Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pany może jutro jakiś wlewik ?

jestem za :decayed:

:polew:

no mam smaki ale widzę że tu wszyscy zaszyci :tongue4:

bo my nie jesteśmy alkoholikami :decayed:

kto jak kto ale Ty kędzior :nabijasie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pany może jutro jakiś wlewik ?

jestem za :decayed:

:polew:

no mam smaki ale widzę że tu wszyscy zaszyci :tongue4:

bo my nie jesteśmy alkoholikami :decayed:

kto jak kto ale Ty kędzior :nabijasie:

byś się zdziwił :cool1:
Opublikowano

pany może jutro jakiś wlewik ?

jestem za :decayed:

No i towarzystwo jest! :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

pany może jutro jakiś wlewik ?

jestem za :decayed:

No i towarzystwo jest! :polew: :polew: :polew:

:naughty:

Opublikowano

pany może jutro jakiś wlewik ?

jestem za :decayed:

No i towarzystwo jest! :polew: :polew: :polew:

tak to ja mogę mieć na co dzień,

ale jak nie chcecie wyjść na miasto trudno, pewnie znów po chatach będziecie się bunkrować :thumbdown:

Opublikowano

Kolega bar_tos coś zerka ale nic nie mówi... :gwizdanie:

:wink4:

pany może jutro jakiś wlewik ?

jestem za :decayed:

No i towarzystwo jest! :polew: :polew: :polew:

tak to ja mogę mieć na co dzień,

ale jak nie chcecie wyjść na miasto trudno, pewnie znów po chatach będziecie się bunkrować :thumbdown:

Miszka jutro praca do 20ej... :disgust:
Opublikowano

Kolega bar_tos coś zerka ale nic nie mówi... :gwizdanie:

:wink4:

pany może jutro jakiś wlewik ?

jestem za :decayed:

No i towarzystwo jest! :polew: :polew: :polew:

tak to ja mogę mieć na co dzień,

ale jak nie chcecie wyjść na miasto trudno, pewnie znów po chatach będziecie się bunkrować :thumbdown:

Miszka jutro praca do 20ej... :disgust:

no ja jutro mam nadzieję skończyć max o 17

Opublikowano

Pewnie coś chlapnę jutro ale gdzieś na miejscu... :gwizdanie:

Opublikowano

Kolega bar_tos coś zerka ale nic nie mówi... :gwizdanie:

:wink4:

pany może jutro jakiś wlewik ?

jestem za :decayed:

No i towarzystwo jest! :polew: :polew: :polew:

tak to ja mogę mieć na co dzień,

ale jak nie chcecie wyjść na miasto trudno, pewnie znów po chatach będziecie się bunkrować :thumbdown:

Miszka jutro praca do 20ej... :disgust:

Witam witam

a bo ja tak nieśmiało się zabieram do postowania :gwizdanie:

Opublikowano

Witam witam

a bo ja tak nieśmiało się zabieram do postowania :gwizdanie:

siemka, pamiętaj cały czas do przodu :tongue4:
Opublikowano

Kolega bar_tos coś zerka ale nic nie mówi... :gwizdanie:

:wink4:

pany może jutro jakiś wlewik ?

jestem za :decayed:

No i towarzystwo jest! :polew: :polew: :polew:

tak to ja mogę mieć na co dzień,

ale jak nie chcecie wyjść na miasto trudno, pewnie znów po chatach będziecie się bunkrować :thumbdown:

Miszka jutro praca do 20ej... :disgust:

Witam witam

a bo ja tak nieśmiało się zabieram do postowania :gwizdanie:

dobry :hi:

Opublikowano

Witam witam

a bo ja tak nieśmiało się zabieram do postowania :gwizdanie:

:hi: No właśnie widzimy, że zaglądasz i podsłuc**jesz... :rant::bicz::naughty:
Opublikowano

akjam kolega z Twoich okolic

Opublikowano

Witam witam

a bo ja tak nieśmiało się zabieram do postowania :gwizdanie:

siemka, pamiętaj cały czas do przodu :tongue4:

spokiszys, nadrobię zaległości

i mam nadzieję że czas pozwoli aby na spocika podjechać w najbliższym czasie :wink4:

Opublikowano

akjam kolega z Twoich okolic

No właśnie widzę... Bliżej OKO'a jednak. :cool1:

Witam witam

a bo ja tak nieśmiało się zabieram do postowania :gwizdanie:

siemka, pamiętaj cały czas do przodu :tongue4:

spokiszys, nadrobię zaległości

i mam nadzieję że czas pozwoli aby na spocika podjechać w najbliższym czasie :wink4:

Nadrobić spamik i możesz tu wchodzić kiedy chcesz! :polew: :polew: A na spota oczywiście zapraszamy... Lista później. Ja piję LECHA...

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Witam witam

a bo ja tak nieśmiało się zabieram do postowania :gwizdanie:

:hi: No właśnie widzimy, że zaglądasz i podsłuc**jesz... :rant::bicz::naughty:

[/quote

Witam witam

a bo ja tak nieśmiało się zabieram do postowania :gwizdanie:

:hi: No właśnie widzimy, że zaglądasz i podsłuc**jesz... :rant::bicz::naughty:

Tylko bez linczowania proszę :gwizdanie:

ja nic nie widzę, nic nie słysze :tongue4:

Opublikowano

akjam kolega z Twoich okolic

No właśnie widzę... Bliżej OKO'a jednak. :cool1:

Witam witam

a bo ja tak nieśmiało się zabieram do postowania :gwizdanie:

siemka, pamiętaj cały czas do przodu :tongue4:

spokiszys, nadrobię zaległości

i mam nadzieję że czas pozwoli aby na spocika podjechać w najbliższym czasie :wink4:

Nadrobić spamik i możesz tu wchodzić kiedy chcesz! :polew: :polew: A na spota oczywiście zapraszamy... Lista później. Ja piję LECHA...

:polew: :polew: :polew:

aleś to odmienił OKO'a :polew: :polew: :polew: :polew:

ja też Leszka, koniecznie zimnego :decayed:

Opublikowano

akjam kolega z Twoich okolic

No właśnie widzę... Bliżej OKO'a jednak. :cool1:

Witam witam

a bo ja tak nieśmiało się zabieram do postowania :gwizdanie:

siemka, pamiętaj cały czas do przodu :tongue4:

spokiszys, nadrobię zaległości

i mam nadzieję że czas pozwoli aby na spocika podjechać w najbliższym czasie :wink4:

Nadrobić spamik i możesz tu wchodzić kiedy chcesz! :polew: :polew: A na spota oczywiście zapraszamy... Lista później. Ja piję LECHA...

:polew: :polew: :polew:

aleś to odmienił OKO'a :polew: :polew: :polew: :polew:

ja też Leszka, koniecznie zimnego :decayed:

:wink4: :gwizdanie:
Opublikowano

swoją drogą Oko ma w c**j odmian

Oko, oku, okowi, oce, okiemu ...

Opublikowano

spokiszys, nadrobię zaległości

i mam nadzieję że czas pozwoli aby na spocika podjechać w najbliższym czasie :wink4:

zapraszamy

swoją drogą Oko ma w ch***j odmian

Oko, oku, okowi, oce, okiemu ...

okomowi :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.