Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja zakupiłem dwa paulanerki i na spokojnie

!

no ja tez spokojnie parę drinków na przedbiegi przed jutrzejszym dniem :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja zakupiłem dwa paulanerki i na spokojnie

!

:kox: :kox:
Opublikowano

ja zakupiłem dwa paulanerki i na spokojnie

!

a a 4 lech i fiht night... :evil:

dojebana giera... :tongue4:

Opublikowano

gotowe :kox:

30122010664.jpg

30122010665.jpg

30122010666.jpg

30122010668.jpg

Poproszę o projekt mojej niuni :kox:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 20:44_________________________________________________Podobno nie ma już miejsc do Bukowiny ;(

nie mozliwe nawet nie bylo na ogolnym wiec jak moze nie byc miejsc sami kolorowi by sie tylko zapisali tam jest 160 miejsc to nie wieze ze tyle bylo kolorowych wyluzuj mario pierdoly wypisuje luz :cool1:

jest 200 miejsc... w tej chwili jest zapisane 107 osób, ja wysłałem pw wczoraj i jeszcze nie uzupełnili listy... ale obawiam się, że może być krucho z miejscami, ale organizatorzy powtarzają co roku ten sam błąd, powinny być zapisy i od razu zaliczki a nie termin płatności to luty... :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

gotowe :kox:

30122010664.jpg

30122010665.jpg

30122010666.jpg

30122010668.jpg

Poproszę o projekt mojej niuni :kox:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 20:44_________________________________________________Podobno nie ma już miejsc do Bukowiny ;(

nie mozliwe nawet nie bylo na ogolnym wiec jak moze nie byc miejsc sami kolorowi by sie tylko zapisali tam jest 160 miejsc to nie wieze ze tyle bylo kolorowych wyluzuj mario pierdoly wypisuje luz :cool1:

jest 200 miejsc... w tej chwili jest zapisane 107 osób, ja wysłałem pw wczoraj i jeszcze nie uzupełnili listy... ale obawiam się, że może być krucho z miejscami, ale organizatorzy powtarzają co roku ten sam błąd, powinny być zapisy i od razu zaliczki a nie termin płatności to luty... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

eee zawsze pod koniec okazuje się że są wolne miejsca, bo ktoś nie może bo coś tam itd itp :gwizdanie:

Opublikowano

gotowe :kox:

30122010664.jpg

30122010665.jpg

30122010666.jpg

30122010668.jpg

Poproszę o projekt mojej niuni :kox:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 20:44_________________________________________________Podobno nie ma już miejsc do Bukowiny ;(

nie mozliwe nawet nie bylo na ogolnym wiec jak moze nie byc miejsc sami kolorowi by sie tylko zapisali tam jest 160 miejsc to nie wieze ze tyle bylo kolorowych wyluzuj mario pierdoly wypisuje luz :cool1:

jest 200 miejsc... w tej chwili jest zapisane 107 osób, ja wysłałem pw wczoraj i jeszcze nie uzupełnili listy... ale obawiam się, że może być krucho z miejscami, ale organizatorzy powtarzają co roku ten sam błąd, powinny być zapisy i od razu zaliczki a nie termin płatności to luty... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

eee zawsze pod koniec okazuje się że są wolne miejsca, bo ktoś nie może bo coś tam itd itp :gwizdanie:

dlatego powinna być zalicza od razu bo jak ktoś puści 100 to tylko ważny powód zmusi go do rezygnacji.. :gwizdanie: a tak będą wisieć 3 miesiące na liście..
Opublikowano

gotowe :kox:

30122010664.jpg

30122010665.jpg

30122010666.jpg

30122010668.jpg

Poproszę o projekt mojej niuni :kox:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 20:44_________________________________________________Podobno nie ma już miejsc do Bukowiny ;(

nie mozliwe nawet nie bylo na ogolnym wiec jak moze nie byc miejsc sami kolorowi by sie tylko zapisali tam jest 160 miejsc to nie wieze ze tyle bylo kolorowych wyluzuj mario pierdoly wypisuje luz :cool1:

jest 200 miejsc... w tej chwili jest zapisane 107 osób, ja wysłałem pw wczoraj i jeszcze nie uzupełnili listy... ale obawiam się, że może być krucho z miejscami, ale organizatorzy powtarzają co roku ten sam błąd, powinny być zapisy i od razu zaliczki a nie termin płatności to luty... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ja dziś wysłałem i już jest uaktualniona... :evil:
Opublikowano

gotowe :kox:

30122010664.jpg

30122010665.jpg

30122010666.jpg

30122010668.jpg

Poproszę o projekt mojej niuni :kox:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 20:44_________________________________________________Podobno nie ma już miejsc do Bukowiny ;(

nie mozliwe nawet nie bylo na ogolnym wiec jak moze nie byc miejsc sami kolorowi by sie tylko zapisali tam jest 160 miejsc to nie wieze ze tyle bylo kolorowych wyluzuj mario pierdoly wypisuje luz :cool1:

jest 200 miejsc... w tej chwili jest zapisane 107 osób, ja wysłałem pw wczoraj i jeszcze nie uzupełnili listy... ale obawiam się, że może być krucho z miejscami, ale organizatorzy powtarzają co roku ten sam błąd, powinny być zapisy i od razu zaliczki a nie termin płatności to luty... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ja dziś wysłałem i już jest uaktualniona... :evil:

jedziesz ?
Opublikowano

gotowe :kox:

30122010664.jpg

30122010665.jpg

30122010666.jpg

30122010668.jpg

Poproszę o projekt mojej niuni :kox:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 20:44_________________________________________________Podobno nie ma już miejsc do Bukowiny ;(

nie mozliwe nawet nie bylo na ogolnym wiec jak moze nie byc miejsc sami kolorowi by sie tylko zapisali tam jest 160 miejsc to nie wieze ze tyle bylo kolorowych wyluzuj mario pierdoly wypisuje luz :cool1:

jest 200 miejsc... w tej chwili jest zapisane 107 osób, ja wysłałem pw wczoraj i jeszcze nie uzupełnili listy... ale obawiam się, że może być krucho z miejscami, ale organizatorzy powtarzają co roku ten sam błąd, powinny być zapisy i od razu zaliczki a nie termin płatności to luty... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ja dziś wysłałem i już jest uaktualniona... :evil:

jedziesz ?

z zoną i córką :naughty: :naughty:
Opublikowano

gotowe :kox:

30122010664.jpg

30122010665.jpg

30122010666.jpg

30122010668.jpg

Poproszę o projekt mojej niuni :kox:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 20:44_________________________________________________Podobno nie ma już miejsc do Bukowiny ;(

nie mozliwe nawet nie bylo na ogolnym wiec jak moze nie byc miejsc sami kolorowi by sie tylko zapisali tam jest 160 miejsc to nie wieze ze tyle bylo kolorowych wyluzuj mario pierdoly wypisuje luz :cool1:

jest 200 miejsc... w tej chwili jest zapisane 107 osób, ja wysłałem pw wczoraj i jeszcze nie uzupełnili listy... ale obawiam się, że może być krucho z miejscami, ale organizatorzy powtarzają co roku ten sam błąd, powinny być zapisy i od razu zaliczki a nie termin płatności to luty... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ja dziś wysłałem i już jest uaktualniona... :evil:

jedziesz ?

z zoną i córką :naughty: :naughty:

:gwizdanie: Jak nie pojade na deske do Włoch to jad. :good: A jak nie to sprzedam miejsca w dobrej cenie. :decayed::polew:
Opublikowano

no to akjam chyba musze sie tez jednak zastanowic czy nie jechac :mysli:

Opublikowano

no to akjam chyba musze sie tez jednak zastanowic czy nie jechac :mysli:

:good::kox:
Opublikowano

no to akjam chyba musze sie tez jednak zastanowic czy nie jechac :mysli:

:kox: :kox:
Opublikowano

:hi: z wieczora

Krolu, co do zapisów masz racje

No ale stety/niestety, 26.03 wyjeżdżam do Włoch na narty :gwizdanie: :kox: :kox:

Opublikowano

no oczywiscie jak sie jeszcze zalapie bo tu miejsca kuzwa na wage zlota :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: z wieczora

Krolu, co do zapisów masz racje

No ale stety/niestety, 26.03 wyjeżdżam do Włoch na narty :gwizdanie: :kox: :kox:

:confused4: :confused4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:32_________________________________________________

:hi: z wieczora

Krolu, co do zapisów masz racje

No ale stety/niestety, 26.03 wyjeżdżam do Włoch na narty :gwizdanie: :kox: :kox:

:confused4: :confused4:

no oczywiscie jak sie jeszcze zalapie bo tu miejsca kuzwa na wage zlota :gwizdanie:

jak chcesz to napisze Krolu + 15 osób towarzyszących :naughty: :naughty:
Opublikowano

:hi: z wieczora

Krolu, co do zapisów masz racje

No ale stety/niestety, 26.03 wyjeżdżam do Włoch na narty :gwizdanie: :kox: :kox:

:confused4: :confused4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:32_________________________________________________

:hi: z wieczora

Krolu, co do zapisów masz racje

No ale stety/niestety, 26.03 wyjeżdżam do Włoch na narty :gwizdanie: :kox: :kox:

:confused4: :confused4:

no oczywiscie jak sie jeszcze zalapie bo tu miejsca kuzwa na wage zlota :gwizdanie:

jak chcesz to napisze Krolu + 15 osób towarzyszących :naughty: :naughty:

jak mozesz to pisz bedzie pewne :kox:

Opublikowano

ej gdzie mój avatar... ?????????????? :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

:hi: z wieczora

Krolu, co do zapisów masz racje

No ale stety/niestety, 26.03 wyjeżdżam do Włoch na narty :gwizdanie: :kox: :kox:

Ja też może pojadę właśnie 26go... :gwizdanie:
Opublikowano

ej gdzie mój avatar... ?????????????? :kwasny: :kwasny: :kwasny:

jak to gdzie przeciez jest kolpak 17 :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.