Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rezacze :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dimcio będziesz jutro? :gwizdanie:

ano jak tylko wroce w normalnych godzinach z pracy to pewnie ze bede a co masz jakis interesik moze :kox: :kox

:wink4: Te bixy bym może sprawdził na szybko no chyba, że Pucola dorwę i jakoś je zrobimy. :kox:

wez to sie sprawdzi a i podlaczyc na twoich kabelkach to zaden problem mysle ze na parkingu damy rade :kox: :kox:

ya yhymm :decayed:

zalozymy sie :naughty:

potrzebujesz mobilizacji :decayed: :beer1:

bron mnie panie od zguby :sick3: :sick3: brzydze sie alkoholem :kox: :kox:

Opublikowano

Aha k**wa dostałem dziś mandat za bzdurę jak cholera :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Rezacze :gwizdanie:

:wink4:

Dimcio będziesz jutro? :gwizdanie:

ano jak tylko wroce w normalnych godzinach z pracy to pewnie ze bede a co masz jakis interesik moze :kox: :kox

:wink4: Te bixy bym może sprawdził na szybko no chyba, że Pucola dorwę i jakoś je zrobimy. :kox:

wez to sie sprawdzi a i podlaczyc na twoich kabelkach to zaden problem mysle ze na parkingu damy rade :kox: :kox:

ya yhymm :decayed:

zalozymy sie :naughty:

potrzebujesz mobilizacji :decayed: :beer1:

bron mnie panie od zguby :sick3: :sick3: brzydze sie alkoholem :kox: :kox:

:cool1:

Aha ku***a dostałem dziś mandat za bzdurę jak cholera :wallbash: :wallbash:

:mysli:
Opublikowano

Skręcam w lewo w K-ce z Warszawskiej tam jak się jedzie w kierunku trasy. Zielone światło bez kierunku, bez pasów :decayed: Po skręcie oczywiście piz*a :naughty: Spojrzenie w lusterko widzę i słyszę sygnał niebieskie :kox: Zapinka pasów na szybko :> Zatrzymuje się na światło podjeżdżają do mnie i żebym jechał za nim. Gość mówi mi że na światłach nie było można skręcać, jak zawsze tamtędy jeżdżę :decayed: Gadka szmatka, zwyzywałem że hujowe drogi itp, że powinni łapać tych co przez miasto zapierdalają 100km/h itp :decayed: Chciał mi dać 300zł i 5 puntków a po gadce dostałem z jazdę bez pasów 100zl i 2 punkty :kox:

Opublikowano

pany kaj teraz parkujecie dupowozy na wierchu czy pod ksprowym ( podziemnym) ;p chodzi oczywiscie o jutro ? :) bo wiecie paliwo 5zł prawie haha i nie chce bladzic kazdy meter sie liczy ;p

Opublikowano

pany kaj teraz parkujecie dupowozy na wierchu czy pod ksprowym ( podziemnym) ;p chodzi oczywiscie o jutro ? :) bo wiecie paliwo 5żł prawie haha i nie chce bladzic kazdy meter sie liczy ;p

:szukaj::decayed:

Pewnie że podziemny i zaraz szybko do maka więc i tak spalisz więcej. Gdzie Ty lejesz że po 5zł :mysli:

Opublikowano

mowie prawie 5zł :) a dawno mnie nie bylo na spocie i musze nadrobic troche :)

Opublikowano

Do 5 troche brakuje jeszcze :gwizdanie: I oby nie dochodziło bliżej do tej granicy :thumbdown:

Opublikowano

Skręcam w lewo w K-ce z Warszawskiej tam jak się jedzie w kierunku trasy. Zielone światło bez kierunku, bez pasów :decayed: Po skręcie oczywiście pipka :naughty: Spojrzenie w lusterko widzę i słyszę sygnał niebieskie :kox: Zapinka pasów na szybko :> Zatrzymuje się na światło podjeżdżają do mnie i żebym jechał za nim. Gość mówi mi że na światłach nie było można skręcać, jak zawsze tamtędy jeżdżę :decayed: Gadka szmatka, zwyzywałem że hujowe drogi itp, że powinni łapać tych co przez miasto zapierdalają 100km/h itp :decayed: Chciał mi dać 300zł i 5 puntków a po gadce dostałem z jazdę bez pasów 100zl i 2 punkty :kox:

Dobrze, że nie dał Ci 300pln i 5 pktów! :wallbash:
Opublikowano

musze przyjechac moim allroadem na zime hahah jest tak zimno ze nie chce mi sie opuszczac gwinta w dol a dalem go ciut za wysoko na zime hahah ale za to w nic nie chacze :)

Opublikowano

musze przyjechac moim allroadem na zime hahah jest tak zimno ze nie chce mi sie opuszczac gwinta w dol a dalem go ciut za wysoko na zime hahah ale za to w nic nie chacze :)

Przyjedź. Obadamy. :naughty:
Opublikowano

Skręcam w lewo w K-ce z Warszawskiej tam jak się jedzie w kierunku trasy. Zielone światło bez kierunku, bez pasów :decayed: Po skręcie oczywiście pipka :naughty: Spojrzenie w lusterko widzę i słyszę sygnał niebieskie :kox: Zapinka pasów na szybko :> Zatrzymuje się na światło podjeżdżają do mnie i żebym jechał za nim. Gość mówi mi że na światłach nie było można skręcać, jak zawsze tamtędy jeżdżę :decayed: Gadka szmatka, zwyzywałem że hujowe drogi itp, że powinni łapać tych co przez miasto zapierdalają 100km/h itp :decayed: Chciał mi dać 300zł i 5 puntków a po gadce dostałem z jazdę bez pasów 100zl i 2 punkty :kox:

Dobrze, że nie dał Ci 300pln i 5 pktów! :wallbash:

Ale mógł nie dać wcale :decayed: Nic panowie w urzędzie potrącą sobie z podatku i tak :polew:
Opublikowano

Skręcam w lewo w K-ce z Warszawskiej tam jak się jedzie w kierunku trasy. Zielone światło bez kierunku, bez pasów :decayed: Po skręcie oczywiście pipka :naughty: Spojrzenie w lusterko widzę i słyszę sygnał niebieskie :kox: Zapinka pasów na szybko :> Zatrzymuje się na światło podjeżdżają do mnie i żebym jechał za nim. Gość mówi mi że na światłach nie było można skręcać, jak zawsze tamtędy jeżdżę :decayed: Gadka szmatka, zwyzywałem że hujowe drogi itp, że powinni łapać tych co przez miasto zapierdalają 100km/h itp :decayed: Chciał mi dać 300zł i 5 puntków a po gadce dostałem z jazdę bez pasów 100zl i 2 punkty :kox:

Dobrze, że nie dał Ci 300pln i 5 pktów! :wallbash:

Ale mógł nie dać wcale :decayed: Nic panowie w urzędzie potrącą sobie z podatku i tak :polew:

:naughty: :gwizdanie:
Opublikowano

Bulczas Bixy przyszły :decayed: :decayed:?

Opublikowano

Bulczas Bixy przyszły :decayed: :decayed:?

Dopiero za tydzień będą ;(
Opublikowano

Wy tylko kase w te auta pakujecie, ja nie wiem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Wy tylko kase w te auta pakujecie, ja nie wiem :gwizdanie:

nom , bezsensu :thumbdown:
Opublikowano

siamano, trasa Gołdap-Tychy w 7,5 H i Ula przeszła dwa zawały serca :naughty:

Opublikowano
  • Autor

paintballKINGMAN.jpg

paintballWDP.jpg

odrazu lepszy wieczór :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.