Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ku***a, guregoru mi wisi 2 dychy :evil:

dzięki za przypomnienie!

:polew: :polew:

pany tak było pod ruską granicą, a mówią, że na południu Polski sypie :gwizdanie:

1000279.jpg

1000278f.jpg

Tam to jest tak nawet w lecie! :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pany tak było pod ruską granicą, a mówią, że na południu Polski sypie :gwizdanie:

1000279.jpg

1000278f.jpg

tjuningowe ułożenie wycieraczek :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Po spocie :hi:

Opublikowano

ku***a, guregoru mi wisi 2 dychy :evil:

dzięki za przypomnienie!

:polew: :polew:

pany tak było pod ruską granicą, a mówią, że na południu Polski sypie :gwizdanie:

1000279.jpg

1000278f.jpg

Tam to jest tak nawet w lecie! :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

jak we Fiacie Uno :decayed:

Opublikowano

pany tak było pod ruską granicą, a mówią, że na południu Polski sypie :gwizdanie:

1000279.jpg

1000278f.jpg

tjuningowe ułożenie wycieraczek :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

karwa Ule je zdupcyła i się nie przyznała...wyrwałem chwasta :decayed:

Opublikowano

pany tak było pod ruską granicą, a mówią, że na południu Polski sypie :gwizdanie:

1000279.jpg

1000278f.jpg

tjuningowe ułożenie wycieraczek :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

karwa Ule je zdupcyła i się nie przyznała...wyrwałem chwasta :decayed:

:polew: :polew:
Opublikowano

ku***a, guregoru mi wisi 2 dychy :evil:

dzięki za przypomnienie!

:polew: :polew:

pany tak było pod ruską granicą, a mówią, że na południu Polski sypie :gwizdanie:

1000279.jpg

1000278f.jpg

Tam to jest tak nawet w lecie! :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

jak we Fiacie Uno :decayed:

te nie znasz innych z jedną wycieraczką ino do takiego padła porównujesz moją :kox: furkę

Opublikowano

pany tak było pod ruską granicą, a mówią, że na południu Polski sypie :gwizdanie:

1000279.jpg

1000278f.jpg

tjuningowe ułożenie wycieraczek :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

karwa Ule je zdupcyła i się nie przyznała...wyrwałem chwasta :decayed:

:good::tongue4:
Opublikowano

ku***a, guregoru mi wisi 2 dychy :evil:

dzięki za przypomnienie!

:polew: :polew:

pany tak było pod ruską granicą, a mówią, że na południu Polski sypie :gwizdanie:

1000279.jpg

1000278f.jpg

Tam to jest tak nawet w lecie! :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

jak we Fiacie Uno :decayed:

te nie znasz innych z jedną wycieraczką ino do takiego padła porównujesz moją :kox: furkę

Jeszcze jedno padło przychodzi mi do głowy - Mercedes. :decayed:
Opublikowano

pany tak było pod ruską granicą, a mówią, że na południu Polski sypie :gwizdanie:

1000279.jpg

1000278f.jpg

tjuningowe ułożenie wycieraczek :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

karwa Ule je zdupcyła i się nie przyznała...wyrwałem chwasta :decayed:

:polew:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:26_________________________________________________

ku***a, guregoru mi wisi 2 dychy :evil:

dzięki za przypomnienie!

:polew: :polew:

pany tak było pod ruską granicą, a mówią, że na południu Polski sypie :gwizdanie:

1000279.jpg

1000278f.jpg

Tam to jest tak nawet w lecie! :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

jak we Fiacie Uno :decayed:

te nie znasz innych z jedną wycieraczką ino do takiego padła porównujesz moją :kox: furkę

Uno Fire :tongue4:

Opublikowano

ku***a, guregoru mi wisi 2 dychy :evil:

dzięki za przypomnienie!

:polew: :polew:

pany tak było pod ruską granicą, a mówią, że na południu Polski sypie :gwizdanie:

1000279.jpg

1000278f.jpg

Tam to jest tak nawet w lecie! :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

jak we Fiacie Uno :decayed:

te nie znasz innych z jedną wycieraczką ino do takiego padła porównujesz moją :kox: furkę

Jeszcze jedno padło przychodzi mi do głowy - Mercedes. :decayed:

I cytryna! :polew: :polew:
Opublikowano

Kuba Wojewódzki na TVN Palikot :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kuba Wojewódzki na TVN Palikot :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To są te nowe odcinki? :mysli:
Opublikowano

Kuba Wojewódzki na TVN Palikot :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To są te nowe odcinki? :mysli:

nowe :decayed:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:29_________________________________________________już jazda od początku :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kuba Wojewódzki na TVN Palikot :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To są te nowe odcinki? :mysli:

nowe :decayed:

Palikot jakby stary! :decayed::polew: :polew:

BTW Ale dobre!

Opublikowano

oglądam :decayed:

Opublikowano

oglądam :decayed:

Dobry odcinek będzie! :kox:

Ale jadą po "kaczce"!!!!! :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

oglądam :decayed:

Dobry odcinek będzie! :kox:

lecą od początku :polew: zdupiam :good:

Opublikowano
  • Autor

Talib , :vaglogi: , będzie wiedział wszystko , a nie szukasz zdupconych elementów jak może być wskaźnik źle podpięty , jakby Ci ładowało 0,1 to by Ci mulił jak sk***ysyn :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.