Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja zastanawiam się nawet nad jakimś noclegiem :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja zastanawiam się nawet nad jakimś noclegiem :naughty:

:gwizdanie:
Opublikowano

nie orientuje się ktoś w jakich godzinach są jutro otwarte galerie handlowe? :mysli:

Opublikowano

nie orientuje się ktoś w jakich godzinach są jutro otwarte galerie handlowe? :mysli:

:no: A na stronach www nie ma info! :disgust:
Opublikowano

no nie ma właśnie info :rolleyes:

Opublikowano

no nie ma właśnie info :rolleyes:

Zadzwoń. :cool1:
Opublikowano
  • Autor

ja jebie .... co za dół ... nowy kolektor ma k**wa dziurki w innych miejscach niż stary i mi sztywny dolot patrzy w góre :disgust: co za tandeta ...

i musze znowu jechać oddać komuś ten dolot do poprawy :confused4:

Opublikowano

ja jebie .... co za dół ... nowy kolektor ma ku***a dziurki w innych miejscach niż stary i mi sztywny dolot patrzy w góre :disgust: co za tandeta ...

i musze znowu jechać oddać komuś ten dolot do poprawy :confused4:

:thumbdown: Skąd miałeś ten kolektor? :cool1:
Opublikowano
  • Autor

ja jebie .... co za dół ... nowy kolektor ma ku***a dziurki w innych miejscach niż stary i mi sztywny dolot patrzy w góre :disgust: co za tandeta ...

i musze znowu jechać oddać komuś ten dolot do poprawy :confused4:

:thumbdown: Skąd miałeś ten kolektor? :cool1:

z allegro... ale takie kolektory były w różnych autach , kupowałem pod silnik AWX , ale równie dobrze może to być kolektor z alhambry , sharana , passata czy superba :/
Opublikowano

ja jebie .... co za dół ... nowy kolektor ma ku***a dziurki w innych miejscach niż stary i mi sztywny dolot patrzy w góre :disgust: co za tandeta ...

i musze znowu jechać oddać komuś ten dolot do poprawy :confused4:

Urok robionego czegoś na stałe :confused4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:13_________________________________________________

nie orientuje się ktoś w jakich godzinach są jutro otwarte galerie handlowe? :mysli:

Pewnie jakoś do 16 max :gwizdanie:
Opublikowano

ja jebie .... co za dół ... nowy kolektor ma ku***a dziurki w innych miejscach niż stary i mi sztywny dolot patrzy w góre :disgust: co za tandeta ...

i musze znowu jechać oddać komuś ten dolot do poprawy :confused4:

:thumbdown: Skąd miałeś ten kolektor? :cool1:

z allegro... ale takie kolektory były w różnych autach , kupowałem pod silnik AWX , ale równie dobrze może to być kolektor z alhambry , sharana , passata czy superba :/

:disgust::thumbdown:
Opublikowano
  • Autor

ja jebie .... co za dół ... nowy kolektor ma ku***a dziurki w innych miejscach niż stary i mi sztywny dolot patrzy w góre :disgust: co za tandeta ...

i musze znowu jechać oddać komuś ten dolot do poprawy :confused4:

:thumbdown: Skąd miałeś ten kolektor? :cool1:

z allegro... ale takie kolektory były w różnych autach , kupowałem pod silnik AWX , ale równie dobrze może to być kolektor z alhambry , sharana , passata czy superba :/

:disgust::thumbdown:

nie spodziewałem sie , że może być taka lipa :confused4: [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:31_________________________________________________ale c**j z autem , ale będziemy mieć jutro u Seskich mega płytke z zajebistą nutą to masakra :kox:

już możecie zazdrościć Ci mają inne plany :cwaniak1: [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:35_________________________________________________Girls_licking_blindfolded.gif

całkiem spoko gif :slina:

Opublikowano

ja jebie .... co za dół ... nowy kolektor ma ku***a dziurki w innych miejscach niż stary i mi sztywny dolot patrzy w góre :disgust: co za tandeta ...

i musze znowu jechać oddać komuś ten dolot do poprawy :confused4:

:thumbdown: Skąd miałeś ten kolektor? :cool1:

z allegro... ale takie kolektory były w różnych autach , kupowałem pod silnik AWX , ale równie dobrze może to być kolektor z alhambry , sharana , passata czy superba :/

:disgust::thumbdown:

nie spodziewałem sie , że może być taka lipa :confused4: [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:31_________________________________________________ale ch***j z autem , ale będziemy mieć jutro u Seskich mega płytke z zajebistą nutą to masakra :kox:

już możecie zazdrościć Ci mają inne plany :cwaniak1:

znając ciebie to pewnie niezła sieka :kox: :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

ja jebie .... co za dół ... nowy kolektor ma ku***a dziurki w innych miejscach niż stary i mi sztywny dolot patrzy w góre :disgust: co za tandeta ...

i musze znowu jechać oddać komuś ten dolot do poprawy :confused4:

:thumbdown: Skąd miałeś ten kolektor? :cool1:

z allegro... ale takie kolektory były w różnych autach , kupowałem pod silnik AWX , ale równie dobrze może to być kolektor z alhambry , sharana , passata czy superba :/

:disgust::thumbdown:

nie spodziewałem sie , że może być taka lipa :confused4: [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:31_________________________________________________ale ch***j z autem , ale będziemy mieć jutro u Seskich mega płytke z zajebistą nutą to masakra :kox:

już możecie zazdrościć Ci mają inne plany :cwaniak1: [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:35_________________________________________________Girls_licking_blindfolded.gif

całkiem spoko gif :slina:

całkiem, całkiem :kox:

Opublikowano

ja jebie .... co za dół ... nowy kolektor ma ku***a dziurki w innych miejscach niż stary i mi sztywny dolot patrzy w góre :disgust: co za tandeta ...

i musze znowu jechać oddać komuś ten dolot do poprawy :confused4:

:thumbdown: Skąd miałeś ten kolektor? :cool1:

z allegro... ale takie kolektory były w różnych autach , kupowałem pod silnik AWX , ale równie dobrze może to być kolektor z alhambry , sharana , passata czy superba :/

:disgust::thumbdown:

nie spodziewałem sie , że może być taka lipa :confused4: [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:31_________________________________________________ale ch***j z autem , ale będziemy mieć jutro u Seskich mega płytke z zajebistą nutą to masakra :kox:

już możecie zazdrościć Ci mają inne plany :cwaniak1:

znając ciebie to pewnie niezła sieka :kox: :kox: :gwizdanie:

:evil: :gwizdanie:

ja jebie .... co za dół ... nowy kolektor ma ku***a dziurki w innych miejscach niż stary i mi sztywny dolot patrzy w góre :disgust: co za tandeta ...

i musze znowu jechać oddać komuś ten dolot do poprawy :confused4:

:thumbdown: Skąd miałeś ten kolektor? :cool1:

z allegro... ale takie kolektory były w różnych autach , kupowałem pod silnik AWX , ale równie dobrze może to być kolektor z alhambry , sharana , passata czy superba :/

:disgust::thumbdown:

nie spodziewałem sie , że może być taka lipa :confused4: [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:31_________________________________________________ale ch***j z autem , ale będziemy mieć jutro u Seskich mega płytke z zajebistą nutą to masakra :kox:

już możecie zazdrościć Ci mają inne plany :cwaniak1: [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:35_________________________________________________Girls_licking_blindfolded.gif

całkiem spoko gif :slina:

całkiem, całkiem :kox:

:gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

kuwa, co za techniczne gadki :polew:

siema :hi:

duzymi krokami sie mi przeglądzik zbliża....nie macie kogoś kto za dobrą kasę zmieni kruciec przy okazji????

jaki/ który króciec ?

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

kuwa, co za techniczne gadki :polew:

siema :hi:

duzymi krokami sie mi przeglądzik zbliża....nie macie kogoś kto za dobrą kasę zmieni kruciec przy okazji????

jaki/ który króciec ?

:polew: :polew: :polew:

W końcu to forum samochodowe... :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

kuwa, co za techniczne gadki :polew:

siema :hi:

duzymi krokami sie mi przeglądzik zbliża....nie macie kogoś kto za dobrą kasę zmieni kruciec przy okazji????

jaki/ który króciec ?

:polew: :polew: :polew:

W końcu to forum samochodowe... :decayed:

:polew: :polew: :polew:

nowłaśnie :P czajcie to

Sadie_workout.gif

:kox:

Opublikowano

:hi:

kuwa, co za techniczne gadki :polew:

siema :hi:

duzymi krokami sie mi przeglądzik zbliża....nie macie kogoś kto za dobrą kasę zmieni kruciec przy okazji????

jaki/ który króciec ?

:polew: :polew: :polew:

W końcu to forum samochodowe... :decayed:

:polew: :polew: :polew:

nowłaśnie :P czajcie to

Sadie_workout.gif

:kox:

To na siłce gdzie chodzisz są takie rozgrzewki... :mysli: rozgrzewające laski? :evil:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

kuwa, co za techniczne gadki :polew:

siema :hi:

duzymi krokami sie mi przeglądzik zbliża....nie macie kogoś kto za dobrą kasę zmieni kruciec przy okazji????

jaki/ który króciec ?

:polew: :polew: :polew:

W końcu to forum samochodowe... :decayed:

:polew: :polew: :polew:

nowłaśnie :P czajcie to

Sadie_workout.gif

:kox:

To na siłce gdzie chodzisz są takie rozgrzewki... :mysli: rozgrzewające laski? :evil:

siłke mam w domu :P także to by musiała być moja mama :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.