Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

już mam wizję srebrne B6 na tych felgach ja pier***e :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

i pod maska ADR nom bomba :decayed:

:tongue4:

jest na allegro taki jeden zestaw 55W :mysli:

a muszę najpóźniej jutro zamówić

http://allegro.pl/niemiecki-hid-xenon-h7-h1-moc-55w-zarowki-xenon-i1373060583.html

a jaka barwe chcesz wziac?
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

już mam wizję srebrne B6 na tych felgach ja pier***e :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

ja jak będę miał kase to znajde sobie wyjebane czarne b6 :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: 1.9tdi 6 biegów... :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: i w ogóle :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

ja zrobię to samo jak ale jak znajdę czas :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:37_________________________________________________

już mam wizję srebrne B6 na tych felgach ja pier***e :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

i pod maska ADR nom bomba :decayed:

:tongue4:

Nie ma bata nigdy więcej tego błędu :facepalm:

Opublikowano

Nie ma bata nigdy więcej tego błędu :facepalm:

:decayed:
Opublikowano
  • Autor

Oko , bier 35W między 4300 a 6000 i będzie Git :kox:

chociaż słyszałem , że te 55W mocniej świecą , ale nigdy nie miałem to Ci nie powiem :no:

Opublikowano

już mam wizję srebrne B6 na tych felgach ja pier***e :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

ja jak będę miał kase to znajde sobie wyjebane czarne b6 :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: 1.9tdi 6 biegów... :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: i w ogóle :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

ja zrobię to samo jak ale jak znajdę czas :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:37_________________________________________________

już mam wizję srebrne B6 na tych felgach ja pier***e :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

i pod maska ADR nom bomba :decayed:

:tongue4:

Nie ma bata nigdy więcej tego błędu :facepalm:

czyli kase już masz... :D[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:39_________________________________________________

Oko , bier 35W między 4300 a 6000 i będzie Git :kox:

chociaż słyszałem , że te 55W mocniej świecą , ale nigdy nie miałem to Ci nie powiem :no:

ooo to wiem to mam 6000K :D

:gwizdanie:

Opublikowano

już mam wizję srebrne B6 na tych felgach ja pier***e :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

ja jak będę miał kase to znajde sobie wyjebane czarne b6 :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: 1.9tdi 6 biegów... :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: i w ogóle :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

ja zrobię to samo jak ale jak znajdę czas :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:37_________________________________________________

już mam wizję srebrne B6 na tych felgach ja pier***e :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

i pod maska ADR nom bomba :decayed:

:tongue4:

Nie ma bata nigdy więcej tego błędu :facepalm:

czyli kase już masz... :D

nie sprawdzałem czy wypłata za grudzień przyszła :decayed:

Opublikowano

już mam wizję srebrne B6 na tych felgach ja pier***e :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

ja jak będę miał kase to znajde sobie wyjebane czarne b6 :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: 1.9tdi 6 biegów... :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: i w ogóle :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

ja zrobię to samo jak ale jak znajdę czas :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:37_________________________________________________

już mam wizję srebrne B6 na tych felgach ja pier***e :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

i pod maska ADR nom bomba :decayed:

:tongue4:

Nie ma bata nigdy więcej tego błędu :facepalm:

ja już nawet myślałęm nad 1.8T + lpg przy tych cenach paliw... :gwizdanie:

Opublikowano

Pojebało was tyle stron :punish:

Ja wróciłem z "Weekendu". Film takie normalny, jak dla mnie za dużo matrixa ale teksty fajne :kox:

Opublikowano

już mam wizję srebrne B6 na tych felgach ja pier***e :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

ja jak będę miał kase to znajde sobie wyjebane czarne b6 :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: 1.9tdi 6 biegów... :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: i w ogóle :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

ja zrobię to samo jak ale jak znajdę czas :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:37_________________________________________________

już mam wizję srebrne B6 na tych felgach ja pier***e :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

i pod maska ADR nom bomba :decayed:

:tongue4:

Nie ma bata nigdy więcej tego błędu :facepalm:

czyli kase już masz... :D

nie sprawdzałem czy wypłata za grudzień przyszła :decayed:

:wallbash:

z mojej mogę kupić oponę jak zrobie wszystkie opłaty ale nie będę miał wtedy za co żyć... :gwizdanie:

ale będzie lepiej w tym roku... :evil:

w końcu coś znajdę... :decayed:

Opublikowano

Bierzcie xenony 4300K o wiele ładniej świecą niż 6000K :gwizdanie:

Opublikowano

Bierzcie xenony 4300K o wiele ładniej świecą niż 6000K :gwizdanie:

też mnie się tak wydaje

Opublikowano

Pojebało was tyle stron :punish:

Ja wróciłem z "Weekendu". Film takie normalny, jak dla mnie za dużo matrixa ale teksty fajne :kox:

jedna z pierwszych stron mnie rozj*bała jak kulką 9mm przej*bała kolesia na pół... :polew:

Opublikowano

Bierzcie xenony 4300K o wiele ładniej świecą niż 6000K :gwizdanie:

true :naughty:

Opublikowano

Bierzcie xenony 4300K o wiele ładniej świecą niż 6000K :gwizdanie:

też mnie się tak wydaje

dla mnie 4300K z czasem świecą za słabo...

Opublikowano

Ale teksty za***iste. I gang cygana najlepszy :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:45_________________________________________________U mnie w wątku macie porównanie jak świeci 6000K a jak 4300K :gwizdanie:

Opublikowano

Ale teksty za***iste. I gang cygana najlepszy :polew: :polew: :polew:

mamy swoją stronę w internecie... :decayed:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:46_________________________________________________

Ale teksty za***iste. I gang cygana najlepszy :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:45_________________________________________________U mnie w wątku macie porównanie jak świeci 6000K a jak 4300K :gwizdanie:

a po jakim czasie jedne i drugie...? :gwizdanie:

Opublikowano

Ale teksty za***iste. I gang cygana najlepszy :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 20:45_________________________________________________U mnie w wątku macie porównanie jak świeci 6000K a jak 4300K :gwizdanie:

przechooooooje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

to widze , że już k**wa nie musze iść na ten film , bo wszystkie hasła są na forum :disgust:

Opublikowano

a po jakim czasie jedne i drugie...? :gwizdanie

Oba praktycznie nówki. 6000K miało jakiś tydzień może więcej trochę :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.