Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to co pyrsk :polew:

ja o suchym pysku :gwizdanie:

a to czemu...? :punish:

bo w niedzielę trzymam fason :tongue4:

ze niby dzentelmen?

właśnie po 12 można

ya yhymm

ja w sumie mam w zamrażarce jakieś 0,35l wódy i się waham

zapraszasz...? :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

po 12:15 ?

niewiem nieznam sie dzentelmenem niejestem :decayed:
Opublikowano

ja mam na 7 do roboty, a nie chce żeby mnie jutro trzepało w robocie :kwasny:

Opublikowano

ja mam na 7 do roboty, a nie chce żeby mnie jutro trzepało w robocie :kwasny:

tak masz tam zimno ze cie trzepie?
Opublikowano

po 12:15 ?

niewiem nieznam sie dzentelmenem niejestem :decayed:

romantyką wolno zawsze... :kox:

ja mam na 7 do roboty, a nie chce żeby mnie jutro trzepało w robocie :kwasny:

no to lightcik... 4 browarki i jak nowo narodzony...

:cool1:

Opublikowano

zastanawiam się jakie macie HiDy po montowane u siebie 35 czy 55W ... :mysli:

Ja dla odmiany w robocie siedzę! :polew: A tu widzę jakieś zaręczyny się szykują (kolega postawi więc go już nie atakujcie). :gwizdanie:

OKO jakiś handelek by chciał uskutecznić...

P.S. :bry: z wieczora :naughty:

zawsze :wstydliwy:

Opublikowano

po 12:15 ?

niewiem nieznam sie dzentelmenem niejestem :decayed:

romantyką wolno zawsze... :kox:

ja mam na 7 do roboty, a nie chce żeby mnie jutro trzepało w robocie :kwasny:

no to lightcik... 4 browarki i jak nowo narodzony...

:cool1:

chyba romantykom :doh1:

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:26_________________________________________________co myślicie o tych felgach

http://allegro.pl/alufelgi-19-model-rs6-rs-6-vw-audi-bbs-ronal-i1405739365.html

Opublikowano

po 12:15 ?

niewiem nieznam sie dzentelmenem niejestem :decayed:

romantyką wolno zawsze... :kox:

ja mam na 7 do roboty, a nie chce żeby mnie jutro trzepało w robocie :kwasny:

no to lightcik... 4 browarki i jak nowo narodzony...

:cool1:

chyba romantykom :doh1:

nie czepiaj się spieszę się... :decayed:

zastanawiam się jakie macie HiDy po montowane u siebie 35 czy 55W ... :mysli:

Ja dla odmiany w robocie siedzę! :polew: A tu widzę jakieś zaręczyny się szykują (kolega postawi więc go już nie atakujcie). :gwizdanie:

OKO jakiś handelek by chciał uskutecznić...

P.S. :bry: z wieczora :naughty:

zawsze :wstydliwy:

mam iść sprawdzić...? :blink:

Opublikowano

po 12:15 ?

niewiem nieznam sie dzentelmenem niejestem :decayed:

romantyką wolno zawsze... :kox:

ja mam na 7 do roboty, a nie chce żeby mnie jutro trzepało w robocie :kwasny:

no to lightcik... 4 browarki i jak nowo narodzony...

:cool1:

chyba romantykom :doh1:

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:26_________________________________________________co myślicie o tych felgach

http://allegro.pl/alufelgi-19-model-rs6-rs-6-vw-audi-bbs-ronal-i1405739365.html

fele :good:

Opublikowano

po 12:15 ?

niewiem nieznam sie dzentelmenem niejestem :decayed:

romantyką wolno zawsze... :kox:

ja mam na 7 do roboty, a nie chce żeby mnie jutro trzepało w robocie :kwasny:

no to lightcik... 4 browarki i jak nowo narodzony...

:cool1:

chyba romantykom :doh1:

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:26_________________________________________________co myślicie o tych felgach

http://allegro.pl/alufelgi-19-model-rs6-rs-6-vw-audi-bbs-ronal-i1405739365.html

fele :good:

zachorowałem na nie :slina:

Opublikowano

po 12:15 ?

niewiem nieznam sie dzentelmenem niejestem :decayed:

romantyką wolno zawsze... :kox:

ja mam na 7 do roboty, a nie chce żeby mnie jutro trzepało w robocie :kwasny:

no to lightcik... 4 browarki i jak nowo narodzony...

:cool1:

chyba romantykom :doh1:

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:26_________________________________________________co myślicie o tych felgach

http://allegro.pl/alufelgi-19-model-rs6-rs-6-vw-audi-bbs-ronal-i1405739365.html

dla mnie :good: lubie pełne... :naughty:

Opublikowano

po 12:15 ?

niewiem nieznam sie dzentelmenem niejestem :decayed:

romantyką wolno zawsze... :kox:

ja mam na 7 do roboty, a nie chce żeby mnie jutro trzepało w robocie :kwasny:

no to lightcik... 4 browarki i jak nowo narodzony...

:cool1:

chyba romantykom :doh1:

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:26_________________________________________________co myślicie o tych felgach

http://allegro.pl/alufelgi-19-model-rs6-rs-6-vw-audi-bbs-ronal-i1405739365.html

fele :good:

zachorowałem na nie :slina:

tylko opony śmietnik, ja mam tyle mięsa na moich 17" i jak popada jest lipa

a koszt opon 19" to lepiej nie myśleć :gwizdanie:

Opublikowano

Co Wy tak spamujecie dziś!? :naughty:

BTW Felunek mi się podoba. :good:

Opublikowano

po 12:15 ?

niewiem nieznam sie dzentelmenem niejestem :decayed:

romantyką wolno zawsze... :kox:

ja mam na 7 do roboty, a nie chce żeby mnie jutro trzepało w robocie :kwasny:

no to lightcik... 4 browarki i jak nowo narodzony...

:cool1:

chyba romantykom :doh1:

[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:26_________________________________________________co myślicie o tych felgach

http://allegro.pl/alufelgi-19-model-rs6-rs-6-vw-audi-bbs-ronal-i1405739365.html

fele :good:

zachorowałem na nie :slina:

tylko opony śmietnik, ja mam tyle mięsa na moich 17" i jak popada jest lipa

a koszt opon 19" to lepiej nie myśleć :gwizdanie:

no ale w nowej b6 miszki ładnie będą wyglądały... :gwizdanie:

Opublikowano

Co Wy tak spamujecie dziś!? :naughty:

BTW Felunek mi się podoba. :good:

a tak se

Opublikowano

Co Wy tak spamujecie dziś!? :naughty:

BTW Felunek mi się podoba. :good:

my...? nie...

:bag:

Opublikowano

już mam wizję srebrne B6 na tych felgach ja pier**le :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

Opublikowano

już mam wizję srebrne B6 na tych felgach ja pier***e :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

ja jak będę miał kase to znajde sobie wyjebane czarne b6 :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: 1.9tdi 6 biegów... :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: i w ogóle :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.