Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BOSE stage 1 i 1/2 :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja wróciełm właśnie z Krolem od Siemiana z małego rezanka! :naughty: I zdupczam już spać bo jutro rano do roboty! :hi:

a co robiliscie :cool1:

BOSE! :kox:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 23:38_________________________________________________siemian a jak sie montuje lusterko pod czujnik deszczu/zmiezchu :mysli:

Opublikowano

a co chcesz wiedzieć?

Ogólnie dość dokładnie opisaliśmy ten temat z Mk4 w dziale warsztat. :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=84527.0

Opublikowano

te B7 to golasy :polew:

Opublikowano

nie mają nawet lusterek :polew:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 23:44_________________________________________________pewnie nawet nie mają 10 poduszek :polew:

Opublikowano

nie mają nawet lusterek :polew:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 23:44_________________________________________________pewnie nawet nie mają 10 poduszek :polew:

i nie mają nawet koła zapasowego :decayed:

Opublikowano

a co chcesz wiedzieć?

Ogólnie dość dokładnie opisaliśmy ten temat z Mk4 w dziale warsztat. :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=84527.0

czytalem caly i mam nawet w zakladkach ten watek bo potrzebny bedzie za niedlugo :naughty: ale nie pisze jak to sie do szyby klei musze to obczaic u akjama jak zalozy :gwizdanie:

Opublikowano

noo oo właśnie :>

poooracha

Opublikowano

nie mają nawet lusterek :polew:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 23:44_________________________________________________pewnie nawet nie mają 10 poduszek :polew:

i nie mają nawet koła zapasowego :decayed:

lusterko mam ale zwykle a teraz chce te samosciemniajace :tongue4:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 23:48_________________________________________________

nie mają nawet lusterek :polew:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 23:44_________________________________________________pewnie nawet nie mają 10 poduszek :polew:

i nie mają nawet koła zapasowego :decayed:

a i kolo zapasowe mam i to dojazdowe :kox: :kox:

Opublikowano

musisz miec mocowanie do szyby pod czujnik (zdobyć z jakiejś rozbitej). I kleisz na kleju do szyb.

Akjam wklejaj foto kierownika przy pracy :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

a i kolo zapasowe mam i to dojazdowe :kox: :kox:

Czyli masz zapasówkę (oszczędność) w B5 jest pełnowymiarowe koło zaposowe :decayed:
Opublikowano

musisz miec mocowanie do szyby pod czujnik (zdobyć z jakiejś rozbitej). I kleisz na kleju do szyb.

Akjam wklejaj foto kierownika przy pracy :decayed: :decayed: :decayed:

aha czyli jeszcze cza zdobyc mocowanie oki cza sie rozejrzeć :notworthy: [br]Dopisany: 05 Luty 2011, 23:51_________________________________________________

a i kolo zapasowe mam i to dojazdowe :kox: :kox:

Czyli masz zapasówkę (oszczędność) w B5 jest pełnowymiarowe koło zaposowe :decayed:

pełnowymiarowe to kupa bo duzo wazy i zajmuje duzo miejsca :evil:

Opublikowano

Diman, dodaj że nie było seryjnie zapasówki :decayed::polew:

Opublikowano

Diman, dodaj że nie było seryjnie zapasówki :decayed::polew:

Musiał dokupić jak wszystko inne :polew: :polew:
Opublikowano

Diman, dodaj że nie było seryjnie zapasówki :decayed::polew:

no w moim nie bylo :disgust:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 00:02_________________________________________________ale dodam ze dojazdowka mi sie trafila za darmochę :kox: :kox:

Opublikowano

Diman, dodaj że nie było seryjnie zapasówki :decayed::polew:

no w moim nie bylo :disgust:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 00:02_________________________________________________ale dodam ze dojazdowka mi sie trafila za darmochę :kox: :kox:

to to wiem :decayed:

ale sam fakt, nie ma zapasu :> :gwizdanie:

Opublikowano

Diman, dodaj że nie było seryjnie zapasówki :decayed::polew:

no w moim nie bylo :disgust:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 00:02_________________________________________________ale dodam ze dojazdowka mi sie trafila za darmochę :kox: :kox:

to to wiem :decayed:

ale sam fakt, nie ma zapasu :> :gwizdanie:

waga kolego chcieli bryczkę odciążyć :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:cool1:

szacun :cool1:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: witam cześć i czołem w smutną niedziele :(
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.