Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: z wieczorka

Zaaranżowałem sobie dzisiaj małe spotkanie z panem soplicą :kox:

no to pyrsk :decayed:

łoooo to nieźle ja mam kilka butelek ale brzydzę się alkoholem, tzn do końca roku jeszcze polecę po bandzie i od nowego roku basta odwyk :gwizdanie:

ja yhymm,

Kevin :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: z wieczorka

Zaaranżowałem sobie dzisiaj małe spotkanie z panem soplicą :kox:

no to pyrsk :decayed:

łoooo to nieźle ja mam kilka butelek ale brzydzę się alkoholem, tzn do końca roku jeszcze polecę po bandzie i od nowego roku basta odwyk :gwizdanie:

ja yhymm,

Kevin :decayed:

nie mam polsatu :tongue4:
Opublikowano

:hi: z wieczorka

Zaaranżowałem sobie dzisiaj małe spotkanie z panem soplicą :kox:

no to pyrsk :decayed:

łoooo to nieźle ja mam kilka butelek ale brzydzę się alkoholem, tzn do końca roku jeszcze polecę po bandzie i od nowego roku basta odwyk :gwizdanie:

ja yhymm,

Kevin :decayed:

nie mam polsatu :tongue4:

żałuj :decayed:

Opublikowano

:hi: Wróciłem z kina :decayed: I ze ślizganka na realu idealne warunki :kox:

No to pyrsk :naughty:

Opublikowano

chyba tez sobie pochytam jakiegos swiatecznego drina :kox:

Opublikowano

chyba tez sobie pochytam jakiegos swiatecznego drina :kox:

A co u znajomych nie dostałes???

Opublikowano

chyba tez sobie pochytam jakiegos swiatecznego drina :kox:

dobrze mówisz :naughty:

Opublikowano

chyba tez sobie pochytam jakiegos swiatecznego drina :kox:

A co u znajomych nie dostałes???

nie bo bylem wozidlem niestety ;(

ale juz pochytalem ale niezly wynalazek gorzka żołądkowa + sok pomarańczowy + lód :kox:

Opublikowano

chyba tez sobie pochytam jakiegos swiatecznego drina :kox:

A co u znajomych nie dostałes???

nie bo bylem wozidlem niestety ;(

ale juz pochytalem ale niezly wynalazek gorzka żołądkowa + sok pomarańczowy + lód :kox:

:good:

kiedyś z Miszką piliśmy jaśka z fantą :rolleyes:

Opublikowano

chyba tez sobie pochytam jakiegos swiatecznego drina :kox:

A co u znajomych nie dostałes???

nie bo bylem wozidlem niestety ;(

ale juz pochytalem ale niezly wynalazek gorzka żołądkowa + sok pomarańczowy + lód :kox:

:good:

kiedyś z Miszką piliśmy jaśka z fantą :rolleyes:

he no to niezle musial smakowac

chcialem pochytac sobie żubróweczke z jabkiem ale jablko wyszlo :decayed:

Opublikowano

prawdziwy mężczyzna zawsze coś sobie pochyta :kox:

Opublikowano

prawdziwy mężczyzna zawsze coś sobie pochyta :kox:

no w domu musi sie jakies alko znalesc :kox:

Opublikowano

akcja w Kevinie się rozkręca :polew:

Opublikowano

a fanta była cytrynowa...ale jasiek padł :decayed:

Opublikowano

kurde musze z maxitem zagadac musze sobie od niego diete pochytac bo niezle mnie przybylo :decayed:

akcja w Kevinie się rozkręca :polew:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 21:56_________________________________________________

a fanta była cytrynowa...ale jasiek padł :decayed:

nie wazne z czym tylko zeby :kox:

Opublikowano

kurde musze z maxitem zagadac musze sobie od niego diete pochytac bo niezle mnie przybylo :decayed:

akcja w Kevinie się rozkręca :polew:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 21:56_________________________________________________

a fanta była cytrynowa...ale jasiek padł :decayed:

nie wazne z czym tylko zeby :kox:

dieta białkowa Diman :)

Opublikowano

kurde musze z maxitem zagadac musze sobie od niego diete pochytac bo niezle mnie przybylo :decayed:

akcja w Kevinie się rozkręca :polew:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 21:56_________________________________________________

a fanta była cytrynowa...ale jasiek padł :decayed:

nie wazne z czym tylko zeby :kox:

dieta białkowa Diman :)

czyli jakies podpowiedzi :mysli:

Opublikowano

Dieta Dr Dunkana

tylko nery siadają :naughty:

Opublikowano

Dieta Dr Dunkana

tylko nery siadają :naughty:

jaka to jak to ma byc alko to sie pisze :kox:

Opublikowano

Dieta Dr Dunkana

tylko nery siadają :naughty:

jaka to jak to ma byc alko to sie pisze :kox:

nie alko pijusie troche wyrzefczen jest :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.