Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

kuwa, co za techniczne gadki :polew:

siema :hi:

duzymi krokami sie mi przeglądzik zbliża....nie macie kogoś kto za dobrą kasę zmieni kruciec przy okazji????

jaki/ który króciec ?

:polew: :polew: :polew:

W końcu to forum samochodowe... :decayed:

:polew: :polew: :polew:

nowłaśnie :P czajcie to

Sadie_workout.gif

:kox:

To na siłce gdzie chodzisz są takie rozgrzewki... :mysli: rozgrzewające laski? :evil:

siłke mam w domu :P także to by musiała być moja mama :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja na bank jade na zlota :decayed: nie będe teraz 3 miechy jeździć autem to sie nie zepsuje i pojade swoim :polew: :polew:

Seski , kedy ja Ci obiecywałem koszulke na święta ? ale jak chcesz to moge Ci jedną dać :) i to z kołnierzykiem :P clubową :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 11:58_________________________________________________30122010664.jpg

jak wam sie podoba ? :naughty: pierwszy etap :)

ogień :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

:hi:

:hi:

kuwa, co za techniczne gadki :polew:

siema :hi:

duzymi krokami sie mi przeglądzik zbliża....nie macie kogoś kto za dobrą kasę zmieni kruciec przy okazji????

jaki/ który króciec ?

:polew: :polew: :polew:

W końcu to forum samochodowe... :decayed:

:polew: :polew: :polew:

nowłaśnie :P czajcie to

Sadie_workout.gif

:kox:

:kox:

Opublikowano

Dobry Panie OKO! :hi: Gdzieś to był jak Cię nie było. :naughty:

Opublikowano

Dobry Panie OKO! :hi: Gdzieś to był jak Cię nie było. :naughty:

całymi dniami w robocie :gwizdanie:

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 19:10_________________________________________________kto jutro się do Seskich wybiera :?:

Opublikowano

Oko, wpadamy :decayed:

zbiera się dobra ekipa :gwizdanie:

Opublikowano

Wódka już się chłodzi :kox: na jutro tylko nie wiem czy nie za mało :gwizdanie:

Opublikowano

Oko, wpadamy :decayed:

zbiera się dobra ekipa :gwizdanie:

ty będziesz Panie Pucek :?:

Wódka już się chłodzi :kox: na jutro tylko nie wiem czy nie za mało :gwizdanie:

:slina:

Opublikowano

Pucek, Gregor i parę innych typów będzie :wink4:

Opublikowano

Pucek, Gregor i parę innych typów będzie :wink4:

Gregora nie będzie :gwizdanie:

tak Oko, będę

Opublikowano

Pucek, Gregor i parę innych typów będzie :wink4:

Gregora nie będzie :gwizdanie:

tak Oko, będę

Miał być takie miałem info
Opublikowano

no miałeś, ostatecznie wybrał łatwiejszą opcję, impreza u siebie na wsi :)

Opublikowano

no miałeś, ostatecznie wybrał łatwiejszą opcję, impreza u siebie na wsi :)

Aha chyba że tak :wink4:
Opublikowano

nocka :hi:

Opublikowano

nocka :hi:

Wyśpij się :decayed::hi:
Opublikowano
  • Autor

gotowe :kox:

30122010664.jpg

30122010665.jpg

30122010666.jpg

30122010668.jpg

Opublikowano

gotowe :kox:

30122010664.jpg

30122010665.jpg

30122010666.jpg

30122010668.jpg

:kox::good: fajnie pokazany etap rysowania;)

Seski ja zapierdalam także nie byłeś sam :wink4:

Opublikowano

gotowe :kox:

30122010664.jpg

30122010665.jpg

30122010666.jpg

30122010668.jpg

widzę ze talencik się marnuje wyślij to Ingolstadt może cie wezmą :kox::naughty:

Opublikowano
  • Autor

gotowe :kox:

30122010664.jpg

30122010665.jpg

30122010666.jpg

30122010668.jpg

widzę ze talencik się marnuje wyślij to Ingolstadt może cie wezmą :kox::naughty:

taaa i będe projektował auta które już są w produkcji :polew: :polew:
Opublikowano

taaa i będe projektował auta które już są w produkcji :polew: :polew:

luźno jeszcze trochę i sam będziesz projektował :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.