Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszcze kilka minut i do domku

później piwko i meczyk :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeszcze kilka minut i do domku

później piwko i meczyk :kox:

to widze że na południe robisz :tongue4:
Opublikowano

i po pracy :wink4:

ku***a skąd wy tą kase macie to ja niewiem

korby z tyłu :thumbdown::polew:

brak RNSe :thumbdown:

brak Q :thumbdown:

brak xenonu :thumbdown:

ogólnie golas :sick3:

zapomniałeś dodać b7 :sick3:

:polew: :polew:

Opublikowano

i po pracy :wink4:

ku***a skąd wy tą kase macie to ja niewiem

korby z tyłu :thumbdown::polew:

brak RNSe :thumbdown:

brak Q :thumbdown:

brak xenonu :thumbdown:

ogólnie golas :sick3:

Poza fajnym wyglądem to golas ale wszystko się da wyrezać... :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

i po pracy :wink4:

ku***a skąd wy tą kase macie to ja niewiem

korby z tyłu :thumbdown::polew:

brak RNSe :thumbdown:

brak Q :thumbdown:

brak xenonu :thumbdown:

ogólnie golas :sick3:

zapomniałeś dodać b7 :sick3:

:polew: :polew:

ale czerwone podobnież są szybsze :polew:

:siema:

Opublikowano

Poza fajnym wyglądem to golas ale wszystko się da wyrezać... :gwizdanie: :wink4:

wolał bym kupić rs4 b5 :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 20:11_________________________________________________

ale czerwone podobnież są szybsze :polew:

ja yhym :decayed:
Opublikowano

Poza fajnym wyglądem to golas ale wszystko się da wyrezać... :gwizdanie: :wink4:

wolał bym kupić rs4 b5 :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 20:11_________________________________________________

ale czerwone podobnież są szybsze :polew:

ja yhym :decayed:

:good:
Opublikowano

i po pracy :wink4:

ku***a skąd wy tą kase macie to ja niewiem

korby z tyłu :thumbdown::polew:

brak RNSe :thumbdown:

brak Q :thumbdown:

brak xenonu :thumbdown:

ogólnie golas :sick3:

Poza fajnym wyglądem to golas ale wszystko się da wyrezać... :gwizdanie: :wink4:

zboczeniec :decayed:

Opublikowano

jeszcze 2 dni :decayed:

Opublikowano

jeszcze 2 dni :decayed:

do czego ?

Opublikowano

i po pracy :wink4:

ku***a skąd wy tą kase macie to ja niewiem

korby z tyłu :thumbdown::polew:

brak RNSe :thumbdown:

brak Q :thumbdown:

brak xenonu :thumbdown:

ogólnie golas :sick3:

Poza fajnym wyglądem to golas ale wszystko się da wyrezać... :gwizdanie: :wink4:

zboczeniec :decayed:

:evil::naughty:
Opublikowano

jeszcze 2 dni :decayed:

do czego ?

do łikenda
Opublikowano

i jutro wolne kiedy ja mam pracować do h*ja :decayed:

Opublikowano

jeszcze 2 dni :decayed:

do czego ?

do łikenda

Łykend to mi się zaczyna jutro o 8ej rano... :naughty:

i jutro wolne kiedy ja mam pracować do h*ja :decayed:

Npiasz do szefostwa, że pier**lisz takie święta i chcesz do roboty! :decayed:
Opublikowano

Npiasz do szefostwa, że pier**lisz takie święta i chcesz do roboty! :decayed:

:polew: :polew: :polew::good:

Łykend to mi się zaczyna jutro o 8ej rano... :naughty:

szacun :decayed:
Opublikowano

jeszcze 2 dni :decayed:

do czego ?

do łikenda

Łykend to mi się zaczyna jutro o 8ej rano... :naughty:

i jutro wolne kiedy ja mam pracować do h*ja :decayed:

Npiasz do szefostwa, że pier**lisz takie święta i chcesz do roboty! :decayed:

się rozleniwiłem jak h*j a tu jeszcze wolne i później weekend :facepalm:

Opublikowano

jeszcze 2 dni :decayed:

do czego ?

do łikenda

Łykend to mi się zaczyna jutro o 8ej rano... :naughty:

i jutro wolne kiedy ja mam pracować do h*ja :decayed:

Npiasz do szefostwa, że pier**lisz takie święta i chcesz do roboty! :decayed:

się rozleniwiłem jak h*j a tu jeszcze wolne i później weekend :facepalm:

W sobotę wielkie rezanie u keżora to można coś zorganizować... :gwizdanie:
Opublikowano

jeszcze 2 dni :decayed:

do czego ?

do łikenda

Łykend to mi się zaczyna jutro o 8ej rano... :naughty:

i jutro wolne kiedy ja mam pracować do h*ja :decayed:

Npiasz do szefostwa, że pier**lisz takie święta i chcesz do roboty! :decayed:

się rozleniwiłem jak h*j a tu jeszcze wolne i później weekend :facepalm:

W sobotę wielkie rezanie u keżora to można coś zorganizować... :gwizdanie:

jestem za ale wy co porezacie i spierdolicie na chate

Opublikowano

W sobotę wielkie rezanie u keżora to można coś zorganizować... :gwizdanie:

przekonałeś mnie :good:

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.