjechać po coś :gwizdanie:

a będziesz tam może ? to się zdecyduję

Opublikowano
  • Autor

IMAGEEEEEEE :banan: :banan: :banan2: :banan2: :banan1: :banan1: :piroman: :piroman:

a teraz ide na ściane :decayed:

Opublikowano

Ok. 20km. :mysli: A co jest? :cool1:

a tak pytam :polew: :polew: :polew:

nie no będę musiał tam chyba podjechać po coś :gwizdanie:

a będziesz tam może ? to się zdecyduję

O której? :mysli:
Opublikowano

Ok. 20km. :mysli: A co jest? :cool1:

a tak pytam :polew: :polew: :polew:

nie no będę musiał tam chyba podjechać po coś :gwizdanie:

a będziesz tam może ? to się zdecyduję

O której? :mysli:

obojętne

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Max :hi:

Opublikowano

Ok. 20km. :mysli: A co jest? :cool1:

a tak pytam :polew: :polew: :polew:

nie no będę musiał tam chyba podjechać po coś :gwizdanie:

a będziesz tam może ? to się zdecyduję

O której? :mysli:

obojętne

Jak coś to dzwoń. :good:

:hi:

:siema:
Opublikowano

Max :hi:

ty żyjesz ????

zapierdalasz w tej robocie

na spoty nie wpadasz

roboty jeszcze nikt nie przerobił

Opublikowano

Miszka może w ostatni wtorkowy spot tego roku odwiedzi kolegów z klubu... :gwizdanie:

Opublikowano

Miszka może w ostatni wtorkowy spot tego roku odwiedzi kolegów z klubu... :gwizdanie:

będę, od jutra mam luźniej w pracy :cool1:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 19:18_________________________________________________przedostatni :tongue4:

Opublikowano

Miszka może w ostatni wtorkowy spot tego roku odwiedzi kolegów z klubu... :gwizdanie:

będę, od jutra mam luźniej w pracy :cool1:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 19:18_________________________________________________przedostatni :tongue4:

ja do końca tygodnia musze dymać

ale potem 2 tgodnie luzy :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Miszka może w ostatni wtorkowy spot tego roku odwiedzi kolegów z klubu... :gwizdanie:

będę, od jutra mam luźniej w pracy :cool1:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 19:18_________________________________________________przedostatni :tongue4:

:naughty:

Miszka może w ostatni wtorkowy spot tego roku odwiedzi kolegów z klubu... :gwizdanie:

będę, od jutra mam luźniej w pracy :cool1:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 19:18_________________________________________________przedostatni :tongue4:

ja do końca tygodnia musze dymać

ale potem 2 tgodnie luzy :kox: :kox: :kox:

A ja jeszcze tydzień urlopu... :gwizdanie:
Opublikowano

i świat stał się piekniejszyyyy :decayed: był u mnie kuzyn :drunk:

Opublikowano

Miszka może w ostatni wtorkowy spot tego roku odwiedzi kolegów z klubu... :gwizdanie:

będę, od jutra mam luźniej w pracy :cool1:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 19:18_________________________________________________przedostatni :tongue4:

:naughty:

Miszka może w ostatni wtorkowy spot tego roku odwiedzi kolegów z klubu... :gwizdanie:

będę, od jutra mam luźniej w pracy :cool1:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 19:18_________________________________________________przedostatni :tongue4:

ja do końca tygodnia musze dymać

ale potem 2 tgodnie luzy :kox: :kox: :kox:

A ja jeszcze tydzień urlopu... :gwizdanie:

akjam jak tam te dywaniki?

Opublikowano

i świat stał się piekniejszyyyy :decayed: był u mnie kuzyn :drunk:

:naughty:

Miszka może w ostatni wtorkowy spot tego roku odwiedzi kolegów z klubu... :gwizdanie:

będę, od jutra mam luźniej w pracy :cool1:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 19:18_________________________________________________przedostatni :tongue4:

:naughty:

Miszka może w ostatni wtorkowy spot tego roku odwiedzi kolegów z klubu... :gwizdanie:

będę, od jutra mam luźniej w pracy :cool1:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 19:18_________________________________________________przedostatni :tongue4:

ja do końca tygodnia musze dymać

ale potem 2 tgodnie luzy :kox: :kox: :kox:

A ja jeszcze tydzień urlopu... :gwizdanie:

akjam jak tam te dywaniki?

qr** nie widziałem się jeszcze z nim. Jutro będę wiedział więc albo Ci je przywiozę we wtorek albodowiozę kasę. :good:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.