Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

q***wa coś dojść do siebie nie mogę! :naughty:

słabo klinujesz :decayed:

witka wszystkim :hi: i do spota (choć mogę nie dojechać - trasa) :kox:

Właśnie wczoraj znowu ostro w palnik było... Ale już koniec! :naughty:

:hi: K-ce

Najlepszego w Nowym Roku :drinks:

Dosiego :decayed:

:hi: witam wszystkich ŻYCZE WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU późno ale szczerze [...]

Wzajemnie!
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

No ja na szczęście też dojechałem, ale fakt, banie miałem do wieczora

o alkomacie mówiłem od dawna, ale nikt nie słuchał :gwizdanie:

za 2h do roboty, nie ma to jak pracująca niedziela :disgust:

Opublikowano

:siema:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 11:18_________________________________________________

:hi:

No ja na szczęście też dojechałem, ale fakt, banie miałem do wieczora

o alkomacie mówiłem od dawna, ale nikt nie słuchał :gwizdanie:

za 2h do roboty, nie ma to jak pracująca niedziela :disgust:

no nie przesadzaj że tak cie do wieczora 3mało... :P

to co na spocie ściepa na kacusia... :decayed:

Opublikowano

No trzeba kupić alko :naughty:

Opublikowano

No trzeba kupić alko :naughty:

a co znowu musiałbyś się sprawdzić? :P

Opublikowano

No trzeba kupić alko :naughty:

a co znowu musiałbyś się sprawdzić? :P

Ja się nie muszę sprawdzać. Zawsze jestem gotów do jazdy :decayed:
Opublikowano

No trzeba kupić alko :naughty:

a co znowu musiałbyś się sprawdzić? :P

Ja się nie muszę sprawdzać. Zawsze jestem gotów do jazdy :decayed:

dobra dobra ty może tak...

a jak tam będą misiaki sądziły to tego nie wiesz :P

Opublikowano

No trzeba kupić alko :naughty:

a co znowu musiałbyś się sprawdzić? :P

Ja się nie muszę sprawdzać. Zawsze jestem gotów do jazdy :decayed:

dobra dobra ty może tak...

a jak tam będą misiaki sądziły to tego nie wiesz :P

Dlatego trza kupić kacusia :polew: :polew:
Opublikowano

No trzeba kupić alko :naughty:

a co znowu musiałbyś się sprawdzić? :P

Ja się nie muszę sprawdzać. Zawsze jestem gotów do jazdy :decayed:

dobra dobra ty może tak...

a jak tam będą misiaki sądziły to tego nie wiesz :P

Dlatego trza kupić kacusia :polew: :polew:

no właśnie... :decayed:

to ja ci podam numer mojego konta... :kox:

Opublikowano

Podaj od razu hasło żebym się nie musiał męczyć :naughty:

Opublikowano

Podaj od razu hasło żebym się nie musiał męczyć :naughty:

i tak mam 13zł :polew:

Opublikowano

Podaj od razu hasło żebym się nie musiał męczyć :naughty:

i tak mam 13zł :polew:

teraz coś masz a tak zawsze byś miał debet :naughty::decayed:
Opublikowano

Podaj od razu hasło żebym się nie musiał męczyć :naughty:

i tak mam 13zł :polew:

teraz coś masz a tak zawsze byś miał debet :naughty::decayed:

:decayed:

trza się zbierać umyć itp... a potem do sklepu :kwasny:

Opublikowano

Ja potem jadę do ZOO :kox:

Opublikowano

Ja potem jadę do ZOO :kox:

gdzie...? :polew:

Opublikowano

Ja potem jadę do ZOO :kox:

gdzie...? :polew:

No tam tam :decayed:
Opublikowano

Ja potem jadę do ZOO :kox:

gdzie...? :polew:

No tam tam :decayed:

no co ty... w taką pogodę... :blink:

Opublikowano

Ja potem jadę do ZOO :kox:

gdzie...? :polew:

No tam tam :decayed:

no co ty... w taką pogodę... :blink:

No nie wiem Monika mnie ciągnie :gwizdanie:
Opublikowano

Ja potem jadę do ZOO :kox:

gdzie...? :polew:

No tam tam :decayed:

no co ty... w taką pogodę... :blink:

No nie wiem Monika mnie ciągnie :gwizdanie:

:wallbash:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pogoda nie jest tragiczna i przynajmniej się dotlenie :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.