Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to widze , że już ku***a nie musze iść na ten film , bo wszystkie hasła są na forum :disgust:

:gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to widze , że już ku***a nie musze iść na ten film , bo wszystkie hasła są na forum :disgust:

no ja zarezerwowałem bilety na wtorek <------ :shocked:

Opublikowano

to widze , że już ku***a nie musze iść na ten film , bo wszystkie hasła są na forum :disgust:

nie to tylko 1/2 bo się ich nie da spamiętać... :P

Opublikowano

U mnie w wątku macie porównanie jak świeci 6000K a jak 4300K :gwizdanie:

niezmusisz nas do pisania w twoim watku :tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

a po jakim czasie jedne i drugie...? :gwizdanie

Oba praktycznie nówki. 6000K miało jakiś tydzień może więcej trochę :gwizdanie:

no właśnie a "obczaj" :polew: po pół roku... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

to widze , że już ku***a nie musze iść na ten film , bo wszystkie hasła są na forum :disgust:

no ja zarezerwowałem bilety na wtorek <------ :shocked:

na 19tą ? :kwasny:
Opublikowano

U mnie w wątku macie porównanie jak świeci 6000K a jak 4300K :gwizdanie:

niezmusisz nas do pisania w twoim watku :tongue4: :tongue4: :tongue4:

kędzior bądź TWARDY... :kox:

Opublikowano

a po jakim czasie jedne i drugie...? :gwizdanie

Oba praktycznie nówki. 6000K miało jakiś tydzień może więcej trochę :gwizdanie:

no właśnie a "obczaj" :polew: po pół roku... :gwizdanie:

Jeżdżę teraz na 4300K już jakieś 4 miechy i jest za***iście :good:
Opublikowano

to widze , że już ku***a nie musze iść na ten film , bo wszystkie hasła są na forum :disgust:

no ja zarezerwowałem bilety na wtorek <------ :shocked:

ty sciulu
Opublikowano

Oko , bier 35W między 4300 a 6000 i będzie Git :kox:

chociaż słyszałem , że te 55W mocniej świecą , ale nigdy nie miałem to Ci nie powiem :no:

nie to ja teraz chciałem 4300k

w starych mam/miałem :) tak że jak odpalałem światła to czasem kontrolki się podżarzały

te na 35W mają wyższy prąd rozruchu o 3A na żarnik :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ja jeżdże ponad rok na 5kach i też jest spoko :cool1:

Opublikowano

to widze , że już ku***a nie musze iść na ten film , bo wszystkie hasła są na forum :disgust:

no ja zarezerwowałem bilety na wtorek <------ :shocked:

ty sciulu

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ku...wa ale napierniczacie te posty :shocked:

Opublikowano

a po jakim czasie jedne i drugie...? :gwizdanie

Oba praktycznie nówki. 6000K miało jakiś tydzień może więcej trochę :gwizdanie:

no właśnie a "obczaj" :polew: po pół roku... :gwizdanie:

Jeżdżę teraz na 4300K już jakieś 4 miechy i jest za***iście :good:

d*pa... :bicz3:

Opublikowano

ku...wa ale napierniczacie te posty :shocked:

3500 musi dzisiaj pyknac :decayed:
Opublikowano
  • Autor

ku...wa ale napierniczacie te posty :shocked:

no a Seski napierdala z komórki :polew:
Opublikowano

ku...wa ale napierniczacie te posty :shocked:

my nie one same tak... :gwizdanie:

Opublikowano

ku...wa ale napierniczacie te posty :shocked:

no a Seski nap***a z komórki :polew:

z noki 3310 :decayed:
Opublikowano

ku...wa ale napierniczacie te posty :shocked:

no a Seski nap***a z komórki :polew:

a właśnie że teraz mam swojego kochanego białego lapka... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ku...wa ale napierniczacie te posty :shocked:

no a Seski nap***a z komórki :polew:

z noki 3310 :decayed:

hahaha , z nokii centertel :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.