Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To gdzie mozna pociskac w kato w kręgle ? :D

Garaż,Punkt 44[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 14:19_________________________________________________nawet Ci powiem, że ostatnio byłem w Punkcie 44 i wszystkie tory wolne w piątek ok 22 :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ktoś ma poza Puckiem telefon w sieci Play :?: Bo chce zmienić ten ciulowy orange na coś innego. :gwizdanie: Głównie chodzi mi o zasięg tu na śląsku

Opublikowano

Klub garaż ciekawie wygląda :mysli:

Opublikowano

Ktoś ma poza Puckiem telefon w sieci Play :?: Bo chce zmienić ten ciulowy orange na coś innego. :gwizdanie: Głównie chodzi mi o zasięg tu na śląsku

:no:

Klub garaż ciekawie wygląda :mysli:

jest spoko, kręgle, bilard, jedzonko, piwko i Mega za***ista PANI SELEKCJONER :sexinbed::sex::jerk: przy wejściu na salę z parkietem

Opublikowano

:bry:

Ktoś ma poza Puckiem telefon w sieci Play :?: Bo chce zmienić ten ciulowy orange na coś innego. :gwizdanie: Głównie chodzi mi o zasięg tu na śląsku

play ma zasięg plusa czyli wg mnie kiepski :confused4:

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

elo moto :hi:

Opublikowano

Ktoś ma poza Puckiem telefon w sieci Play :?: Bo chce zmienić ten ciulowy orange na coś innego. :gwizdanie: Głównie chodzi mi o zasięg tu na śląsku

Ja mam :P zasieg spoko bo na nadajnikach z Plusa jest play :tongue4:

Opublikowano

ale cisza :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ale cisza :gwizdanie:

nooo :gwizdanie:
Opublikowano

:siema: z wieczora

Bixy zamontowane ale qr** muszę zmienić Moduł Elektryki bo długich nie ogarnia. :disgust:

Dzięki Pucek, diman & Krolu (choć żeś nic nie zakodował) :naughty: Tolek & Max dzięki za Pierwszego Spota w Chorzowie! :kox:

Opublikowano

idzie ktoś na impreze...? :decayed:

Opublikowano

:siema: z wieczora

Bixy zamontowane ale q***wa muszę zmienić Moduł Elektryki bo długich nie ogarnia. :disgust:

Dzięki Pucek, diman & Krolu (choć żeś nic nie zakodował) :naughty: Tolek & Max dzięki za Pierwszego Spota w Chorzowie! :kox:

ta twoja B7 to nic nie ma :polew:

:wink4:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 21:55_________________________________________________

idzie ktoś na impreze...? :decayed:

no to pyrsk :decayed:

Opublikowano

:siema: z wieczora

Bixy zamontowane ale q***wa muszę zmienić Moduł Elektryki bo długich nie ogarnia. :disgust:

Dzięki Pucek, diman & Krolu (choć żeś nic nie zakodował) :naughty: Tolek & Max dzięki za Pierwszego Spota w Chorzowie! :kox:

ta twoja B7 to nic nie ma :polew:

:wink4:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 21:55_________________________________________________

idzie ktoś na impreze...? :decayed:

no to pyrsk :decayed:

stan zbiraj dupsko oko już jedzie bulczasy już są gotowi i my też... :naughty:

Opublikowano

gdzie się bawicie ?

Opublikowano

gdzie się bawicie ?

Sosnowiec... będzin... ew. Katowice... :gwizdanie:

Opublikowano

gdzie się bawicie ?

Sosnowiec... będzin... ew. Katowice... :gwizdanie:

jakieś balety w planach ?

Opublikowano

gdzie się bawicie ?

Sosnowiec... będzin... ew. Katowice... :gwizdanie:

jakieś balety w planach ?

oko dojechał... to pewnie tak... :naughty:

Opublikowano

ja dzisiaj małe "pyrsk" i spać

Opublikowano

moja pod prysznicem więc zaraz :sexinbed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.