Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak się spocik wczoraj udał ?

nuda jak zawsze :decayed: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak się spocik wczoraj udał ?

nuda jak zawsze :decayed: :gwizdanie:

:decayed::naughty: COś nie przyjechał Grisza? :angry:
Opublikowano

jak się spocik wczoraj udał ?

nuda jak zawsze :decayed: :gwizdanie:

:decayed::naughty: COś nie przyjechał Grisza? :angry:

akjam masz moze jeszcze te zwykle lampy :mysli: bo musialbym cos sprawdzic

Opublikowano

jak się spocik wczoraj udał ?

nuda jak zawsze :decayed: :gwizdanie:

Czyli norma :gwizdanie:

jak się spocik wczoraj udał ?

nuda jak zawsze :decayed: :gwizdanie:

:decayed::naughty: COś nie przyjechał Grisza? :angry:

Nie dałem rady, o 19:00 do domu dopiero przyjechałem, za tydzień będe.

Opublikowano

jak się spocik wczoraj udał ?

nuda jak zawsze :decayed: :gwizdanie:

:decayed::naughty: COś nie przyjechał Grisza? :angry:

akjam masz moze jeszcze te zwykle lampy :mysli: bo musialbym cos sprawdzic

Jeszcze mam. :good:

jak się spocik wczoraj udał ?

nuda jak zawsze :decayed: :gwizdanie:

Czyli norma :gwizdanie:

jak się spocik wczoraj udał ?

nuda jak zawsze :decayed: :gwizdanie:

:decayed::naughty: COś nie przyjechał Grisza? :angry:

Nie dałem rady, o 19:00 do domu dopiero przyjechałem, za tydzień będe.

:good:
Opublikowano

apropo rajdów

To jest prędkośc ! ! !

ci kolesie chyba zawsze jeżdzą na fuksa :gwizdanie:

Opublikowano

apropo rajdów

To jest prędkośc ! ! !

ci kolesie chyba zawsze jeżdzą na fuksa :gwizdanie:

Oni są po.ebani! :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

jak się spocik wczoraj udał ?

nuda jak zawsze :decayed: :gwizdanie:

:decayed::naughty: COś nie przyjechał Grisza? :angry:

akjam masz moze jeszcze te zwykle lampy :mysli: bo musialbym cos sprawdzic

Jeszcze mam. :good:

to moze przywiózłbyś na przyszly tydzien jedną cos bym sprawdzil :cool1:

Opublikowano

jak się spocik wczoraj udał ?

nuda jak zawsze :decayed: :gwizdanie:

:decayed::naughty: COś nie przyjechał Grisza? :angry:

akjam masz moze jeszcze te zwykle lampy :mysli: bo musialbym cos sprawdzic

Jeszcze mam. :good:

to moze przywiózłbyś na przyszly tydzien jedną cos bym sprawdzil :cool1:

:good: Ale przypomomnij mi. :naughty:
Opublikowano

jak się spocik wczoraj udał ?

nuda jak zawsze :decayed: :gwizdanie:

:decayed::naughty: COś nie przyjechał Grisza? :angry:

akjam masz moze jeszcze te zwykle lampy :mysli: bo musialbym cos sprawdzic

Jeszcze mam. :good:

to moze przywiózłbyś na przyszly tydzien jedną cos bym sprawdzil :cool1:

:good: Ale przypomomnij mi. :naughty:

:good:

Opublikowano
:hi: po pracy i piwko się otworzyło :naughty:
Opublikowano

apropo rajdów

To jest prędkośc ! ! !

ci kolesie chyba zawsze jeżdzą na fuksa :gwizdanie:

meeeeega :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

:hi: po pracy i piwko się otworzyło :naughty:

Bulczas codziennie piwko walisz! :kox:
Opublikowano

:hi: po pracy i piwko się otworzyło :naughty:

Bulczas codziennie piwko walisz! :kox:

trzeba się jakoś odstresować :naughty: wczoraj nie piłem :tongue4:
Opublikowano

:hi: po pracy i piwko się otworzyło :naughty:

Bulczas codziennie piwko walisz! :kox:

trzeba się jakoś odstresować :naughty: wczoraj nie piłem :tongue4:

:good: Czekaj! Sprawdzę forum czy się nie chwaliłeś! :wink4:
Opublikowano

Musiałem jechać autem to nie mogłem się napić :thumbdown:

Opublikowano

No i dobrze, że nie pijesz po alko! :good:

Opublikowano

:hi: po pracy i piwko się otworzyło :naughty:

nawet ja tak wcześnie nie zaczynam :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Było na jedną nóżkę a teraz na drugą nóżkę i nowe tajle :decayed:

Opublikowano

Było na jedną nóżkę a teraz na drugą nóżkę i nowe tajle :decayed:

:mysli: :?:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.