Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: witam
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak tam zdrówko Tatuś ? :naughty:

Opublikowano

jak tam zdrówko Tatuś ? :naughty:

u mnie dobrze dziękuje a jak u mamusi :mysli: brzuszek juz widac co :naughty:

Opublikowano

jak tam zdrówko Tatuś ? :naughty:

u mnie dobrze dziękuje a jak u mamusi :mysli: brzuszek juz widac co :naughty:

no tak ... coś mnie użądliło i teraz puchnę :tongue4:

Opublikowano

jak tam zdrówko Tatuś ? :naughty:

u mnie dobrze dziękuje a jak u mamusi :mysli: brzuszek juz widac co :naughty:

no tak ... coś mnie użądliło i teraz puchnę :tongue4:

użądlił cie stasiu :naughty: a puchniesz bo się nie wydostał na czas :gwizdanie: :>

Opublikowano
  • Autor

siema , życze wszystkim wesołych świąt :decayed:

sexy-valentines-day-girls-105.jpg

Opublikowano

jak tam zdrówko Tatuś ? :naughty:

u mnie dobrze dziękuje a jak u mamusi :mysli: brzuszek juz widac co :naughty:

no tak ... coś mnie użądliło i teraz puchnę :tongue4:

użądlił cie stasiu :naughty: a puchniesz bo się nie wydostał na czas :gwizdanie: :>

jak tam Kasiula? :)

Opublikowano

jak tam zdrówko Tatuś ? :naughty:

u mnie dobrze dziękuje a jak u mamusi :mysli: brzuszek juz widac co :naughty:

no tak ... coś mnie użądliło i teraz puchnę :tongue4:

użądlił cie stasiu :naughty: a puchniesz bo się nie wydostał na czas :gwizdanie: :>

jak tam Kasiula? :)

spoko czuje się dobrze, spuchła również dobrze i ciągle puchnie :naughty: ale w normach nic ponadto co cza :evil:

Opublikowano

jak tam zdrówko Tatuś ? :naughty:

u mnie dobrze dziękuje a jak u mamusi :mysli: brzuszek juz widac co :naughty:

no tak ... coś mnie użądliło i teraz puchnę :tongue4:

użądlił cie stasiu :naughty: a puchniesz bo się nie wydostał na czas :gwizdanie: :>

jak tam Kasiula? :)

spoko czuje się dobrze, spuchła również dobrze i ciągle puchnie :naughty: ale w normach nic ponadto co cza :evil:

pozdrów ją :wink4:

Opublikowano

jak tam zdrówko Tatuś ? :naughty:

u mnie dobrze dziękuje a jak u mamusi :mysli: brzuszek juz widac co :naughty:

no tak ... coś mnie użądliło i teraz puchnę :tongue4:

użądlił cie stasiu :naughty: a puchniesz bo się nie wydostał na czas :gwizdanie: :>

jak tam Kasiula? :)

spoko czuje się dobrze, spuchła również dobrze i ciągle puchnie :naughty: ale w normach nic ponadto co cza :evil:

pozdrów ją :wink4:

:notworthy: dziękuje również cie pozdrawia bo siedzi koło mnie :)

Opublikowano

:notworthy: dziękuje również cie pozdrawia bo siedzi koło mnie :)

dzięki :)

to kiedy dokładnie 'wypluwa'? :mysli: ...w kwietniu, tak?

Opublikowano

:notworthy: dziękuje również cie pozdrawia bo siedzi koło mnie :)

dzięki :)

to kiedy dokładnie 'wypluwa'? :mysli: ...w kwietniu, tak?

tak początek kwietnia już powinien być mały diman na świecie :kox: :kox: wiec po bukowinie znów będzie okazja do picia :drunk:

Opublikowano

o kurczę ... to już lada moment :cool1:

a ja jeszcze nawet nie na półmetku :embarrassed:

Opublikowano

Kuźwa co to kółko rodzicielskie :sick3: Wiem że tu o motoryzacji nie ma nic ale są inne ciekawsze tematy :naughty:

images?q=tbn:ANd9GcSPNzfojI950eUXXKcxyosanPBSfGM-p3vU3PqBALody3jaQg9_-w

Opublikowano

o kurczę ... to już lada moment :cool1:

a ja jeszcze nawet nie na półmetku :embarrassed:

no i dobrze my przejdziemy początek i damy wskazówki :naughty:[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 11:18_________________________________________________

Kuźwa co to kółko rodzicielskie :sick3: Wiem że tu o motoryzacji nie ma nic ale są inne ciekawsze tematy :naughty:

images?q=tbn:ANd9GcSPNzfojI950eUXXKcxyosanPBSfGM-p3vU3PqBALody3jaQg9_-w

słaba d*pa kolego :decayed: a poza tym :ssij:[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 11:18_________________________________________________dobra spadam do garażu miłego dnia :hi:

Opublikowano

Idź rezać rezaczu stulecia :decayed:

Opublikowano

:hi:

dobra spadam do garażu miłego dnia :hi:

już ze swoją wytrzymać nie umiesz, te hormony :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Diman co zaś będziesz robił w tym garażu? :cool1:

Opublikowano

siemka, ja jeszcze dzisiaj musialem wziasc wolne :confused4: ale mam nadzieje ze jutro juz bedzie ok

:hi:

jak ja nie cierpię poniedziałku :disgust::sick3: :sick3:

ciekawe jak tam u Stasia :>

jeszcze śpi ... nic ciekawego :gwizdanie:

hehe czyli urlop :tongue4: pewnie jeszcze dzisiaj poprawi :>
Opublikowano

siemka, ja jeszcze dzisiaj musialem wziasc wolne :confused4: ale mam nadzieje ze jutro juz bedzie ok

:hi:

jak ja nie cierpię poniedziałku :disgust::sick3: :sick3:

ciekawe jak tam u Stasia :>

jeszcze śpi ... nic ciekawego :gwizdanie:

hehe czyli urlop :tongue4: pewnie jeszcze dzisiaj poprawi :>

JA MU DAM ! :angry: :bicz3:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.