Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To Ty się nie spinaj i powiedz rodzinie, że nie chcesz w tym uczestniczyć i po sprawie. Chyba możesz już dokonywać własnych wyborówu? :cool1::naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: wątpie żeby miał coś do gadania :decayed:

No kto wie skoro tak gnębi go ta cała otoczka świąteczna tyzień przed... :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To Ty się nie spinaj i powiedz rodzinie, że nie chcesz w tym uczestniczyć i po sprawie. Chyba możesz już dokonywać własnych wyborówu? :cool1::naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: wątpie żeby miał coś do gadania :decayed:

No kto wie skoro tak gnębi go ta cała otoczka świąteczna tyzień przed... :naughty:

chodzi ci o Magde?

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To Ty się nie spinaj i powiedz rodzinie, że nie chcesz w tym uczestniczyć i po sprawie. Chyba możesz już dokonywać własnych wyborówu? :cool1::naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: wątpie żeby miał coś do gadania :decayed:

No kto wie skoro tak gnębi go ta cała otoczka świąteczna tyzień przed... :naughty:

chodzi ci o Magde?

:polew: :polew: :polew:

:wink4: :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 22:54_________________________________________________Kabaret Limo - Hitler

TAM JEST WIESZAK!!! :polew: :polew:

Kabaret Limo-Dresiarz i Anioł

Biceps, triceps, motyl, mucha...

Koleś mówi, że jest jakąś Anią...

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

do jutra :hi:

Opublikowano

do jutra :hi:

:hi:

Wszyscy już poszli spać? :mysli:

Opublikowano

http://www.gadu-gadu.pl/ramka?url=http://jaramsie.pl/2jtz1tc_2co9h0#postbox :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja też nie wierzę że to jakiś przesad a sylwek i tak się odbedzie i tak nie ważne czy 13tego czy w inny dzien :polew:
Opublikowano

do jutra :hi:

:hi:

Wszyscy już poszli spać? :mysli:

Owszem nie :decayed:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 23:16_________________________________________________

http://www.gadu-gadu.pl/ramka?url=http://jaramsie.pl/2jtz1tc_2co9h0#postbox :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

kimono :hi:

Opublikowano

Też lecę. :hi: Do dziś. :naughty:

Opublikowano
:hi: z rana
Opublikowano

:hi: z rana

:hi:
Opublikowano

:bry:

:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor

cześć cipeczki :cool1:

Opublikowano

[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 08:40_________________________________________________to wio do roboty i widzim się na spocie ?

ps dalej są w tym samym miejscu ? :mysli:

:polew:

Opublikowano

:hi:

cześć cipeczki :cool1:

Cipeczko zapodaj mi pakiet lampa czyli lampa plus jakiś tam klucz żeby ją zmienić :decayed:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

cześć cipeczki :cool1:

Cipeczko zapodaj mi pakiet lampa czyli lampa plus jakiś tam klucz żeby ją zmienić :decayed:

spoko :good:
to wio do roboty i widzim się na spocie ?

ps dalej są w tym samym miejscu ? :mysli:

:polew:

już sie przenieśliśmy spod Gosportu na podziemny :decayed:

Opublikowano

:hi:

cześć cipeczki :cool1:

Cipeczko zapodaj mi pakiet lampa czyli lampa plus jakiś tam klucz żeby ją zmienić :decayed:

spoko :good:
to wio do roboty i widzim się na spocie ?

ps dalej są w tym samym miejscu ? :mysli:

:polew:

już sie przenieśliśmy spod Gosportu na podziemny :decayed:

:good: Miszka nie pij więcej :polew: :polew:

Spadam do roboty :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.