Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1/2h mnie ie było i 3 strony :wallbash:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

q***wa jutro do roboty cza iść na 12 godzin! A tak mi się nie chce! :kwasny:

moge isc za ciebie ja mam wolne i szukam pracy jak cos ;(

jak macie cos dla mnie to pisac :wink4:

A nie miało być źle :mysli:

wk***ia mnie juz ta dezorganizacja w tej mojej firmie nie umieja sie ogarnac od dluzszego czasu wiec cza sie rozejrzec za czyms bardziej stabilnym :wallbash:

No jak nie ma pewności to za wczasu trzeba czegoś szukać bo robota i kaska potrzebna. :good:

1/2h mnie ie było i 3 strony :wallbash:

Nadrabiaj! :naughty:
Opublikowano

q***wa jutro do roboty cza iść na 12 godzin! A tak mi się nie chce! :kwasny:

moge isc za ciebie ja mam wolne i szukam pracy jak cos ;(

jak macie cos dla mnie to pisac :wink4:

A nie miało być źle :mysli:

wk***ia mnie juz ta dezorganizacja w tej mojej firmie nie umieja sie ogarnac od dluzszego czasu wiec cza sie rozejrzec za czyms bardziej stabilnym :wallbash:

No jak nie ma pewności to za wczasu trzeba czegoś szukać bo robota i kaska potrzebna. :good:

1/2h mnie ie było i 3 strony :wallbash:

Nadrabiaj! :naughty:

1.Robota to głupota - picie to jest życie

2. Robota jest dla biednych

Opublikowano

q***wa jutro do roboty cza iść na 12 godzin! A tak mi się nie chce! :kwasny:

moge isc za ciebie ja mam wolne i szukam pracy jak cos ;(

jak macie cos dla mnie to pisac :wink4:

A nie miało być źle :mysli:

wk***ia mnie juz ta dezorganizacja w tej mojej firmie nie umieja sie ogarnac od dluzszego czasu wiec cza sie rozejrzec za czyms bardziej stabilnym :wallbash:

Proponuje abyś pracował i szukał pracy, bo rezygnacja z pracy i szukanie to hujinia z leksza :gwizdanie:

Opublikowano

q***wa jutro do roboty cza iść na 12 godzin! A tak mi się nie chce! :kwasny:

moge isc za ciebie ja mam wolne i szukam pracy jak cos ;(

jak macie cos dla mnie to pisac :wink4:

A nie miało być źle :mysli:

wk***ia mnie juz ta dezorganizacja w tej mojej firmie nie umieja sie ogarnac od dluzszego czasu wiec cza sie rozejrzec za czyms bardziej stabilnym :wallbash:

No jak nie ma pewności to za wczasu trzeba czegoś szukać bo robota i kaska potrzebna. :good:

1/2h mnie ie było i 3 strony :wallbash:

Nadrabiaj! :naughty:

1.Robota to głupota - picie to jest życie

2. Robota jest dla biednych

i to jest dobrze powiedziane czas sobie drina zrobic

no to pyrsk :naughty:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 22:17_________________________________________________

q***wa jutro do roboty cza iść na 12 godzin! A tak mi się nie chce! :kwasny:

moge isc za ciebie ja mam wolne i szukam pracy jak cos ;(

jak macie cos dla mnie to pisac :wink4:

A nie miało być źle :mysli:

wk***ia mnie juz ta dezorganizacja w tej mojej firmie nie umieja sie ogarnac od dluzszego czasu wiec cza sie rozejrzec za czyms bardziej stabilnym :wallbash:

Proponuje abyś pracował i szukał pracy, bo rezygnacja z pracy i szukanie to hujinia z leksza :gwizdanie:

no tu nie ma innej opcji jak ta :cool1:

Opublikowano

q***wa jutro do roboty cza iść na 12 godzin! A tak mi się nie chce! :kwasny:

moge isc za ciebie ja mam wolne i szukam pracy jak cos ;(

jak macie cos dla mnie to pisac :wink4:

A nie miało być źle :mysli:

wk***ia mnie juz ta dezorganizacja w tej mojej firmie nie umieja sie ogarnac od dluzszego czasu wiec cza sie rozejrzec za czyms bardziej stabilnym :wallbash:

Proponuje abyś pracował i szukał pracy, bo rezygnacja z pracy i szukanie to hujinia z leksza :gwizdanie:

Ej no trzeba być idiotą żeby zrobić odwrotnie :kox:

Opublikowano

q***wa jutro do roboty cza iść na 12 godzin! A tak mi się nie chce! :kwasny:

moge isc za ciebie ja mam wolne i szukam pracy jak cos ;(

jak macie cos dla mnie to pisac :wink4:

A nie miało być źle :mysli:

wk***ia mnie juz ta dezorganizacja w tej mojej firmie nie umieja sie ogarnac od dluzszego czasu wiec cza sie rozejrzec za czyms bardziej stabilnym :wallbash:

Proponuje abyś pracował i szukał pracy, bo rezygnacja z pracy i szukanie to hujinia z leksza :gwizdanie:

Ej no trzeba być idiotą żeby zrobić odwrotnie :kox:

:gwizdanie:

Opublikowano

q***wa jutro do roboty cza iść na 12 godzin! A tak mi się nie chce! :kwasny:

moge isc za ciebie ja mam wolne i szukam pracy jak cos ;(

jak macie cos dla mnie to pisac :wink4:

A nie miało być źle :mysli:

wk***ia mnie juz ta dezorganizacja w tej mojej firmie nie umieja sie ogarnac od dluzszego czasu wiec cza sie rozejrzec za czyms bardziej stabilnym :wallbash:

Proponuje abyś pracował i szukał pracy, bo rezygnacja z pracy i szukanie to hujinia z leksza :gwizdanie:

Ej no trzeba być idiotą żeby zrobić odwrotnie :kox:

Albo robić tylko żeby robić, dla zasady a mieć kasy w ciul!
Opublikowano

q***wa jutro do roboty cza iść na 12 godzin! A tak mi się nie chce! :kwasny:

moge isc za ciebie ja mam wolne i szukam pracy jak cos ;(

jak macie cos dla mnie to pisac :wink4:

A nie miało być źle :mysli:

wk***ia mnie juz ta dezorganizacja w tej mojej firmie nie umieja sie ogarnac od dluzszego czasu wiec cza sie rozejrzec za czyms bardziej stabilnym :wallbash:

Proponuje abyś pracował i szukał pracy, bo rezygnacja z pracy i szukanie to hujinia z leksza :gwizdanie:

Ej no trzeba być idiotą żeby zrobić odwrotnie :kox:

Albo robić tylko żeby robić, dla zasady a mieć kasy w ciul!

to by mi pasiło :decayed:

Opublikowano

Trza by mieć spadek, albo w Totka trafić :)

Opublikowano

Trza by mieć spadek, albo w Totka trafić :)

k**wa chciałem zagrać to moja mnie jebnęła w łeb i już mi się odechciało :confused4:

Opublikowano
Opublikowano

Trza by mieć spadek, albo w Totka trafić :)

ku***a chciałem zagrać to moja mnie jebnęła w łeb i już mi się odechciało :confused4:

kobieta cie bije.. ? :blink: :blink:
Opublikowano

jeden z lepszych filmów...bardzo mi bliski zwłaszcza scena liczenia kasy :kox:

Trza by mieć spadek, albo w Totka trafić :)

ku***a chciałem zagrać to moja mnie jebnęła w łeb i już mi się odechciało :confused4:

kobieta cie bije.. ? :blink: :blink:

ona nie wierzy w ten łud szczęścia :thumbdown:

Opublikowano

Trza by mieć spadek, albo w Totka trafić :)

:kox:

Trza by mieć spadek, albo w Totka trafić :)

ku***a chciałem zagrać to moja mnie jebnęła w łeb i już mi się odechciało :confused4:

:naughty:

Tyle to bym qr** zgłup! :kox::naughty:

Trza by mieć spadek, albo w Totka trafić :)

ku***a chciałem zagrać to moja mnie jebnęła w łeb i już mi się odechciało :confused4:

kobieta cie bije.. ? :blink: :blink:

:decayed::polew: :polew:
Opublikowano

Trza by mieć spadek, albo w Totka trafić :)

:kox:

Trza by mieć spadek, albo w Totka trafić :)

ku***a chciałem zagrać to moja mnie jebnęła w łeb i już mi się odechciało :confused4:

:naughty:

Tyle to bym q***wa zgłup! :kox::naughty:

Trza by mieć spadek, albo w Totka trafić :)

ku***a chciałem zagrać to moja mnie jebnęła w łeb i już mi się odechciało :confused4:

kobieta cie bije.. ? :blink: :blink:

:decayed::polew: :polew:

za***ać ci :decayed:

Opublikowano

Trza by mieć spadek, albo w Totka trafić :)

:kox:

Trza by mieć spadek, albo w Totka trafić :)

ku***a chciałem zagrać to moja mnie jebnęła w łeb i już mi się odechciało :confused4:

:naughty:

Tyle to bym q***wa zgłup! :kox::naughty:

Trza by mieć spadek, albo w Totka trafić :)

ku***a chciałem zagrać to moja mnie jebnęła w łeb i już mi się odechciało :confused4:

kobieta cie bije.. ? :blink: :blink:

:decayed::polew: :polew:

za***ać ci :decayed:

:nabijasie::polew: :polew:
Opublikowano

za***ać ci :decayed:

:nabijasie::polew: :polew:

kolejny którego trzeba postraszyć siemianem... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

tu tez widze ze sie pobijecie zaraz :gwizdanie:

Opublikowano

za***ać ci :decayed:

:nabijasie::polew: :polew:

kolejny którego trzeba postraszyć siemianem... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

chyba śmianiem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.