Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oj wariaci... :P

jak nie malzenska klutnia i odkrywanie nowych rzeczy to zielono biale szalenstwo... :D

tu sie poprostu nie mozna nudzic... :P

nie podlizuj sie Fajfun i tak nie dostaniesz :decayed: :decayed:

właśnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj wariaci... :P

jak nie malzenska klutnia i odkrywanie nowych rzeczy to zielono biale szalenstwo... :D

tu sie poprostu nie mozna nudzic... :P

nie podlizuj sie Fajfun i tak nie dostaniesz :decayed: :decayed:

właśnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a ty sie Miszka nie śmiej bo nie wiadomo czy przyjade... audi jest u mechanika z rozgrzebanym silnikiem, powiedział że skończy dzis ale różnie bywa..

Opublikowano

oj wariaci... :P

jak nie malzenska klutnia i odkrywanie nowych rzeczy to zielono biale szalenstwo... :D

tu sie poprostu nie mozna nudzic... :P

nie podlizuj sie Fajfun i tak nie dostaniesz :decayed: :decayed:

właśnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a ty sie Miszka nie śmiej bo nie wiadomo czy przyjade... audi jest u mechanika z rozgrzebanym silnikiem, powiedział że skończy dzis ale różnie bywa..

łosz ciullll jaka patologia :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

Maja, 18 letnia dupo-dawczyni

kiedy idziemy sie gdzieś pobawić ? :decayed:

Opublikowano

:hi:

UWAGA !!!

Radzę się zastanowić i podjąć decyzje odnośnie jechania na zlot zimowy.

No i radzę być czujnym i wypatrywać pojawienia się wątku z zapisami :wink4:

Kto jedzie :naughty:

prawdopodobnie jadę 26.03 na tydzień do Włoch na narty więc ze zlotem lipa :disgust:

Gdzie dokładnie? :cool1:

oj wariaci... :P

jak nie malzenska klutnia i odkrywanie nowych rzeczy to zielono biale szalenstwo... :D

tu sie poprostu nie mozna nudzic... :P

nie podlizuj sie Fajfun i tak nie dostaniesz :decayed: :decayed:

właśnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a ty sie Miszka nie śmiej bo nie wiadomo czy przyjade... audi jest u mechanika z rozgrzebanym silnikiem, powiedział że skończy dzis ale różnie bywa..

Nie dupc bo mam dla Ciebie ramkę! :rant::wink4:

Zaś napadało śniegu! :kox:

Opublikowano

akjam, kroi się wyjazd więc... :naughty:

Opublikowano

akjam, kroi się wyjazd więc... :naughty:

:gwizdanie:

Pcek Ty dziś będziesz? Jak z dimkiem? :naughty: Może wziął bym te moje bixy i byśmy je sprawdzili? :kox:

A może wogóle byś mi pomógł zrobić poodmiankę tych moich lam? :hi:

Opublikowano

:hi:

UWAGA !!!

Radzę się zastanowić i podjąć decyzje odnośnie jechania na zlot zimowy.

No i radzę być czujnym i wypatrywać pojawienia się wątku z zapisami :wink4:

Kto jedzie :naughty:

prawdopodobnie jadę 26.03 na tydzień do Włoch na narty więc ze zlotem lipa :disgust:

Gdzie dokładnie? :cool1:

do dużego pokoju :decayed:

Opublikowano

:hi:

UWAGA !!!

Radzę się zastanowić i podjąć decyzje odnośnie jechania na zlot zimowy.

No i radzę być czujnym i wypatrywać pojawienia się wątku z zapisami :wink4:

Kto jedzie :naughty:

prawdopodobnie jadę 26.03 na tydzień do Włoch na narty więc ze zlotem lipa :disgust:

Gdzie dokładnie? :cool1:

do dużego pokoju :decayed:

:tongue4::decayed: Oj Basia, Basia... :naughty:
Opublikowano

:hi:

UWAGA !!!

Radzę się zastanowić i podjąć decyzje odnośnie jechania na zlot zimowy.

No i radzę być czujnym i wypatrywać pojawienia się wątku z zapisami :wink4:

Kto jedzie :naughty:

prawdopodobnie jadę 26.03 na tydzień do Włoch na narty więc ze zlotem lipa :disgust:

Gdzie dokładnie? :cool1:

do dużego pokoju :decayed:

:tongue4::decayed: Oj Basia, Basia... :naughty:

co Basia? myślisz ze pomachasz brewkami i już? :tongue4:

Opublikowano

:hi:

UWAGA !!!

Radzę się zastanowić i podjąć decyzje odnośnie jechania na zlot zimowy.

No i radzę być czujnym i wypatrywać pojawienia się wątku z zapisami :wink4:

Kto jedzie :naughty:

prawdopodobnie jadę 26.03 na tydzień do Włoch na narty więc ze zlotem lipa :disgust:

Gdzie dokładnie? :cool1:

do dużego pokoju :decayed:

:tongue4::decayed: Oj Basia, Basia... :naughty:

co Basia? myślisz ze pomachasz brewkami i już? :tongue4:

ABsolutnie tak nie myślę. :cool1::decayed:

Ja też jadę 26go do Włoch na tydzień no i pytam Stasia gdzie dokładnie bo wiesz, KLUB :a4fan: zawsze razem! :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Akjam, niestety szybko na spocie się nie zobaczymy :gwizdanie:

lampy możesz sprawdzić na aucie Dimana, a odnośnie podłączenia, nie ma większego problemu, ale szkoda starych lamp, nie myślałeś żeby je sprzedać i kupić za to przejściówki? :rolleyes:

Opublikowano

Akjam, niestety szybko na spocie się nie zobaczymy :gwizdanie:

lampy możesz sprawdzić na aucie Dimana, a odnośnie podłączenia, nie ma większego problemu, ale szkoda starych lamp, nie myślałeś żeby je sprzedać i kupić za to przejściówki? :rolleyes:

Myślałem. Przejściówki już mam u siebie. :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

UWAGA !!!

Radzę się zastanowić i podjąć decyzje odnośnie jechania na zlot zimowy.

No i radzę być czujnym i wypatrywać pojawienia się wątku z zapisami :wink4:

Kto jedzie :naughty:

prawdopodobnie jadę 26.03 na tydzień do Włoch na narty więc ze zlotem lipa :disgust:

Gdzie dokładnie? :cool1:

do dużego pokoju :decayed:

:tongue4::decayed: Oj Basia, Basia... :naughty:

co Basia? myślisz ze pomachasz brewkami i już? :tongue4:

ABsolutnie tak nie myślę. :cool1::decayed:

Ja też jadę 26go do Włoch na tydzień no i pytam Stasia gdzie dokładnie bo wiesz, KLUB :a4fan: zawsze razem! :gwizdanie: :kox:

yyy... jak na razie to Stasiu nigdzie sie nie wybiera :cool1:

Opublikowano

:hi:

UWAGA !!!

Radzę się zastanowić i podjąć decyzje odnośnie jechania na zlot zimowy.

No i radzę być czujnym i wypatrywać pojawienia się wątku z zapisami :wink4:

Kto jedzie :naughty:

prawdopodobnie jadę 26.03 na tydzień do Włoch na narty więc ze zlotem lipa :disgust:

Gdzie dokładnie? :cool1:

do dużego pokoju :decayed:

:tongue4::decayed: Oj Basia, Basia... :naughty:

co Basia? myślisz ze pomachasz brewkami i już? :tongue4:

ABsolutnie tak nie myślę. :cool1::decayed:

Ja też jadę 26go do Włoch na tydzień no i pytam Stasia gdzie dokładnie bo wiesz, KLUB :a4fan: zawsze razem! :gwizdanie: :kox:

yyy... jak na razie to Stasiu nigdzie sie nie wybiera :cool1:

:cool1:
Opublikowano

:hi:

UWAGA !!!

Radzę się zastanowić i podjąć decyzje odnośnie jechania na zlot zimowy.

No i radzę być czujnym i wypatrywać pojawienia się wątku z zapisami :wink4:

Kto jedzie :naughty:

prawdopodobnie jadę 26.03 na tydzień do Włoch na narty więc ze zlotem lipa :disgust:

Gdzie dokładnie? :cool1:

do dużego pokoju :decayed:

:tongue4::decayed: Oj Basia, Basia... :naughty:

co Basia? myślisz ze pomachasz brewkami i już? :tongue4:

ABsolutnie tak nie myślę. :cool1::decayed:

Ja też jadę 26go do Włoch na tydzień no i pytam Stasia gdzie dokładnie bo wiesz, KLUB :a4fan: zawsze razem! :gwizdanie: :kox:

yyy... jak na razie to Stasiu nigdzie sie nie wybiera :cool1:

:cool1:

a przynajmniej mnie jeszcze nie przekonał :kox:

Opublikowano

:hi:

UWAGA !!!

Radzę się zastanowić i podjąć decyzje odnośnie jechania na zlot zimowy.

No i radzę być czujnym i wypatrywać pojawienia się wątku z zapisami :wink4:

Kto jedzie :naughty:

prawdopodobnie jadę 26.03 na tydzień do Włoch na narty więc ze zlotem lipa :disgust:

Gdzie dokładnie? :cool1:

do dużego pokoju :decayed:

:tongue4::decayed: Oj Basia, Basia... :naughty:

co Basia? myślisz ze pomachasz brewkami i już? :tongue4:

ABsolutnie tak nie myślę. :cool1::decayed:

Ja też jadę 26go do Włoch na tydzień no i pytam Stasia gdzie dokładnie bo wiesz, KLUB :a4fan: zawsze razem! :gwizdanie: :kox:

yyy... jak na razie to Stasiu nigdzie sie nie wybiera :cool1:

:cool1:

a przynajmniej mnie jeszcze nie przekonał :kox:

:gwizdanie:
Opublikowano

Akjam, to w czym ja Ci mam pomagać :decayed::mysli:

Opublikowano

Akjam, to w czym ja Ci mam pomagać :decayed::mysli:

Wypić wódeczkę przy robocie... :kox:
Opublikowano

chyba że tak :naughty:

to POMOGĘ :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.