Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja też wróciłem.... za tunelem na murckowskiej zjechałem na jaworzno a tam na dole na pasie włączającym nieoznakowany ceed z kogutem na dachu trzyma jakiegoś hebla k**wa nawet 50 metrów luzu za łukiem nie ma.. jak kierownicą odbiłem to 2 pasy obok sie znalazłem.. ciekawe czy ktoś wdupi w nich :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Miszka , spoko strona hehehe , za***iste filmy :polew: :polew:

http://www.wadadadaa.com/fun/epic-win-compilation-2010/ [br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 22:31_________________________________________________

ja też wróciłem.... za tunelem na murckowskiej zjechałem na jaworzno a tam na dole na pasie włączającym nieoznakowany ceed z kogutem na dachu trzyma jakiegoś hebla ku***a nawet 50 metrów luzu za łukiem nie ma.. jak kierownicą odbiłem to 2 pasy obok sie znalazłem.. ciekawe czy ktoś wdupi w nich :decayed: :decayed:

narkotykówka ? nasrałeś w gacie ? :decayed:
Opublikowano

nie...jechałem za wolnooo[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 22:33_________________________________________________Keżor daj ten skecz z CB

Opublikowano

Ja też dotarłem. :hi:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 22:43_________________________________________________

tak jak ja tez sobie niestety odpuscilem pozno z kina do domu dotarlem zonke na narnie zabralem :wink4:

i jak film? :)

jak dla mnie slaby malo efektow 3D bylbym sklonny powiedziec zadnych ;( w porownaniu z Avatarem to narnia to kicha :gwizdanie:

Barbrara! Nie słuchaj go. :naughty: Ja też z żnoką i małą byłem na Narni w święta i mnie się podobał. :good: A z AVATARem to trudno konkurować pod względem 3D i jeszcze pewnie długo tak będzie i stąd ta ocena dimana. :gwizdanie:
Opublikowano

A z AVATARem to trudno konkurować pod względem 3D i jeszcze pewnie długo tak będzie i stąd ta ocena dimana. :gwizdanie:

ja w sobotę miałem takie 3d że awatar wymięka :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

A z AVATARem to trudno konkurować pod względem 3D i jeszcze pewnie długo tak będzie i stąd ta ocena dimana. :gwizdanie:

ja w sobotę miałem takie 3d że awatar wymięka :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:gwizdanie:
Opublikowano

A z AVATARem to trudno konkurować pod względem 3D i jeszcze pewnie długo tak będzie i stąd ta ocena dimana. :gwizdanie:

ja w sobotę miałem takie 3d że awatar wymięka :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jak wracałeś autobusem :polew: :polew:??

Opublikowano

Ja też dotarłem. :hi:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 22:43_________________________________________________

tak jak ja tez sobie niestety odpuscilem pozno z kina do domu dotarlem zonke na narnie zabralem :wink4:

i jak film? :)

jak dla mnie slaby malo efektow 3D bylbym sklonny powiedziec zadnych ;( w porownaniu z Avatarem to narnia to kicha :gwizdanie:

Barbrara! Nie słuchaj go. :naughty: Ja też z żnoką i małą byłem na Narni w święta i mnie się podobał. :good: A z AVATARem to trudno konkurować pod względem 3D i jeszcze pewnie długo tak będzie i stąd ta ocena dimana. :gwizdanie:

no to po co daja to w 3D jak tam prawie wcale nie bylo tych efektow fabula i film spoko ogladalem wszystkie czesci i ta rowniez byla spoko ale nie jako 3D :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

Ja też dotarłem. :hi:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 22:43_________________________________________________

tak jak ja tez sobie niestety odpuscilem pozno z kina do domu dotarlem zonke na narnie zabralem :wink4:

i jak film? :)

jak dla mnie slaby malo efektow 3D bylbym sklonny powiedziec zadnych ;( w porownaniu z Avatarem to narnia to kicha :gwizdanie:

Barbrara! Nie słuchaj go. :naughty: Ja też z żnoką i małą byłem na Narni w święta i mnie się podobał. :good: A z AVATARem to trudno konkurować pod względem 3D i jeszcze pewnie długo tak będzie i stąd ta ocena dimana. :gwizdanie:

no to po co daja to w 3D jak tam prawie wcale nie bylo tych efektow fabula i film spoko ogladalem wszystkie czesci i ta rowniez byla spoko ale nie jako 3D :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Eeee no nie dupc, że nie było efektów w 3D dimcio. :cool1:

Talib ogarnąłeś te plamy na ramce?

Opublikowano

Ja też dotarłem. :hi:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 22:43_________________________________________________

tak jak ja tez sobie niestety odpuscilem pozno z kina do domu dotarlem zonke na narnie zabralem :wink4:

i jak film? :)

jak dla mnie slaby malo efektow 3D bylbym sklonny powiedziec zadnych ;( w porownaniu z Avatarem to narnia to kicha :gwizdanie:

Barbrara! Nie słuchaj go. :naughty: Ja też z żnoką i małą byłem na Narni w święta i mnie się podobał. :good: A z AVATARem to trudno konkurować pod względem 3D i jeszcze pewnie długo tak będzie i stąd ta ocena dimana. :gwizdanie:

no to po co daja to w 3D jak tam prawie wcale nie bylo tych efektow fabula i film spoko ogladalem wszystkie czesci i ta rowniez byla spoko ale nie jako 3D :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Eeee no nie dupc, że nie było efektów w 3D dimcio. :cool1:

Talib ogarnąłeś te plamy na ramce?

no moze ze dwie akcje to wszystko :cool1:

Opublikowano

Ja też dotarłem. :hi:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 22:43_________________________________________________

tak jak ja tez sobie niestety odpuscilem pozno z kina do domu dotarlem zonke na narnie zabralem :wink4:

i jak film? :)

jak dla mnie slaby malo efektow 3D bylbym sklonny powiedziec zadnych ;( w porownaniu z Avatarem to narnia to kicha :gwizdanie:

Barbrara! Nie słuchaj go. :naughty: Ja też z żnoką i małą byłem na Narni w święta i mnie się podobał. :good: A z AVATARem to trudno konkurować pod względem 3D i jeszcze pewnie długo tak będzie i stąd ta ocena dimana. :gwizdanie:

no to po co daja to w 3D jak tam prawie wcale nie bylo tych efektow fabula i film spoko ogladalem wszystkie czesci i ta rowniez byla spoko ale nie jako 3D :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Eeee no nie dupc, że nie było efektów w 3D dimcio. :cool1:

Talib ogarnąłeś te plamy na ramce?

no moze ze dwie akcje to wszystko :cool1:

No nie przegadam Cię! :decayed: P.S. Ja widziałem na pewno więcej! :tongue4:
Opublikowano

Ja też dotarłem. :hi:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 22:43_________________________________________________

tak jak ja tez sobie niestety odpuscilem pozno z kina do domu dotarlem zonke na narnie zabralem :wink4:

i jak film? :)

jak dla mnie slaby malo efektow 3D bylbym sklonny powiedziec zadnych ;( w porownaniu z Avatarem to narnia to kicha :gwizdanie:

Barbrara! Nie słuchaj go. :naughty: Ja też z żnoką i małą byłem na Narni w święta i mnie się podobał. :good: A z AVATARem to trudno konkurować pod względem 3D i jeszcze pewnie długo tak będzie i stąd ta ocena dimana. :gwizdanie:

no to po co daja to w 3D jak tam prawie wcale nie bylo tych efektow fabula i film spoko ogladalem wszystkie czesci i ta rowniez byla spoko ale nie jako 3D :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Eeee no nie dupc, że nie było efektów w 3D dimcio. :cool1:

Talib ogarnąłeś te plamy na ramce?

no moze ze dwie akcje to wszystko :cool1:

No nie przegadam Cię! :decayed: P.S. Ja widziałem na pewno więcej! :tongue4:

wiem :wink4: a sprawdzales te bixy :mysli:

Opublikowano

Ja też dotarłem. :hi:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 22:43_________________________________________________

tak jak ja tez sobie niestety odpuscilem pozno z kina do domu dotarlem zonke na narnie zabralem :wink4:

i jak film? :)

jak dla mnie slaby malo efektow 3D bylbym sklonny powiedziec zadnych ;( w porownaniu z Avatarem to narnia to kicha :gwizdanie:

Barbrara! Nie słuchaj go. :naughty: Ja też z żnoką i małą byłem na Narni w święta i mnie się podobał. :good: A z AVATARem to trudno konkurować pod względem 3D i jeszcze pewnie długo tak będzie i stąd ta ocena dimana. :gwizdanie:

no to po co daja to w 3D jak tam prawie wcale nie bylo tych efektow fabula i film spoko ogladalem wszystkie czesci i ta rowniez byla spoko ale nie jako 3D :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Eeee no nie dupc, że nie było efektów w 3D dimcio. :cool1:

Talib ogarnąłeś te plamy na ramce?

tak wsio alrajt :) Dzieki wielkie masz kawe za tydzien u mnie :decayed:

Opublikowano

byliscie w maku dzisiaj :mysli:

Opublikowano

byliscie w maku dzisiaj :mysli:

tam nas znają :kox:, dzisiaj dla odmiany KFC

Opublikowano

byliscie w maku dzisiaj :mysli:

tam nas znają :kox:, dzisiaj dla odmiany KFC

no to dobrze ze sie jednak nie zdecydowalem bo bym cierpial rany nie jem po 19 :gwizdanie:

Opublikowano

A z AVATARem to trudno konkurować pod względem 3D i jeszcze pewnie długo tak będzie i stąd ta ocena dimana. :gwizdanie:

ja w sobotę miałem takie 3d że awatar wymięka :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jak wracałeś autobusem :polew: :polew:??

:laghing2: :co::dontknow:
Opublikowano
  • Autor

1.jpg

podoba wam sie ?

Opublikowano

Keżor mi nie działa

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.