Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie lubię k**wa świąt, wszystko zamknięte i h*ja do roboty :wallbash: Nic tylko się najebać :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie lubię ku***a świąt, wszystko zamknięte i h*ja do roboty :wallbash: Nic tylko się najebać :decayed:

:polew: :polew:
Opublikowano

Bulczas, wpadnij na spot do knurowa, będzie też kulig :decayed:

Opublikowano

Bulczas, wpadnij na spot do knurowa, będzie też kulig :decayed:

Jak uda mi się wyjść wcześniej z roboty to też może wpadnę do Was. :naughty:
Opublikowano

Bulczas, wpadnij na spot do knurowa, będzie też kulig :decayed:

Jak wcześniej nie zaliczę K.O. to na 99% wpadnę :decayed:
Opublikowano

jak by coś to spot o 18 pod intermarsze :gwizdanie:

Opublikowano

jak by coś to spot o 18 pod intermarsze :gwizdanie:

:good:

Idę na obiadek. :cool1:

Opublikowano

jak by coś to spot o 18 pod intermarsze :gwizdanie:

Czyli tam gdzie rok temu i tam gdzie psy d*pami szczekają :polew: :polew:
Opublikowano

jak by coś to spot o 18 pod intermarsze :gwizdanie:

Czyli tam gdzie rok temu i tam gdzie psy d*pami szczekają :polew: :polew:

:decayed:
Opublikowano

jak by coś to spot o 18 pod intermarsze :gwizdanie:

Czyli tam gdzie rok temu i tam gdzie psy d*pami szczekają :polew: :polew:

dokładnie, ale kulig będzie na prostce koło garażu Mirona :naughty:

Opublikowano

jak by coś to spot o 18 pod intermarsze :gwizdanie:

Czyli tam gdzie rok temu i tam gdzie psy d*pami szczekają :polew: :polew:

dokładnie, ale kulig będzie na prostce koło garażu Mirona :naughty:

Kto będzie ciągnął :gwizdanie:

:jerk::polew:

Opublikowano

On

:polew:

Opublikowano

O kurde myślałem że ktoś bardziej odpowiedzialny :embarrassed::polew: :polew:

Opublikowano

no i po Świętach i jutro do roboty :wink4:

Opublikowano

no i po Świętach i jutro do roboty :wink4:

Ja już dziś w robocie... A Święta zrobię sobie znów w przyszłym tygodniu. :wink4:
Opublikowano

no i po Świętach i jutro do roboty :wink4:

Ja już dziś w robocie... A Święta zrobię sobie znów w przyszłym tygodniu. :wink4:

jedyny plus tego, że pracuje między świętami a nowym rokiem, poza kasą jest fakt że będę pracował max po 4 h dziennie :decayed:

Opublikowano

no i po Świętach i jutro do roboty :wink4:

Ja już dziś w robocie... A Święta zrobię sobie znów w przyszłym tygodniu. :wink4:

jedyny plus tego, że pracuje między świętami a nowym rokiem, poza kasą jest fakt że będę pracował max po 4 h dziennie :decayed:

Jeśli chodzi o mnie to plus jest taki, że będę pracował raz, no może dwa razy w tym tygodniu... :cool1:
Opublikowano

:hi:

święta święta i po

ja niestety jeszcze dwa tygodnie urlopu mam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Miszka współczuje

a ja :beach: :beach: :beach:

:tongue4::wink4:

Opublikowano

Ale Ty musisz za to zamykać Audi z kluczyka. :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ps keżor zaktualizuj terminy spotów, a nie non stop balety i balety :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.