Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ku***a, baba mnie wk***ia, w robocie dziś zajebałem kilka rzeczy chyba podjadę pukim trzeźwy do monopola po 0,5

dobra, męska decyzja, jestem z Tobą :)

flaszka flaszką, a mojej mam za***ać ze łba czy jak ?

przy atakuj ja na spiocha :sexinbed: niech wie kto rzadzi :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ku***a, baba mnie wk***ia, w robocie dziś zajebałem kilka rzeczy chyba podjadę pukim trzeźwy do monopola po 0,5

dobra, męska decyzja, jestem z Tobą :)

flaszka flaszką, a mojej mam za***ać ze łba czy jak ?

przy atakuj ja na spiocha :sexinbed: niech wie kto rzadzi :decayed:

z D do R za karę :naughty::kox:

Opublikowano

ku***a, baba mnie wk***ia, w robocie dziś zajebałem kilka rzeczy chyba podjadę pukim trzeźwy do monopola po 0,5

dobra, męska decyzja, jestem z Tobą :)

flaszka flaszką, a mojej mam za***ać ze łba czy jak ?

przy atakuj ja na spiocha :sexinbed: niech wie kto rzadzi :decayed:

może zawsze podesłać laske do kolegów, pogadamy, wypijemy herbatę, zrobimy chińskie kajdanki i takie tam :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 20:35_________________________________________________

ku***a, baba mnie wk***ia, w robocie dziś zajebałem kilka rzeczy chyba podjadę pukim trzeźwy do monopola po 0,5

dobra, męska decyzja, jestem z Tobą :)

flaszka flaszką, a mojej mam za***ać ze łba czy jak ?

przy atakuj ja na spiocha :sexinbed: niech wie kto rzadzi :decayed:

z D do R za karę :naughty::kox:

:decayed:

albo coś z klasyki Rocco :wink4:

Opublikowano

może zawsze podesłać laske do kolegów, pogadamy, wypijemy herbatę, zrobimy chińskie kajdanki i takie tam :gwizdanie:

ok niech strace moge sie poswiecic i ja przygarnac na taka pogawedke :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

albo coś z klasyki Rocco :wink4:

:decayed:
Opublikowano

Do wyboru do koloru... :decayed:

Opublikowano

może zawsze podesłać laske do kolegów, pogadamy, wypijemy herbatę, zrobimy chińskie kajdanki i takie tam :gwizdanie:

ok niech strace moge sie poswiecic i ja przygarnac na taka pogawedke :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

albo coś z klasyki Rocco :wink4:

:decayed:

Zajebe ci zara gorolu :decayed:

Opublikowano

może zawsze podesłać laske do kolegów, pogadamy, wypijemy herbatę, zrobimy chińskie kajdanki i takie tam :gwizdanie:

ok niech strace moge sie poswiecic i ja przygarnac na taka pogawedke :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

albo coś z klasyki Rocco :wink4:

:decayed:

Zajebe ci zara gorolu :decayed:

buehehe [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 20:42_________________________________________________Miszka, przydałoby się do toksy jechać, ściulałbyś jakieś laski trzciną albo czymś co by było pod ręką :decayed:

Opublikowano

może zawsze podesłać laske do kolegów, pogadamy, wypijemy herbatę, zrobimy chińskie kajdanki i takie tam :gwizdanie:

ok niech strace moge sie poswiecic i ja przygarnac na taka pogawedke :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

albo coś z klasyki Rocco :wink4:

:decayed:

Zajebe ci zara gorolu :decayed:

buehehe [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 20:42_________________________________________________Miszka, przydałoby się do toksy jechać, ściulałbyś jakieś laski trzciną albo czymś co by było pod ręką :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

może zawsze podesłać laske do kolegów, pogadamy, wypijemy herbatę, zrobimy chińskie kajdanki i takie tam :gwizdanie:

ok niech strace moge sie poswiecic i ja przygarnac na taka pogawedke :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

albo coś z klasyki Rocco :wink4:

:decayed:

Zajebe ci zara gorolu :decayed:

buehehe [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 20:42_________________________________________________Miszka, przydałoby się do toksy jechać, ściulałbyś jakieś laski trzciną albo czymś co by było pod ręką :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Miszka jest w tym dobry :good:

Opublikowano

może zawsze podesłać laske do kolegów, pogadamy, wypijemy herbatę, zrobimy chińskie kajdanki i takie tam :gwizdanie:

ok niech strace moge sie poswiecic i ja przygarnac na taka pogawedke :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

albo coś z klasyki Rocco :wink4:

:decayed:

Zajebe ci zara gorolu :decayed:

buehehe [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 20:42_________________________________________________Miszka, przydałoby się do toksy jechać, ściulałbyś jakieś laski trzciną albo czymś co by było pod ręką :decayed:

c**jem po pysku :naughty:

Opublikowano

Miszka, przydałoby się do toksy jechać, ściulałbyś jakieś laski trzciną albo czymś co by było pod ręką :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Zajebe ci zara gorolu :decayed:

wiem że niemówisz tego serio :decayed:

1.20 masakra :polew:

Opublikowano

może zawsze podesłać laske do kolegów, pogadamy, wypijemy herbatę, zrobimy chińskie kajdanki i takie tam :gwizdanie:

ok niech strace moge sie poswiecic i ja przygarnac na taka pogawedke :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

albo coś z klasyki Rocco :wink4:

:decayed:

Zajebe ci zara gorolu :decayed:

buehehe [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 20:42_________________________________________________Miszka, przydałoby się do toksy jechać, ściulałbyś jakieś laski trzciną albo czymś co by było pod ręką :decayed:

c**jem po pysku :naughty:

yebany :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

c**jem po pysku :naughty:

i w dodatku troche przydusic gardlo , niech wie kto rzadzi :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

c**jem po pysku :naughty:

i w dodatku troche przydusic gardlo , niech wie kto rzadzi :polew: :polew: :polew: :polew:

no i wycharać się na pysk :polew: :polew: :polew: :polew:

lece po polską łychę :kox:

Opublikowano

c**jem po pysku :naughty:

i w dodatku troche przydusic gardlo , niech wie kto rzadzi :polew: :polew: :polew: :polew:

no i wycharać się na pysk :polew: :polew: :polew: :polew:

lece po polską łychę :kox:

tys jest zberezny[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 21:01_________________________________________________
!

:shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

c**jem po pysku :naughty:

i w dodatku troche przydusic gardlo , niech wie kto rzadzi :polew: :polew: :polew: :polew:

no i wycharać się na pysk :polew: :polew: :polew: :polew:

lece po polską łychę :kox:

tys jest zberezny

chodzi ci o polską łychę czy o to pierwsze ? :decayed:

Opublikowano

c**jem po pysku :naughty:

i w dodatku troche przydusic gardlo , niech wie kto rzadzi :polew: :polew: :polew: :polew:

no i wycharać się na pysk :polew: :polew: :polew: :polew:

lece po polską łychę :kox:

tys jest zberezny

chodzi ci o polską łychę czy o to pierwsze ? :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

c**jem po pysku :naughty:

i w dodatku troche przydusic gardlo , niech wie kto rzadzi :polew: :polew: :polew: :polew:

no i wycharać się na pysk :polew: :polew: :polew: :polew:

lece po polską łychę :kox:

tys jest zberezny

chodzi ci o polską łychę czy o to pierwsze ? :decayed:

:polew: :polew: :polew:

no mam nadzieję, że nie to pierwsze :decayed:

ok flacha jest później lacha i git -------> może wpadne jeszcze później

Opublikowano

c**jem po pysku :naughty:

i w dodatku troche przydusic gardlo , niech wie kto rzadzi :polew: :polew: :polew: :polew:

no i wycharać się na pysk :polew: :polew: :polew: :polew:

lece po polską łychę :kox:

tys jest zberezny

chodzi ci o polską łychę czy o to pierwsze ? :decayed:

:polew: :polew: :polew:

no mam nadzieję, że nie to pierwsze :decayed:

ok flacha jest później lacha i git -------> może wpadne jeszcze później

Yebany! :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

c**jem po pysku :naughty:

i w dodatku troche przydusic gardlo , niech wie kto rzadzi :polew: :polew: :polew: :polew:

no i wycharać się na pysk :polew: :polew: :polew: :polew:

lece po polską łychę :kox:

tys jest zberezny

chodzi ci o polską łychę czy o to pierwsze ? :decayed:

:polew: :polew: :polew:

no mam nadzieję, że nie to pierwsze :decayed:

ok flacha jest później lacha i git -------> może wpadne jeszcze później

Yebany! :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

pewnie oglądał Rocco jak był młody :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.