Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja też już w domu.... wkurwiony.... :(

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I już w domu. Dzięx za spota! Diman dzięki za sprawdzeni bixów! :kox::evil:

Ajkam w odpowiedzi na twoje pytanie ze strony 3444 :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj:

jakbyś czytał uważnie to byś wiedział że jestem daleko

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:tongue4::wink4:

Synek! Ja wiem, że Ty odpoczywasz niestety jeszcze tydzień! :naughty:

ja też już w domu.... wkurwiony.... :(

To pewnie nie TURBOOOO.... Luzik. :decayed:
Opublikowano

Turbo to najgorsza opcja, moze nieszczelny dolot, n75, dv ... c**j wie... do Gregora jade w piątek

Opublikowano

Turbo to najgorsza opcja, moze nieszczelny dolot, n75, dv ... ch***j wie... do Gregora jade w piątek

Więcej optymizmu. :decayed:

:good:

Opublikowano

a co Ci się stało Talib? :gwizdanie:

Opublikowano

ja dzisiaj pracowałem do późna :disgust:

Opublikowano

ja dzisiaj pracowałem do późna :disgust:

nadgodziny :naughty:

a moją zmianę też prosili, lecz odmówiliśmy :rolleyes: niech sami sobie robią

Opublikowano

ja dzisiaj pracowałem do późna :disgust:

nadgodziny :naughty:

a moją zmianę też prosili, lecz odmówiliśmy :rolleyes: niech sami sobie robią

Pucek! Byłoby na następny wypad na deskę! :naughty:
Opublikowano

ja dzisiaj pracowałem do późna :disgust:

nadgodziny :naughty:

a moją zmianę też prosili, lecz odmówiliśmy :rolleyes: niech sami sobie robią

nie, pracowałem 7h, a myślałem, że będzie to 6h :gwizdanie:

Opublikowano

ja dzisiaj pracowałem do późna :disgust:

nadgodziny :naughty:

a moją zmianę też prosili, lecz odmówiliśmy :rolleyes: niech sami sobie robią

nie, pracowałem 7h, a myślałem, że będzie to 6h :gwizdanie:

To nie narzekaj... :naughty:
Opublikowano

ja dzisiaj pracowałem do późna :disgust:

nadgodziny :naughty:

a moją zmianę też prosili, lecz odmówiliśmy :rolleyes: niech sami sobie robią

nie, pracowałem 7h, a myślałem, że będzie to 6h :gwizdanie:

To nie narzekaj... :naughty:

po prostu - nie było mi to na rękę tak się poświęcać :gwizdanie:

Opublikowano

ja dzisiaj pracowałem do późna :disgust:

nadgodziny :naughty:

a moją zmianę też prosili, lecz odmówiliśmy :rolleyes: niech sami sobie robią

Pucek! Byłoby na następny wypad na deskę! :naughty:

mam dość kasy żeby pojechać bez dłuższego zostawania w robocie :)

Opublikowano

ja dzisiaj pracowałem do późna :disgust:

nadgodziny :naughty:

a moją zmianę też prosili, lecz odmówiliśmy :rolleyes: niech sami sobie robią

nie, pracowałem 7h, a myślałem, że będzie to 6h :gwizdanie:

To nie narzekaj... :naughty:

po prostu - nie było mi to na rękę tak się poświęcać :gwizdanie:

:gwizdanie:

ja dzisiaj pracowałem do późna :disgust:

nadgodziny :naughty:

a moją zmianę też prosili, lecz odmówiliśmy :rolleyes: niech sami sobie robią

Pucek! Byłoby na następny wypad na deskę! :naughty:

mam dość kasy żeby pojechać bez dłuższego zostawania w robocie :)

Serio? :mysli::decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja dzisiaj pracowałem do późna :disgust:

nadgodziny :naughty:

a moją zmianę też prosili, lecz odmówiliśmy :rolleyes: niech sami sobie robią

Pucek! Byłoby na następny wypad na deskę! :naughty:

mam dość kasy żeby pojechać bez dłuższego zostawania w robocie :)

pożycz dyche :tongue4:
Opublikowano

ja dzisiaj pracowałem do późna :disgust:

nadgodziny :naughty:

a moją zmianę też prosili, lecz odmówiliśmy :rolleyes: niech sami sobie robią

Pucek! Byłoby na następny wypad na deskę! :naughty:

mam dość kasy żeby pojechać bez dłuższego zostawania w robocie :)

pożycz dyche :tongue4:

Pożycz stówę! :naughty:
Opublikowano

k**wa, guregoru mi wisi 2 dychy :evil:

dzięki za przypomnienie!

Opublikowano

ku***a, guregoru mi wisi 2 dychy :evil:

dzięki za przypomnienie!

:polew:

Opublikowano

pany tak było pod ruską granicą, a mówią, że na południu Polski sypie :gwizdanie:

1000279.jpg

1000278f.jpg

Opublikowano

po spiryt byłeś?

trzeba było mówić :wink4:

Opublikowano

ku***a, guregoru mi wisi 2 dychy :evil:

dzięki za przypomnienie!

:polew: :polew:

pany tak było pod ruską granicą, a mówią, że na południu Polski sypie :gwizdanie:

1000279.jpg

1000278f.jpg

Tam to jest tak nawet w lecie! :decayed:

po spiryt byłeś?

trzeba było mówić :wink4:

:polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.