Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema :hi:

duzymi krokami sie mi przeglądzik zbliża....nie macie kogoś kto za dobrą kasę zmieni kruciec przy okazji????

Opublikowano

siema :hi:

duzymi krokami sie mi przeglądzik zbliża....nie macie kogoś kto za dobrą kasę zmieni kruciec przy okazji????

jaki/ który króciec ?

Opublikowano

siema :hi:

duzymi krokami sie mi przeglądzik zbliża....nie macie kogoś kto za dobrą kasę zmieni kruciec przy okazji????

jaki/ który króciec ?

od tyłu silnika płyn z chlodnicy pita mi tam....nad nim jest jakiś oring od oleju
Opublikowano

nie wiem Akjam, do piątku nocki, potem Sylwester, reszta weekendu raczej w domu :)

pamiętaj że nie mam ogrzewanego garażu :naughty: więc jak masz lepsze miejsce to wpadnę

No to jakoś się zgadamy. :good: Robiliście jakieś kodowanie u dimana jak zakładaliście bixy z tymi przeróbkami? :mysli:

u niego nie trzeba było bo nie ma DRLów, tzn ma ale nie podłączone :decayed:

różnica jest gdybyś chciał żeby światła włączały się automatycznie

Te moje przejściówki chyba to ogarną? :naughty::mysli:

ale musi miec ten przycisk chyba do DRL'ow i to trzeba wlasnie zakodowac :wink4:

Opublikowano

Witka, dzisiaj w drodze do gazownika stuknęła mi fajna cyfra...

zdjcie0195i.th.jpg

Opublikowano

Witka, dzisiaj w drodze do gazownika stuknęła mi fajna cyfra...

zdjcie0195i.th.jpg

gazownika???? LPG - szok ;o

Opublikowano

Witka, dzisiaj w drodze do gazownika stuknęła mi fajna cyfra...

zdjcie0195i.th.jpg

gazownika???? LPG - szok ;o

a co w tym dziwnego:)?

Opublikowano

elvis a Ty się tylko potrafisz odezwać jak cię auto boli ? ? ? :ssij: [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 21:51_________________________________________________talib jutro będe w SO przejazdem poslij mi koma na PW zadzwonię :naughty:

dopaliłem dziś tego bata , łosz kierwa :stop:

Opublikowano

elvis a Ty się tylko potrafisz odezwać jak cię auto boli ? ? ? :ssij: [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 21:51_________________________________________________talib jutro będe w SO przejazdem poslij mi koma na PW zadzwonię :naughty:

dopaliłem dziś tego bata , łosz kierwa :stop:

:polew:

Opublikowano

elvis a Ty się tylko potrafisz odezwać jak cię auto boli ? ? ? :ssij: [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 21:51_________________________________________________talib jutro będe w SO przejazdem poslij mi koma na PW zadzwonię :naughty:

dopaliłem dziś tego bata , łosz kierwa :stop:

a nie mówiłem :evil: :evil:

Opublikowano

elvis a Ty się tylko potrafisz odezwać jak cię auto boli ? ? ? :ssij: [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 21:51_________________________________________________talib jutro będe w SO przejazdem poslij mi koma na PW zadzwonię :naughty:

dopaliłem dziś tego bata , łosz kierwa :stop:

szkoda ze mnie nie bylo moze bym tez cos pochytal :kox:

Opublikowano

elvis a Ty się tylko potrafisz odezwać jak cię auto boli ? ? ? :ssij: [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 21:51_________________________________________________talib jutro będe w SO przejazdem poslij mi koma na PW zadzwonię :naughty:

dopaliłem dziś tego bata , łosz kierwa :stop:

szkoda ze mnie nie bylo moze bym tez cos pochytal :kox:

wujek Talib cos pochyta, spokojnie ;)

Opublikowano

elvis a Ty się tylko potrafisz odezwać jak cię auto boli ? ? ? :ssij: [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 21:51_________________________________________________talib jutro będe w SO przejazdem poslij mi koma na PW zadzwonię :naughty:

dopaliłem dziś tego bata , łosz kierwa :stop:

szkoda ze mnie nie bylo moze bym tez cos pochytal :kox:

Ty bedziesz ojcem, bądź poważny :decayed:

Opublikowano

elvis a Ty się tylko potrafisz odezwać jak cię auto boli ? ? ? :ssij: [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 21:51_________________________________________________talib jutro będe w SO przejazdem poslij mi koma na PW zadzwonię :naughty:

dopaliłem dziś tego bata , łosz kierwa :stop:

szkoda ze mnie nie bylo moze bym tez cos pochytal :kox:

wujek Talib cos pochyta, spokojnie ;)

no to git nastepnym razem bede :kox: :kox:

Opublikowano

mama mi wyprała spodnie...a tam były 2 darmowe Big Mac'ki kaaaaaaaaaaaaaaarwaaaaaaaa :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

elvis a Ty się tylko potrafisz odezwać jak cię auto boli ? ? ? :ssij: [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 21:51_________________________________________________talib jutro będe w SO przejazdem poslij mi koma na PW zadzwonię :naughty:

dopaliłem dziś tego bata , łosz kierwa :stop:

szkoda ze mnie nie bylo moze bym tez cos pochytal :kox:

Ty bedziesz ojcem, bądź poważny :decayed:

wlasnie dlatego cza jeszcze cos pochytac zanim to nastapi :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

mama mi wyprała spodnie...a tam były 2 darmowe Big Mac'ki kaaaaaaaaaaaaaaarwaaaaaaaa :wallbash: :wallbash:

:polew:

idź teraz do niej po cash :decayed:

Opublikowano

mama mi wyprała spodnie...a tam były 2 darmowe Big Mac'ki kaaaaaaaaaaaaaaarwaaaaaaaa :wallbash: :wallbash:

no i dobrze bo mc donald jest niezdrowy :gwizdanie:

Opublikowano

nie słuchaj Stanley'a on powoli już papucieje :tongue4: :tongue4:

Diman, kiedy kupujemy po jakiejś R6 :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.