Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka z wieczora. :naughty: W kinie byłem i trochę w PSa się pograło z rodzinką... :evil:

Spam nadrobiony bo niewiele tego było. :decayed:

Więc:

Talib - ja powinienem mieć ramkę! :good:

Diman i reszta co mówiła o diecie. Ja schudłem osiem kg w ciągu ostatnich 6 tygodni! W jaki sposób? ŻADNEJ DIETY - jem to co jadłem i w niczym nie przebieram. ALE nie objadam się tak jak to było ostatnio, że po obiedzie nie mogłem wstać bo ciężko mi było... :kox: I ostatni posiłek około 19.00-19.30... Tak jak Stanley mówił. :good: Stąd te sałatki w MCDonald podczas spotów. :wink4: Serio żadnej diety! I wynik dokładnie 8kg!!! :good: No i oczywiście sport ale to nic nowego w moim życiu. :cool1: Dodatkowo biegam 2-3 razy w tygodniu ale nie zawsze. :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka z wieczora. :naughty: W kinie byłem i trochę w PSa się pograło z rodzinką... :evil:

Spam nadrobiony bo niewiele tego było. :decayed:

Więc:

Talib - ja powinienem mieć ramkę! :good:

Diman i reszta co mówiła o diecie. Ja schudłem osiem kg w ciągu ostatnich 6 tygodni! W jaki sposób? ŻADNEJ DIETY - jem to co jadłem i w niczym nie przebieram. ALE nie objadam się tak jak to było ostatnio, że po obiedzie nie mogłem wstać bo ciężko mi było... :kox: I ostatni posiłek około 19.00-19.30... Tak jak Stanley mówił. :good: Stąd te sałatki w MCDonald podczas spotów. :wink4: Serio żadnej diety! I wynik dokładnie 8kg!!! :good: No i oczywiście sport ale to nic nowego w moim życiu. :cool1: Dodatkowo biegam 2-3 razy w tygodniu ale nie zawsze. :tongue4:

Akjam, odsprzedaj mi, będe Ci wdzięczny :)

Opublikowano

Siemka z wieczora. :naughty: W kinie byłem i trochę w PSa się pograło z rodzinką... :evil:

Spam nadrobiony bo niewiele tego było. :decayed:

Więc:

Talib - ja powinienem mieć ramkę! :good:

Diman i reszta co mówiła o diecie. Ja schudłem osiem kg w ciągu ostatnich 6 tygodni! W jaki sposób? ŻADNEJ DIETY - jem to co jadłem i w niczym nie przebieram. ALE nie objadam się tak jak to było ostatnio, że po obiedzie nie mogłem wstać bo ciężko mi było... :kox: I ostatni posiłek około 19.00-19.30... Stąd te sałatki w MCDonald podczas spotów. :wink4: Serio żadnej diety! I wynik dokładnie 8kg!!! :good:

no i wlasnie sie musze do tego zaczac stosowac ale juz jestem glodny to jest gorsze niz rzucanie fajek latwiej mi poszlo ;(

Opublikowano

Siemka z wieczora. :naughty: W kinie byłem i trochę w PSa się pograło z rodzinką... :evil:

Spam nadrobiony bo niewiele tego było. :decayed:

Więc:

Talib - ja powinienem mieć ramkę! :good:

Diman i reszta co mówiła o diecie. Ja schudłem osiem kg w ciągu ostatnich 6 tygodni! W jaki sposób? ŻADNEJ DIETY - jem to co jadłem i w niczym nie przebieram. ALE nie objadam się tak jak to było ostatnio, że po obiedzie nie mogłem wstać bo ciężko mi było... :kox: I ostatni posiłek około 19.00-19.30... Tak jak Stanley mówił. :good: Stąd te sałatki w MCDonald podczas spotów. :wink4: Serio żadnej diety! I wynik dokładnie 8kg!!! :good: No i oczywiście sport ale to nic nowego w moim życiu. :cool1: Dodatkowo biegam 2-3 razy w tygodniu ale nie zawsze. :tongue4:

ebany, jeszcze trochę i będziesz jak Bjorn Dahlie :)

Opublikowano

Siemka z wieczora. :naughty: W kinie byłem i trochę w PSa się pograło z rodzinką... :evil:

Spam nadrobiony bo niewiele tego było. :decayed:

Więc:

Talib - ja powinienem mieć ramkę! :good:

Diman i reszta co mówiła o diecie. Ja schudłem osiem kg w ciągu ostatnich 6 tygodni! W jaki sposób? ŻADNEJ DIETY - jem to co jadłem i w niczym nie przebieram. ALE nie objadam się tak jak to było ostatnio, że po obiedzie nie mogłem wstać bo ciężko mi było... :kox: I ostatni posiłek około 19.00-19.30... Tak jak Stanley mówił. :good: Stąd te sałatki w MCDonald podczas spotów. :wink4: Serio żadnej diety! I wynik dokładnie 8kg!!! :good: No i oczywiście sport ale to nic nowego w moim życiu. :cool1: Dodatkowo biegam 2-3 razy w tygodniu ale nie zawsze. :tongue4:

ebany, jeszcze trochę i będziesz jak Bjorn Dahlie :)

:shocked: kto :mysli:

Opublikowano

Siemka z wieczora. :naughty: W kinie byłem i trochę w PSa się pograło z rodzinką... :evil:

Spam nadrobiony bo niewiele tego było. :decayed:

Więc:

Talib - ja powinienem mieć ramkę! :good:

Diman i reszta co mówiła o diecie. Ja schudłem osiem kg w ciągu ostatnich 6 tygodni! W jaki sposób? ŻADNEJ DIETY - jem to co jadłem i w niczym nie przebieram. ALE nie objadam się tak jak to było ostatnio, że po obiedzie nie mogłem wstać bo ciężko mi było... :kox: I ostatni posiłek około 19.00-19.30... Tak jak Stanley mówił. :good: Stąd te sałatki w MCDonald podczas spotów. :wink4: Serio żadnej diety! I wynik dokładnie 8kg!!! :good: No i oczywiście sport ale to nic nowego w moim życiu. :cool1: Dodatkowo biegam 2-3 razy w tygodniu ale nie zawsze. :tongue4:

ebany, jeszcze trochę i będziesz jak Bjorn Dahlie :)

:shocked: kto :mysli:

kumpel od wódki z kolonii w Wiśle ;)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bjørn_Dæhlie

Opublikowano

Akjam, odsprzedaj mi, będe Ci wdzięczny :)

Jakoś się dogadamy. :wink4:

Siemka z wieczora. :naughty: W kinie byłem i trochę w PSa się pograło z rodzinką... :evil:

Spam nadrobiony bo niewiele tego było. :decayed:

Więc:

Talib - ja powinienem mieć ramkę! :good:

Diman i reszta co mówiła o diecie. Ja schudłem osiem kg w ciągu ostatnich 6 tygodni! W jaki sposób? ŻADNEJ DIETY - jem to co jadłem i w niczym nie przebieram. ALE nie objadam się tak jak to było ostatnio, że po obiedzie nie mogłem wstać bo ciężko mi było... :kox: I ostatni posiłek około 19.00-19.30... Stąd te sałatki w MCDonald podczas spotów. :wink4: Serio żadnej diety! I wynik dokładnie 8kg!!! :good:

no i wlasnie sie musze do tego zaczac stosowac ale juz jestem glodny to jest gorsze niz rzucanie fajek latwiej mi poszlo ;(

Początki były przejebane! Żreć się chciało! A tu nagle nic ani grama po 19ej... Ale po ok. tygodniu żołądek się zmniejszył i było lepiej a teraz jest już spoko. Ale samozaparcia potrzeba diman! :good:

Siemka z wieczora. :naughty: W kinie byłem i trochę w PSa się pograło z rodzinką... :evil:

Spam nadrobiony bo niewiele tego było. :decayed:

Więc:

Talib - ja powinienem mieć ramkę! :good:

Diman i reszta co mówiła o diecie. Ja schudłem osiem kg w ciągu ostatnich 6 tygodni! W jaki sposób? ŻADNEJ DIETY - jem to co jadłem i w niczym nie przebieram. ALE nie objadam się tak jak to było ostatnio, że po obiedzie nie mogłem wstać bo ciężko mi było... :kox: I ostatni posiłek około 19.00-19.30... Tak jak Stanley mówił. :good: Stąd te sałatki w MCDonald podczas spotów. :wink4: Serio żadnej diety! I wynik dokładnie 8kg!!! :good: No i oczywiście sport ale to nic nowego w moim życiu. :cool1: Dodatkowo biegam 2-3 razy w tygodniu ale nie zawsze. :tongue4:

ebany, jeszcze trochę i będziesz jak Bjorn Dahlie :)

:gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

do dzisiaj :decayed:

Opublikowano

ku7rwqy :polew:

Opublikowano

ku7rwqy :polew:

:mysli: Co Ci się stało Pucek? :polew::wink4:

Ja też lecę bo rano do roboty po dwóch tygodniach urlopiku... :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 00:13_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

:hi: dobry [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 08:54_________________________________________________

ku7rwqy :polew:

:mysli:

Opublikowano
:hi: K-ce
Opublikowano

Witka Kato, Akjam gdzie Ty dokladnie mieszkasz... moze bym podskoczył po tą ramke...bo przypomniałem sobie ze we wtorek auto do mechanika odstawiam... nie wiem kiedy mi zrobi wszystko ...

Opublikowano
:hi: dobrý den
Opublikowano
:hi: ale pospałem :decayed:
Opublikowano

:hi: ale pospałem :decayed:

no tez dzisiaj jakos mi sie spoko spalo moze przez pogode pochmurną :naughty:

Opublikowano

:hi: ale pospałem :decayed:

no tez dzisiaj jakos mi sie spoko spalo moze przez pogode pochmurną :naughty:

dobra opcja pospać czasem tak długo teraz śniadanko i później cisnę na Bielo do mamy na obiadek :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: Też mnie dziś poniosło :decayed:
Opublikowano

Ci dopiero wstają a ja qr** w robocie od 3 godzin! :disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.