Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ja na 70%... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No ja na 70%... :gwizdanie:

Ty z całą rodzinką :gwizdanie:

Opublikowano

No ja na 70%... :gwizdanie:

Ty z całą rodzinką :gwizdanie:

No, no... :good:
Opublikowano

No ja na 70%... :gwizdanie:

70...

miało być conajmniej 99%

Opublikowano

No ja na 70%... :gwizdanie:

70...

miało być conajmniej 99%

No może 89%... :decayed:
Opublikowano

No ja na 70%... :gwizdanie:

70...

miało być conajmniej 99%

pucek już opłacona zaliczka :naughty:

Krolu co z Tobą :naughty:

Opublikowano

no macie czas do piatku potem poleca łby z listy :decayed:

Opublikowano

No ja na 70%... :gwizdanie:

70...

miało być conajmniej 99%

pucek już opłacona zaliczka :naughty:

Krolu co z Tobą :naughty:

Pucek! Mogłeś opłcić też zaliczke za mnie. :naughty:
Opublikowano

No ja na 70%... :gwizdanie:

70...

miało być conajmniej 99%

pucek już opłacona zaliczka :naughty:

Krolu co z Tobą :naughty:

Pucek! Mogłeś opłcić też zaliczke za mnie. :naughty:

twoja zaliczka to jego caly zlot :gwizdanie:

Opublikowano

No ja na 70%... :gwizdanie:

70...

miało być conajmniej 99%

pucek już opłacona zaliczka :naughty:

Krolu co z Tobą :naughty:

Pucek! Mogłeś opłcić też zaliczke za mnie. :naughty:

ja opłacę i mam nadzieję że nic nie wypadnie i będę mógł jechać... :gwizdanie:

Opublikowano

No ja na 70%... :gwizdanie:

70...

miało być conajmniej 99%

pucek już opłacona zaliczka :naughty:

Krolu co z Tobą :naughty:

Pucek! Mogłeś opłcić też zaliczke za mnie. :naughty:

twoja zaliczka to jego caly zlot :gwizdanie:

No! :disgust::decayed: I Ty też tak będziesz miał następnym razem... :gwizdanie:
Opublikowano

No ja na 70%... :gwizdanie:

70...

miało być conajmniej 99%

pucek już opłacona zaliczka :naughty:

Krolu co z Tobą :naughty:

Pucek! Mogłeś opłcić też zaliczke za mnie. :naughty:

twoja zaliczka to jego caly zlot :gwizdanie:

No! :disgust::decayed: I Ty też tak będziesz miał następnym razem... :gwizdanie:

:jaaaaa: dopiero jak skonczy 3 lata :gwizdanie:

Opublikowano

No ja na 70%... :gwizdanie:

70...

miało być conajmniej 99%

pucek już opłacona zaliczka :naughty:

Krolu co z Tobą :naughty:

Pucek! Mogłeś opłcić też zaliczke za mnie. :naughty:

twoja zaliczka to jego caly zlot :gwizdanie:

No! :disgust::decayed: I Ty też tak będziesz miał następnym razem... :gwizdanie:

:jaaaaa: dopiero jak skonczy 3 lata :gwizdanie:

A no tak... :nose:
Opublikowano

No ja na 70%... :gwizdanie:

70...

miało być conajmniej 99%

pucek już opłacona zaliczka :naughty:

Krolu co z Tobą :naughty:

Pucek! Mogłeś opłcić też zaliczke za mnie. :naughty:

twoja zaliczka to jego caly zlot :gwizdanie:

No! :disgust::decayed: I Ty też tak będziesz miał następnym razem... :gwizdanie:

:jaaaaa: dopiero jak skonczy 3 lata :gwizdanie:

A no tak... :nose:

:naughty:

Opublikowano

qr** jutro do roboty cza iść na 12 godzin! A tak mi się nie chce! :kwasny:

Opublikowano

Dobrze, że przypominacie o zaliczce :gwizdanie: :)

Opublikowano

Dobrze, że przypominacie o zaliczce :gwizdanie: :)

No został tylko ten tydzień. :angry:
Opublikowano

q***wa jutro do roboty cza iść na 12 godzin! A tak mi się nie chce! :kwasny:

moge isc za ciebie ja mam wolne i szukam pracy jak cos ;(

jak macie cos dla mnie to pisac :wink4:

Opublikowano

q***wa jutro do roboty cza iść na 12 godzin! A tak mi się nie chce! :kwasny:

moge isc za ciebie ja mam wolne i szukam pracy jak cos ;(

jak macie cos dla mnie to pisac :wink4:

A nie miało być źle :mysli:

Opublikowano

q***wa jutro do roboty cza iść na 12 godzin! A tak mi się nie chce! :kwasny:

moge isc za ciebie ja mam wolne i szukam pracy jak cos ;(

jak macie cos dla mnie to pisac :wink4:

A nie miało być źle :mysli:

wk***ia mnie juz ta dezorganizacja w tej mojej firmie nie umieja sie ogarnac od dluzszego czasu wiec cza sie rozejrzec za czyms bardziej stabilnym :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.