Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mama mi wyprała spodnie...a tam były 2 darmowe Big Mac'ki kaaaaaaaaaaaaaaarwaaaaaaaa :wallbash: :wallbash:

no i dobrze bo mc donald jest niezdrowy :gwizdanie:

no co Ty :blink:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 22:07_________________________________________________

nie słuchaj Stanley'a on powoli już papucieje :tongue4: :tongue4:

Diman, kiedy kupujemy po jakiejś R6 :decayed:

nie papucieje, tylko dbam o swoje zdrowie :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mama mi wyprała spodnie...a tam były 2 darmowe Big Mac'ki kaaaaaaaaaaaaaaarwaaaaaaaa :wallbash: :wallbash:

:polew:

idź teraz do niej po cash :decayed:

powiedzialem jej zeby mi oddała za nie kase to uslyszalem ze mam sp***dalac na drzewo :decayed:

Opublikowano

nie słuchaj Stanley'a on powoli już papucieje :tongue4: :tongue4:

Diman, kiedy kupujemy po jakiejś R6 :decayed:

co R6 bo chyba nie jestem w temacie nasuwa mi sie tylko bateria :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 22:09_________________________________________________

mama mi wyprała spodnie...a tam były 2 darmowe Big Mac'ki kaaaaaaaaaaaaaaarwaaaaaaaa :wallbash: :wallbash:

no i dobrze bo mc donald jest niezdrowy :gwizdanie:

no co Ty :blink:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 22:07_________________________________________________

nie słuchaj Stanley'a on powoli już papucieje :tongue4: :tongue4:

Diman, kiedy kupujemy po jakiejś R6 :decayed:

nie papucieje, tylko dbam o swoje zdrowie :tongue4:

zdrowie to podstawa :naughty:

Opublikowano

miałem iść spać ale idę teraz :gwizdanie:

Opublikowano

:shocked: to twoja nowo dziewczyna czy co :cool1:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 22:12_________________________________________________

miałem iść spać ale idę teraz :gwizdanie:

no to dobrej nocy zycze :hi:

Opublikowano

miałem iść spać ale idę teraz :gwizdanie:

przypal i do spania :tongue4:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 22:13_________________________________________________Diman cos ty za duża jak dla mnie....

Opublikowano

miałem iść spać ale idę teraz :gwizdanie:

przypal i do spania :tongue4:

ej panowie nie przesadzajcie z tym bo to swinstwo jest :evil:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 22:14_________________________________________________

jak ją poznałeś ? :naughty:

to chyba nie bylo trudne :evil:

Opublikowano

http://www.fotka.pl/profil/SHEEN89

ta była/jest/będzie dla mnie obłędna...

taka sobie nie moj typ napewno :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
haha , spod znaku wagi , ciekawe czemu :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 22:20_________________________________________________

http://www.fotka.pl/profil/SHEEN89

ta była/jest/będzie dla mnie obłędna...

wygląda na zadbaną mamuśke :decayed:
Opublikowano

http://www.fotka.pl/profil/SHEEN89

ta była/jest/będzie dla mnie obłędna...

taka sobie nie moj typ napewno :gwizdanie:

popieram :good:

Opublikowano

Diman a ta? http://www.fotka.pl/profil/LadYineSs/ :gwizdanie: :gwizdanie:

:thumbdown:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 22:23_________________________________________________za 3 lata może bedzie fajna :decayed:

musi trafić pod dobre skrzydła :polew:

Opublikowano

mg5376.th.jpg

patrzcie co znalazłem :P

Opublikowano

Diman a ta? http://www.fotka.pl/profil/LadYineSs/ :gwizdanie: :gwizdanie:

przeciez ta nie skonczyla nawet 16 stki :doh1:

Opublikowano

mg5376.th.jpg

patrzcie co znalazłem :P

skupienie 10

gdyby nie balony, to bym pomyślał, że stypa :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.