Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszcze 2 dni :decayed:

do czego ?

do łikenda

Łykend to mi się zaczyna jutro o 8ej rano... :naughty:

i jutro wolne kiedy ja mam pracować do h*ja :decayed:

Npiasz do szefostwa, że pier**lisz takie święta i chcesz do roboty! :decayed:

się rozleniwiłem jak h*j a tu jeszcze wolne i później weekend :facepalm:

W sobotę wielkie rezanie u keżora to można coś zorganizować... :gwizdanie:

jestem za ale wy co porezacie i spierdolicie na chate

Jutro albo w piątek będę wiedział czy w sobotę będę miał nocke a jeśli nie to chętny jestem na jakiś balet... :gwizdanie:

W sobotę wielkie rezanie u keżora to można coś zorganizować... :gwizdanie:

przekonałeś mnie :good:

:polew:

Wiedziałem, że mi się uda. :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiedziałem, że mi się uda. :naughty:

jak zapraszasz i stawiasz to ja odmawiać niemogę :kox::polew:
Opublikowano

Wiedziałem, że mi się uda. :naughty:

jak zapraszasz i stawiasz to ja odmawiać niemogę :kox::polew:

:good::decayed:
Opublikowano

Wiedziałem, że mi się uda. :naughty:

jak zapraszasz i stawiasz to ja odmawiać niemogę :kox::polew:

:good::decayed:

przyjedz kładem :decayed:
Opublikowano

Wiedziałem, że mi się uda. :naughty:

jak zapraszasz i stawiasz to ja odmawiać niemogę :kox::polew:

:good::decayed:

o to idę :naughty:

Opublikowano

Wiedziałem, że mi się uda. :naughty:

jak zapraszasz i stawiasz to ja odmawiać niemogę :kox::polew:

:good::decayed:

przyjedz kładem :decayed:

Zamarzłbym już w Będzinie! :decayed:

Wiedziałem, że mi się uda. :naughty:

jak zapraszasz i stawiasz to ja odmawiać niemogę :kox::polew:

:good::decayed:

o to idę :naughty:

Ciebie nie zapraszałem! :decayed::polew: :polew:
Opublikowano

W sobotę wielkie rezanie u keżora to można coś zorganizować... :gwizdanie:

przekonałeś mnie :good:

:polew:

:gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

Zamarzłbym już w Będzinie! :decayed:

pussy, badz hardkorem :naughty:
Opublikowano

Zamarzłbym już w Będzinie! :decayed:

pussy, badz hardkorem :naughty:

Dobra! :decayed:
Opublikowano

Zamarzłbym już w Będzinie! :decayed:

pussy, badz hardkorem :naughty:

Dobra! :decayed:

no i to mnie sie podoba :wink4:
Opublikowano

Zamarzłbym już w Będzinie! :decayed:

pussy, badz hardkorem :naughty:

Dobra! :decayed:

no i to mnie sie podoba :wink4:

:wink4:

Kędzior coś Ty taki ostatnnio nieobecny? :mysli:

Opublikowano

Panowie prosiłbym osoby które były w sylwestra u Seskich o składkę na fajerwerki w kwocie 11zł od osoby :gwizdanie: Jakby nie było to były to wspólne fajerwerki i nie zapłaciliśmy za nie małej kwoty :hi: Jak coś numer konta podam na PW lub za tydzień na spocie

Opublikowano

Zamarzłbym już w Będzinie! :decayed:

pussy, badz hardkorem :naughty:

Dobra! :decayed:

no i to mnie sie podoba :wink4:

:wink4:

Kędzior coś Ty taki ostatnnio nieobecny? :mysli:

musiałem sie troszke wyciszyc :wink4:
Opublikowano

Zamarzłbym już w Będzinie! :decayed:

pussy, badz hardkorem :naughty:

Dobra! :decayed:

no i to mnie sie podoba :wink4:

:wink4:

Kędzior coś Ty taki ostatnnio nieobecny? :mysli:

musiałem sie troszke wyciszyc :wink4:

widziałem te twoje opisy na gg,

jaki ty k**wa romantyczny jesteś :naughty:

Opublikowano

widziałem te twoje opisy na gg,

jaki ty ku***a romantyczny jesteś :naughty:

od zawsze to przecież mowiłem :kox:
Opublikowano

Zamarzłbym już w Będzinie! :decayed:

pussy, badz hardkorem :naughty:

Dobra! :decayed:

no i to mnie sie podoba :wink4:

:wink4:

Kędzior coś Ty taki ostatnnio nieobecny? :mysli:

musiałem sie troszke wyciszyc :wink4:

widziałem te twoje opisy na gg,

jaki ty ku***a romantyczny jesteś :naughty:

Strzała amora... :mysli:

BTW :good::wink4:

Opublikowano

Panowie prosiłbym osoby które były w sylwestra u Seskich o składkę na fajerwerki w kwocie 11zł od osoby :gwizdanie: Jakby nie było to były to wspólne fajerwerki i nie zapłaciliśmy za nie małej kwoty :hi: Jak coś numer konta podam na PW lub za tydzień na spocie

:polew:

dostaniesz na spocie we wtorek :) chyba że w piątek będziesz w SG

Opublikowano

Gdzie wszyscy? Alkoholizują się? :kox:

Opublikowano

Gdzie wszyscy? Alkoholizują się? :kox:

:no::confused4:
Opublikowano

wracają z wypadu :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.