Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z rana :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: dobry
Opublikowano

witajcie :decayed:

Opublikowano

witam was cziule :hi: no i wesołych :kox: :kox:

Opublikowano
:hi: добар ден
Opublikowano

:hi:

pasterka była :kox:

Opublikowano

:hi:

:hi:

pasterka była :kox:

To tak jak i u mnie... :kox:
Opublikowano

Pucek mam b8 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pucek mam b8 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To zmień dane w profilu... :cool1:

:decayed::polew:

Opublikowano

Pucek mam b8 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To zmień dane w profilu... :cool1:

:decayed::polew:

no dobra

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 13:03_________________________________________________ok zmykam na obiad :hi:

Opublikowano

Chłopaki ma ktoś może zapasową jedną ramke klubową? rozjebałem ramke i kawałek zderzaka :/

Opublikowano

Chłopaki ma ktoś może zapasową jedną ramke klubową? rozjebałem ramke i kawałek zderzaka :/

pamiętam że ktoś miał 1 ramke ale nie pamietam kto :mysli: gdzieś to szalał?
Opublikowano

Chłopaki ma ktoś może zapasową jedną ramke klubową? rozjebałem ramke i kawałek zderzaka :/

pamiętam że ktoś miał 1 ramke ale nie pamietam kto :mysli: gdzieś to szalał?

w Jaworznie wyczesałem w słupa.. tzn szłem bokiem i okazało sie ze w pewnym momencie pod śniegiem był lód... prędkość minimalna.. sunąłem bokiem i uderzyłem w taką metalową ramke słupa.. zderzak przerysowany nad rejestracją i ramka pękła...

Opublikowano

Chłopaki ma ktoś może zapasową jedną ramke klubową? rozjebałem ramke i kawałek zderzaka :/

pamiętam że ktoś miał 1 ramke ale nie pamietam kto :mysli: gdzieś to szalał?

w Jaworznie wyczesałem w słupa.. tzn szłem bokiem i okazało sie ze w pewnym momencie pod śniegiem był lód... prędkość minimalna.. sunąłem bokiem i uderzyłem w taką metalową ramke słupa.. zderzak przerysowany nad rejestracją i ramka pękła...

nawet quattro nie pomogło :gwizdanie:
Opublikowano

Chłopaki ma ktoś może zapasową jedną ramke klubową? rozjebałem ramke i kawałek zderzaka :/

pamiętam że ktoś miał 1 ramke ale nie pamietam kto :mysli: gdzieś to szalał?

w Jaworznie wyczesałem w słupa.. tzn szłem bokiem i okazało sie ze w pewnym momencie pod śniegiem był lód... prędkość minimalna.. sunąłem bokiem i uderzyłem w taką metalową ramke słupa.. zderzak przerysowany nad rejestracją i ramka pękła...

nawet quattro nie pomogło :gwizdanie:

Krolu a co quattro ci pomoże na lodzie ?

Bądź realistą..

Opublikowano

Chłopaki ma ktoś może zapasową jedną ramke klubową? rozjebałem ramke i kawałek zderzaka :/

pamiętam że ktoś miał 1 ramke ale nie pamietam kto :mysli: gdzieś to szalał?

w Jaworznie wyczesałem w słupa.. tzn szłem bokiem i okazało sie ze w pewnym momencie pod śniegiem był lód... prędkość minimalna.. sunąłem bokiem i uderzyłem w taką metalową ramke słupa.. zderzak przerysowany nad rejestracją i ramka pękła...

nawet quattro nie pomogło :gwizdanie:

Krolu a co quattro ci pomoże na lodzie ?

Bądź realistą..

nie wiem, tak pytam ironicznie :decayed:
Opublikowano

Chłopaki ma ktoś może zapasową jedną ramke klubową? rozjebałem ramke i kawałek zderzaka :/

pamiętam że ktoś miał 1 ramke ale nie pamietam kto :mysli: gdzieś to szalał?

w Jaworznie wyczesałem w słupa.. tzn szłem bokiem i okazało sie ze w pewnym momencie pod śniegiem był lód... prędkość minimalna.. sunąłem bokiem i uderzyłem w taką metalową ramke słupa.. zderzak przerysowany nad rejestracją i ramka pękła...

nawet quattro nie pomogło :gwizdanie:

Krolu a co quattro ci pomoże na lodzie ?

Bądź realistą..

nie wiem, tak pytam ironicznie :decayed:

szkoda minimalna... bo to ramka + na wiosne lekko podszlifuje i pomaluje zderzak... i tak oba pójdą do malowania chyba łącznie z dokładkami..

Opublikowano

Chłopaki ma ktoś może zapasową jedną ramke klubową? rozjebałem ramke i kawałek zderzaka :/

pamiętam że ktoś miał 1 ramke ale nie pamietam kto :mysli: gdzieś to szalał?

w Jaworznie wyczesałem w słupa.. tzn szłem bokiem i okazało sie ze w pewnym momencie pod śniegiem był lód... prędkość minimalna.. sunąłem bokiem i uderzyłem w taką metalową ramke słupa.. zderzak przerysowany nad rejestracją i ramka pękła...

nawet quattro nie pomogło :gwizdanie:

Krolu a co quattro ci pomoże na lodzie ?

Bądź realistą..

nie wiem, tak pytam ironicznie :decayed:

szkoda minimalna... bo to ramka + na wiosne lekko podszlifuje i pomaluje zderzak... i tak oba pójdą do malowania chyba łącznie z dokładkami..

luz
Opublikowano

:hi: z wieczorka

Zaaranżowałem sobie dzisiaj małe spotkanie z panem soplicą :kox:

no to pyrsk :decayed:

Opublikowano

:hi: z wieczorka

Zaaranżowałem sobie dzisiaj małe spotkanie z panem soplicą :kox:

no to pyrsk :decayed:

łoooo to nieźle ja mam kilka butelek ale brzydzę się alkoholem, tzn do końca roku jeszcze polecę po bandzie i od nowego roku basta odwyk :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.