Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest dziś jakieś pijaństwo klubowe :?: :naughty:

gdybyś nadrobił spam to byś wiedział :tongue4:

miszka szuka kompanow do chlania

nieeee :sick3:

miszka pije lecha :wink4::polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jest dziś jakieś pijaństwo klubowe :?: :naughty:

gdybyś nadrobił spam to byś wiedział :tongue4:

miszka szuka kompanow do chlania

nieeee :sick3:

miszka pije lecha :wink4::polew:

czyli że ssa leszka :polew:
Opublikowano

Miszka z Lechem w rowie :blink:

Opublikowano

Miszka z Lechem w rowie :blink:

:sick3::polew: :polew:
Opublikowano

:hi: alkoholicy

:decayed:

:bicz: rylu :decayed:

czuję się obrażony :rolleyes:

Opublikowano

:hi: alkoholicy

:decayed:

:bicz: rylu :decayed:

czuję się obrażony :rolleyes:

hehe ja yhym :wink4:
Opublikowano

Miszka z Lechem w rowie :blink:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ide sie kimnac :wink4:

Opublikowano

ide sie kimnac :wink4:

:shocked: O 16ej!?

Jeszcze tylko 3,5H i łykend... :gwizdanie:

Opublikowano

pany mam pytanie mam zamiar kupic kiere z esy haha mam rok 97 auta grudzien 18 modelowo jest to 98 i interesuje mnie wieloklin bo szukam roznych kier po allegro ;)

Opublikowano

jest dziś jakieś pijaństwo klubowe :?: :naughty:

gdybyś nadrobił spam to byś wiedział :tongue4:

miszka szuka kompanow do chlania

nieeee :sick3:

miszka pije lecha :wink4::polew:

czyli że ssa leszka :polew:

Miszka z Lechem w rowie :blink:

jebie wam się we łbach i to zdrowo, to zapewne wasze fantazje erotycznie :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

No szkoda słów! :decayed:

Opublikowano
:decayed: powoli się zbieram na Kato, najpierw na osiedle :drunk: później centrum
Opublikowano

:decayed: powoli się zbieram na Kato, najpierw na osiedle :drunk: później centrum

Może tam jednak dzisiaj wpadnę... :gwizdanie: Jakby co to bierzesz koma? :cool1:
Opublikowano

:decayed: powoli się zbieram na Kato, najpierw na osiedle :drunk: później centrum

Może tam jednak dzisiaj wpadnę... :gwizdanie: Jakby co to bierzesz koma? :cool1:

biere :wink4:

Opublikowano

:decayed: powoli się zbieram na Kato, najpierw na osiedle :drunk: później centrum

Może tam jednak dzisiaj wpadnę... :gwizdanie: Jakby co to bierzesz koma? :cool1:

biere :wink4:

:naughty:
Opublikowano

pany mam pytanie mam zamiar kupic kiere z esy haha mam rok 97 auta grudzien 18 modelowo jest to 98 i interesuje mnie wieloklin bo szukam roznych kier po allegro ;)

keżor ma chyba na sprzedaż :gwizdanie:
Opublikowano
Opublikowano

rs4-desktop.jpg

coś na tapetkę :kox:

Opublikowano

niezle ale czaj to

Rammstein - Pussy [Official Music Video]

:polew: :polew: :polew::evil:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 18:16_________________________________________________

rs4-desktop.jpg

coś na tapetkę :kox:

za duża gleba :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 18:16_________________________________________________Stasiu mam coś lepszego na tapete

163644_186298404731408_100000537489297_613850_8112286_n.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.