Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry wieczorem a ja juz nie pije :sick3:

czyżby "syndrom dnia wczorajszego" :kox:

:decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobry wieczorem a ja juz nie pije :sick3:

czyżby "syndrom dnia wczorajszego" :kox:

no niestety masakra w sobote byla :evil:

Opublikowano

dobry wieczorem a ja juz nie pije :sick3:

czyżby "syndrom dnia wczorajszego" :kox:

no niestety masakra w sobote byla :evil:

No wiesz diman! Jak można tak się zrobić! :thumbdown:

:decayed::wink4:

Opublikowano

dobry wieczorem a ja juz nie pije :sick3:

czyżby "syndrom dnia wczorajszego" :kox:

no niestety masakra w sobote byla :evil:

No wiesz diman! Jak można tak się zrobić! :thumbdown:

:decayed::wink4:

doborowe towarzystko fajna impreza jakos smakowalo ale jak sie obudzilem w sobote o 9.30 to juz tak fajnie nie bylo :evil:

Opublikowano

dobry wieczorem a ja juz nie pije :sick3:

czyżby "syndrom dnia wczorajszego" :kox:

no niestety masakra w sobote byla :evil:

No wiesz diman! Jak można tak się zrobić! :thumbdown:

:decayed::wink4:

doborowe towarzystko fajna impreza jakos smakowalo ale jak sie obudzilem w sobote o 9.30 to juz tak fajnie nie bylo :evil:

Mądry Polak po... :wink4: Tak to już właśnie jest. Impka fajna, wódzia smakuje a na drugi dzień masakra!
Opublikowano

dobry wieczorem a ja juz nie pije :sick3:

czyżby "syndrom dnia wczorajszego" :kox:

no niestety masakra w sobote byla :evil:

No wiesz diman! Jak można tak się zrobić! :thumbdown:

:decayed::wink4:

doborowe towarzystko fajna impreza jakos smakowalo ale jak sie obudzilem w sobote o 9.30 to juz tak fajnie nie bylo :evil:

Mądry Polak po... :wink4: Tak to już właśnie jest. Impka fajna, wódzia smakuje a na drugi dzień masakra!

nooo ale warto bylo :kox: :kox:

Opublikowano

:good: :good: :kox: :kox:

Jutro do roboty?

Opublikowano

są już zapisy do Bukowiny :gwizdanie:

Opublikowano

są już zapisy do Bukowiny :gwizdanie:

:gwizdanie:
Opublikowano

:good: :good: :kox: :kox:

Jutro do roboty?

ja tak koniec urlopu cza cos pozarabiac :gwizdanie: ale tylko 3 dni i dzien wolnego :kox:

Opublikowano

dobry wieczorem a ja juz nie pije :sick3:

czyżby "syndrom dnia wczorajszego" :kox:

no niestety masakra w sobote byla :evil:

No wiesz diman! Jak można tak się zrobić! :thumbdown:

:decayed::wink4:

doborowe towarzystko fajna impreza jakos smakowalo ale jak sie obudzilem w sobote o 9.30 to juz tak fajnie nie bylo :evil:

Mądry Polak po... :wink4: Tak to już właśnie jest. Impka fajna, wódzia smakuje a na drugi dzień masakra!

nooo ale warto bylo :kox: :kox:

zawsze na drugi dzień jest grubo :gwizdanie:

ale co się człowiek ubawi to się ubawi :kox:

Opublikowano
  • Autor
pier**le , nie jade... co oni myślą , że ja nie ma co kupić za 2 dychy ? :gwizdanie:
Opublikowano
pier***e , nie jade... co oni myślą , że ja nie ma co kupić za 2 dychy ? :gwizdanie:

Przemycimy Cię w walizce :naughty:
Opublikowano
pier***e , nie jade... co oni myślą , że ja nie ma co kupić za 2 dychy ? :gwizdanie:

no nie zauważyłem tej dyskryminacji :rolleyes:

Opublikowano

dyskryminacji :gwizdanie:

Opublikowano

dyskryminacji :gwizdanie:

:gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

1293904679_by_OmegaSpirit_500.jpg

Pucek , to Ty wymyśliłeś ? :decayed:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 22:52_________________________________________________

pier***e , nie jade... co oni myślą , że ja nie ma co kupić za 2 dychy ? :gwizdanie:

Przemycimy Cię w walizce :naughty:

Ty też masz 270 ...
Opublikowano

dyskryminacji :gwizdanie:

:gwizdanie:

Zobaczymy bo jest już na liście 120 chętnych a miejsc jest 77

Opublikowano

Ty też masz 270 ...

:gwizdanie: Będzie czteropak mniej :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.