Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie był :polew:

nie był sam :decayed: miał srebrną koleżankę pod kurtką :gwizdanie:

Byłem na desce ze srebrem w kurtce. :tongue4::cool1:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie był :polew:

nie był sam :decayed: miał srebrną koleżankę pod kurtką :gwizdanie:

Byłem na desce ze srebrem w kurtce. :tongue4::cool1:

a to to ja rozumiem... :decayed: srebrne koleżanki są OK :kox:

Opublikowano

:hi: ale wy*j**any :decayed:

:hi: I ja też! Kąpiel już gotowa... :kox:

znaleziona ramka :evil:?

Znaleziona! :good: Trochę jest brudna z jakiejś farby ale jak się ją umyje to będzie jak nowa! :kox:
Opublikowano

Keżor nie zostały Ci tej folii do lamp przypadkiem :gwizdanie: :?:

Opublikowano
  • Autor

Keżor nie zostały Ci tej folii do lamp przypadkiem :gwizdanie: :?:

nie wiem , musiałbym poszukać , bo chyba miałem kawałek na jedną lampe :wink4:
Opublikowano

Keżor nie zostały Ci tej folii do lamp przypadkiem :gwizdanie: :?:

nie wiem , musiałbym poszukać , bo chyba miałem kawałek na jedną lampe :wink4:

Jak coś zabierz jutro i przyjedź bez auta to skorzystasz :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Keżor nie zostały Ci tej folii do lamp przypadkiem :gwizdanie: :?:

nie wiem , musiałbym poszukać , bo chyba miałem kawałek na jedną lampe :wink4:

Jak coś zabierz jutro i przyjedź bez auta to skorzystasz :decayed:

bardzo możliwe , że i tak bym przyjechał bez :gwizdanie: tym bardziej już sie ciesze :decayed:
Opublikowano

Keżor nie zostały Ci tej folii do lamp przypadkiem :gwizdanie: :?:

nie wiem , musiałbym poszukać , bo chyba miałem kawałek na jedną lampe :wink4:

Jak coś zabierz jutro i przyjedź bez auta to skorzystasz :decayed:

bardzo możliwe , że i tak bym przyjechał bez :gwizdanie: tym bardziej już sie ciesze :decayed:

:good::decayed:
Opublikowano

:hi:

z wieczorka, po urodzinach u szwagra...musiałem odpuścić bo jutro robota, no ale 4 bronki obaliłem :decayed:

Opublikowano

:hi:

z wieczorka, po urodzinach u szwagra...musiałem odpuścić bo jutro robota, no ale 4 bronki obaliłem :decayed:

Miszka co u CIebie stary koniu ? wpadnij no kiedyś do SO na kawe:)

Opublikowano

:hi:

z wieczorka, po urodzinach u szwagra...musiałem odpuścić bo jutro robota, no ale 4 bronki obaliłem :decayed:

Miszka co u CIebie stary koniu ? wpadnij no kiedyś do SO na kawe:)

bylem ostatnio w SO :sick3:

ps Talib patrząc na twoje foty na FB stwierdzam, że masz wybujałą wyobraźnię :polew:

Opublikowano

:hi:

z wieczorka, po urodzinach u szwagra...musiałem odpuścić bo jutro robota, no ale 4 bronki obaliłem :decayed:

Miszka co u CIebie stary koniu ? wpadnij no kiedyś do SO na kawe:)

bylem ostatnio w SO :sick3:

ps Talib patrząc na twoje foty na FB stwierdzam, że masz wybujałą wyobraźnię :polew:

szpadaj :decayed:

to jak znów bedziesz to sie odzywaj :)

moze przywioze coś na jutro na spota ? to puścimy z dymkiem :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

z wieczorka, po urodzinach u szwagra...musiałem odpuścić bo jutro robota, no ale 4 bronki obaliłem :decayed:

Miszka co u CIebie stary koniu ? wpadnij no kiedyś do SO na kawe:)

bylem ostatnio w SO :sick3:

ps Talib patrząc na twoje foty na FB stwierdzam, że masz wybujałą wyobraźnię :polew:

aż se musiałem spojrzeć :decayed: moja sucz :decayed:
Opublikowano

:hi:

z wieczorka, po urodzinach u szwagra...musiałem odpuścić bo jutro robota, no ale 4 bronki obaliłem :decayed:

Miszka co u CIebie stary koniu ? wpadnij no kiedyś do SO na kawe:)

bylem ostatnio w SO :sick3:

ps Talib patrząc na twoje foty na FB stwierdzam, że masz wybujałą wyobraźnię :polew:

szpadaj :decayed:

to jak znów bedziesz to sie odzywaj :)

moze przywioze coś na jutro na spota ? to puścimy z dymkiem :gwizdanie: :gwizdanie:

:naughty:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 22:51_________________________________________________

:hi:

z wieczorka, po urodzinach u szwagra...musiałem odpuścić bo jutro robota, no ale 4 bronki obaliłem :decayed:

Miszka co u CIebie stary koniu ? wpadnij no kiedyś do SO na kawe:)

bylem ostatnio w SO :sick3:

ps Talib patrząc na twoje foty na FB stwierdzam, że masz wybujałą wyobraźnię :polew:

aż se musiałem spojrzeć :decayed: moja sucz :decayed:

no dokładnie :polew: :polew: :polew: :polew:

ps prezes zapodaj apdejta w pierwszym poście :dance2:

Opublikowano
  • Autor
ps prezes zapodaj apdejta w pierwszym poście :dance2:

takie rzeczy to PW , nie chce , żeby ludzie myśleli , że ich olewam :decayed:
Opublikowano
ps prezes zapodaj apdejta w pierwszym poście :dance2:

takie rzeczy to PW , nie chce , żeby ludzie myśleli , że ich olewam :decayed:

:polew: :polew: :polew:

od czego ma się kolegów

btw już 2 raz to piszę w ciągu ostatnich 2 dni - widać prezes ma w d*pie nadrabianie spamu :naughty:

Opublikowano
ps prezes zapodaj apdejta w pierwszym poście :dance2:

takie rzeczy to PW , nie chce , żeby ludzie myśleli , że ich olewam :decayed:

:polew: :polew: :polew:

od czego ma się kolegów

btw już 2 raz to piszę w ciągu ostatnich 2 dni - widać prezes ma w pupie nadrabianie spamu :naughty:

:naughty:
Opublikowano
  • Autor
ps prezes zapodaj apdejta w pierwszym poście :dance2:

takie rzeczy to PW , nie chce , żeby ludzie myśleli , że ich olewam :decayed:

:polew: :polew: :polew:

od czego ma się kolegów

btw już 2 raz to piszę w ciągu ostatnich 2 dni - widać prezes ma w pupie nadrabianie spamu :naughty:

mało piszesz to mało Twoich postów czytam :decayed: nadrabiam spam tylko jak są zdjęcia d*p albo filmy :kox: :kox:
Opublikowano

Jutro prezesowi się zorganizuje karę i wszystko w temacie. :decayed:

Opublikowano
ps prezes zapodaj apdejta w pierwszym poście :dance2:

takie rzeczy to PW , nie chce , żeby ludzie myśleli , że ich olewam :decayed:

:polew: :polew: :polew:

od czego ma się kolegów

btw już 2 raz to piszę w ciągu ostatnich 2 dni - widać prezes ma w pupie nadrabianie spamu :naughty:

mało piszesz to mało Twoich postów czytam :decayed: nadrabiam spam tylko jak są zdjęcia d*p albo filmy :kox: :kox:

mało ale z sensem...no to idę spać :decayed::hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.