Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witka :decayed: :decayed:

ja też sie musze ogarnąć i na niwke jechać a tak mi sie nie chce :(

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pogoda nie jest tragiczna i przynajmniej się dotlenie :naughty:

dotleniam to ja się z sabą na spacerze i tyle mi wystarczy... :P[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 13:32_________________________________________________a tak w ogóle to może zostawił ktoś coś u mnie...? :decayed:

jak tak to wiecie jak gdzie i z czym się zgłosić... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:siema: ja chyba zostawiłem śpiwór i kocyk :decayed: i 4 browary , także tylko te dwie rzeczy bym odebrał , a piwa sobie zostaw , pasi ? :decayed:

no i szło by sie rozliczyć jakoś za to żarełko :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 14:03_________________________________________________a i CD z fantastyczną muzyką :kox:

Opublikowano

:siema: ja chyba zostawiłem śpiwór i kocyk :decayed: i 4 browary , także tylko te dwie rzeczy bym odebrał , a piwa sobie zostaw , pasi ? :decayed:

no i szło by sie rozliczyć jakoś za to żarełko :gwizdanie:

no to oddam ci wszystko na spocie ;)

a jeśli chodzi o rozliczanie to trza by wszystko podsumować więc magda musi to policzyć także może kiedyś coś się okaże ;)

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 14:10_________________________________________________a ps. kocyka nie widziałem jeszcze :P[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 14:12_________________________________________________keżor a co ty nam wyniosłeś że się nie umiałeś spakować do plecaka a tyle rzeczy ci zostało... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehe , w plecaku miałem śpiwór ,kocyk i laćki :decayed: , drugi śpiwór i kocyk były luzem :P i właśnie te co były luzem zostały , chyba , że ktoś je niechcący wyniósł jako swoje :gwizdanie:

Opublikowano

śpiwór był pod łóżkiem :decayed:

a kocyka jeszcze poszukam... :kox:

Opublikowano
  • Autor

śpiwór był pod łóżkiem :decayed:

a kocyka jeszcze poszukam... :kox:

ja też jeszcze poszukam , bo może sie okazać , że na takiej kapie wychodziliśmy , że mam go w aucie hehe :tongue4:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 14:28_________________________________________________a teraz spadam , bo umówiłem sie z koleżanką , że jej pomoge w geometrii wykreślnej :naughty::evil2::zyzol:
Opublikowano

śpiwór był pod łóżkiem :decayed:

a kocyka jeszcze poszukam... :kox:

ja też jeszcze poszukam , bo może sie okazać , że na takiej kapie wychodziliśmy , że mam go w aucie hehe :tongue4:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 14:28_________________________________________________a teraz spadam , bo umówiłem sie z koleżanką , że jej pomoge w geometrii wykreślnej :naughty::evil2::zyzol:

tylko nie ćwicz na niej... :gwizdanie:

Opublikowano

śpiwór był pod łóżkiem :decayed:

a kocyka jeszcze poszukam... :kox:

ja też jeszcze poszukam , bo może sie okazać , że na takiej kapie wychodziliśmy , że mam go w aucie hehe :tongue4:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 14:28_________________________________________________a teraz spadam , bo umówiłem sie z koleżanką , że jej pomoge w geometrii wykreślnej :naughty::evil2::zyzol:

Nie ćwicz tak jak z Anią na imprezie :decayed:
Opublikowano

Seski ja zostawiłem miske po sałatce.. mama mi przypomniała, że brałem takową z chaty :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

śpiwór był pod łóżkiem :decayed:

a kocyka jeszcze poszukam... :kox:

ja też jeszcze poszukam , bo może sie okazać , że na takiej kapie wychodziliśmy , że mam go w aucie hehe :tongue4:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 14:28_________________________________________________a teraz spadam , bo umówiłem sie z koleżanką , że jej pomoge w geometrii wykreślnej :naughty::evil2::zyzol:

Nie ćwicz tak jak z Anią na imprezie :decayed:

:cool1:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 19:59_________________________________________________Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku :decayed:

Opublikowano

ale bym się ... :beer1: a jutro trzeba do roboty :kwasny:

Opublikowano

ale bym się ... :beer1: a jutro trzeba do roboty :kwasny:

nie pije nic tylko herbatkę :evil:

jeszcze na pewno mam promile we krwi :guma:

Opublikowano

Ja też dziś bez alko bo jutro do roboty od rana. :cool1:

Opublikowano

dobry wieczorem a ja juz nie pije :sick3:

Opublikowano

pssyt... lech...

:decayed:

Opublikowano

dobry wieczorem a ja juz nie pije :sick3:

Oj tam, oj tam... :naughty:
Opublikowano

dobry wieczorem a ja juz nie pije :sick3:

czyżby "syndrom dnia wczorajszego" :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.