Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ps prezes zapodaj apdejta w pierwszym poście :dance2:

takie rzeczy to PW , nie chce , żeby ludzie myśleli , że ich olewam :decayed:

:polew: :polew: :polew:

od czego ma się kolegów

btw już 2 raz to piszę w ciągu ostatnich 2 dni - widać prezes ma w pupie nadrabianie spamu :naughty:

mało piszesz to mało Twoich postów czytam :decayed: nadrabiam spam tylko jak są zdjęcia d*p albo filmy :kox: :kox:

mało ale z sensem...no to idę spać :decayed::hi:

:nabijasie::decayed:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 23:02_________________________________________________

:audi: Katowickie Spoty :audi:_________________________________________________

Czas:Wtorek godzina 19ta _________________________________________________

Miejsce: Katowice , Parking pod REAL'em Sektor Zielony 3 Stawy_________________________________________________

_________________________________________________

W razie niepogody - Uciekamy na zielony parking pod Reala - 200m od GO-Sportu

_________________________________________________

najbliższe spoty:

:arrow2:Wtorek 28.12.2010_ _godzina 19ta_ _REAL podziemny P , sektor Zielony Katowice 3Stawy

Wtorek 04.01.2011_ _godzina 19ta_ _REAL podziemny P , sektor Zielony Katowice 3Stawy

Wtorek 11.01.2011_ _godzina 19ta_ _REAL podziemny P , sektor Zielony Katowice 3Stawy

Wtorek 18.01.2011_ _godzina 19ta_ _REAL podziemny P , sektor Zielony Katowice 3Stawy

Wtorek 25.01.2011_ _godzina 19ta_ _REAL podziemny P , sektor Zielony Katowice 3Stawy

Wtorek 01.02.2011_ _godzina 19ta_ _REAL podziemny P , sektor Zielony Katowice 3Stawy

_________________________________________________

_________________________________________________

:audi: Kliknij , zdjęcia ze spotów :audi: _________________________________________________

ja zbieram na zestaw HID, ale jak posiedze z Wami to chyba nikt mi nie wypłaci :confused4:

Własnie przegladam sobie zdjęcia i natknąłem się na mój wieczór kawalareski ponad rok temu.

No to wklejam coś pamiątkowego :decayed:

CbA10.jpg

fajny wieczór na 22000 stronę stawiam taka pannienkę :polew:

:decayed:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale padaka, odechciało mi się spać :gwizdanie:

Opublikowano

ale padaka, odechciało mi się spać :gwizdanie:

:decayed:

Ja się może drzemnę chwilę... :naughty:

Opublikowano

w robocie :thumbdown:

:polew:

Opublikowano

w robocie :thumbdown:

:polew:

:decayed:

:hi::wink4:

Opublikowano

w robocie :thumbdown:

:polew:

:polew:

Opublikowano

Akjam, okradasz ten piękny kraj tym że nic nie robisz :polew:

Opublikowano

chłopaki teraz takie poważne pytanie.. jakbyście mieli jakąś robote dla mnie... skonczone technikum mechatroniczne, student zaocznie inzynierii bezpieczenstwa pracy to walcie...bo juz mnie wkurw.... siedzenie w domu... przydaloby sie troche zmodzić auto :kox: :kox:

Opublikowano

chłopaki teraz takie poważne pytanie.. jakbyście mieli jakąś robote dla mnie... skonczone technikum mechatroniczne, student zaocznie inzynierii bezpieczenstwa pracy to walcie...bo juz mnie wkurw.... siedzenie w domu... przydaloby sie troche zmodzić auto :kox: :kox:

urząd pracy, jebaj za 680 zł :polew:

a na poważnie, znajomości...nic innego :rolleyes:

Opublikowano

chłopaki teraz takie poważne pytanie.. jakbyście mieli jakąś robote dla mnie... skonczone technikum mechatroniczne, student zaocznie inzynierii bezpieczenstwa pracy to walcie...bo juz mnie wkurw.... siedzenie w domu... przydaloby sie troche zmodzić auto :kox: :kox:

urząd pracy, jebaj za 680 zł :polew:

a na poważnie, znajomości...nic innego :rolleyes:

znajomości + trochę szczęścia :wink4:

Ja szczerzę przyznaję, że obecną robotę mam bez znajomości, a chętnych było kilkuset :gwizdanie:

Opublikowano

Artur, doświadczenie i konkretna szkoła :rolleyes:

noo i wyglądasz na takiego poważnego chłopa :decayed:

Opublikowano

Artur, doświadczenie i konkretna szkoła :rolleyes:

noo i wyglądasz na takiego poważnego chłopa :decayed:

na chopa po przejściach :polew:

Opublikowano

chłopaki teraz takie poważne pytanie.. jakbyście mieli jakąś robote dla mnie... skonczone technikum mechatroniczne, student zaocznie inzynierii bezpieczenstwa pracy to walcie...bo juz mnie wkurw.... siedzenie w domu... przydaloby sie troche zmodzić auto :kox: :kox:

urząd pracy, jebaj za 680 zł :polew:

a na poważnie, znajomości...nic innego :rolleyes:

po ch*ju ... jestem zarejestrowany od lipca i do tej pory nawet na staż nie chcą... mam nadzieje, że się to zmieni po nowym roku

Opublikowano

nie chcą Cie na staż bo szukają Ci roboty za biurkiem

jak się rejestrowałem to nie było oferty bo jak to baba powiedziała, ma pan średnie więc fizyczna praca się nie należy :blink: pojebani

poprosiłem o fizyczną i za 3 dni robiłem na magazynie, na dodatek pracodawca mi dopłacał żebym zarobił średnią krajową :)

Opublikowano

zbieram sie w kimono :hi:

do rana

Opublikowano
  • Autor
Dopisany: 27 Grudzień 2010, 23:02[/size]_________________________________________________

:audi: Katowickie Spoty :audi:_________________________________________________

Czas:Wtorek godzina 19ta _________________________________________________

Miejsce: Katowice , Parking pod REAL'em Sektor Zielony 3 Stawy_________________________________________________

_________________________________________________

W razie niepogody - Uciekamy na zielony parking pod Reala - 200m od GO-Sportu

_________________________________________________

najbliższe spoty:

:arrow2:Wtorek 28.12.2010_ _godzina 19ta_ _REAL podziemny P , sektor Zielony Katowice 3Stawy

Wtorek 04.01.2011_ _godzina 19ta_ _REAL podziemny P , sektor Zielony Katowice 3Stawy

Wtorek 11.01.2011_ _godzina 19ta_ _REAL podziemny P , sektor Zielony Katowice 3Stawy

Wtorek 18.01.2011_ _godzina 19ta_ _REAL podziemny P , sektor Zielony Katowice 3Stawy

Wtorek 25.01.2011_ _godzina 19ta_ _REAL podziemny P , sektor Zielony Katowice 3Stawy

Wtorek 01.02.2011_ _godzina 19ta_ _REAL podziemny P , sektor Zielony Katowice 3Stawy

_________________________________________________

_________________________________________________

:audi: Kliknij , zdjęcia ze spotów :audi: _________________________________________________

ja zbieram na zestaw HID, ale jak posiedze z Wami to chyba nikt mi nie wypłaci :confused4:

Własnie przegladam sobie zdjęcia i natknąłem się na mój wieczór kawalareski ponad rok temu.

No to wklejam coś pamiątkowego :decayed:

CbA10.jpg

fajny wieczór na 22000 stronę stawiam taka pannienkę :polew:

:decayed:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

to specjalnie jest teraz taką małą czcionką , bo jest aktualnie nieaktualne ;) a latem sie powiększy i nie będe musiał tego znowu pisać :decayed:
Opublikowano

Akjam, okradasz ten piękny kraj tym że nic nie robisz :polew:

Pracuję... :cool1:

BTW No i nadeszła pora aby się obudzić... :gwizdanie:

:good:
Dopisany: 27 Grudzień 2010, 23:02[/size]_________________________________________________

:audi: Katowickie Spoty :audi:_________________________________________________

Czas:Wtorek godzina 19ta _________________________________________________

Miejsce: Katowice , Parking pod REAL'em Sektor Zielony 3 Stawy_________________________________________________

_________________________________________________

W razie niepogody - Uciekamy na zielony parking pod Reala - 200m od GO-Sportu

_________________________________________________

najbliższe spoty:

:arrow2:Wtorek 28.12.2010_ _godzina 19ta_ _REAL podziemny P , sektor Zielony Katowice 3Stawy

Wtorek 04.01.2011_ _godzina 19ta_ _REAL podziemny P , sektor Zielony Katowice 3Stawy

Wtorek 11.01.2011_ _godzina 19ta_ _REAL podziemny P , sektor Zielony Katowice 3Stawy

Wtorek 18.01.2011_ _godzina 19ta_ _REAL podziemny P , sektor Zielony Katowice 3Stawy

Wtorek 25.01.2011_ _godzina 19ta_ _REAL podziemny P , sektor Zielony Katowice 3Stawy

Wtorek 01.02.2011_ _godzina 19ta_ _REAL podziemny P , sektor Zielony Katowice 3Stawy

_________________________________________________

_________________________________________________

:audi: Kliknij , zdjęcia ze spotów :audi: _________________________________________________

ja zbieram na zestaw HID, ale jak posiedze z Wami to chyba nikt mi nie wypłaci :confused4:

Własnie przegladam sobie zdjęcia i natknąłem się na mój wieczór kawalareski ponad rok temu.

No to wklejam coś pamiątkowego :decayed:

CbA10.jpg

fajny wieczór na 22000 stronę stawiam taka pannienkę :polew:

:decayed:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

to specjalnie jest teraz taką małą czcionką , bo jest aktualnie nieaktualne ;) a latem sie powiększy i nie będe musiał tego znowu pisać :decayed:

Leń! :decayed:
Opublikowano
:hi: dzien dobry wyspany sie wita :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.