Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 11:29_________________________________________________Bulczas pamiętasz o lampie ?

:hi: yy o soczewce pamiętam :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No właśnie o soczewce :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

No właśnie o soczewce :decayed:

wymieniamy na spocie ? :decayed: [br]Dopisany: 15 Luty 2011, 14:43_________________________________________________1297691913_by_kreesperss_500.jpg

Stasiu , to Ty pomagałeś ? :decayed::polew:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

Stasiu ma talent do painta nie ma to tamto :polew: :polew: :polew: Jego VT wisi u mnie na ścianie :decayed:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 15:20_________________________________________________

wymieniamy na spocie ? :decayed:

Ja muszę obudowe wymienić i nie mam jakoś weny :wallbash:
Opublikowano

Wiecie może czy win7Pro 64bit obsługuje VAG COMa :?:

Opublikowano

Wiecie może czy win7Pro 64bit obsługuje VAG COMa :?:

Nie ale pornusy można spokojnie oglądać! :naughty::kox::polew: :polew: :polew:

Nie powiem. :tongue4:

Opublikowano

Wiecie może czy win7Pro 64bit obsługuje VAG COMa :?:

Nie ale pornusy można spokojnie oglądać! :naughty::kox::polew: :polew: :polew:

Nie powiem. :tongue4:

kolega google podpowiada że kiszka :gwizdanie:

to po co mi 4 GB RAM jak w 32 bit systenie zaadresować da się tylko 3 GB :mysli:

Opublikowano

jo byda jednak :tongue4:

Opublikowano

jo byda jednak :tongue4:

:thumbdown::decayed:
Opublikowano

home sweet home.....

Opublikowano

Wiecie może czy win7Pro 64bit obsługuje VAG COMa :?:

home premium obsluguje napewno bo mam :naughty:

Opublikowano

Wiecie może czy win7Pro 64bit obsługuje VAG COMa :?:

home premium obsluguje napewno bo mam :naughty:

Dimek masz gdzieś na płycie tego vaga bo ja nie mogę znaleźć działającego na home premium :thumbdown:
Opublikowano

Wiecie może czy win7Pro 64bit obsługuje VAG COMa :?:

home premium obsluguje napewno bo mam :naughty:

Dimek masz gdzieś na płycie tego vaga bo ja nie mogę znaleźć działającego na home premium :thumbdown:

powinienem miec czekaj sprawdze :cool1:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 17:22_________________________________________________

Wiecie może czy win7Pro 64bit obsługuje VAG COMa :?:

home premium obsluguje napewno bo mam :naughty:

Dimek masz gdzieś na płycie tego vaga bo ja nie mogę znaleźć działającego na home premium :thumbdown:

mam VCDS 912S jak cie to interesuje to moge ci pozyczyc :wink4:

Opublikowano

mam VCDS 912S jak cie to interesuje to moge ci pozyczyc :wink4:

A będzie to banglać z takim zwykłym kabelkiem :mysli:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 17:25_________________________________________________Chyba zbyt nowa wersja mi będzie potrzebna chyba 311 :gwizdanie:
Opublikowano

mam VCDS 912S jak cie to interesuje to moge ci pozyczyc :wink4:

A będzie to banglać z takim zwykłym kabelkiem :mysli:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 17:25_________________________________________________Chyba zbyt nowa wersja mi będzie potrzebna chyba 311 :gwizdanie:

no myśle ze napewnie nie bedzie śmigac :no:

Opublikowano

mam VCDS 912S jak cie to interesuje to moge ci pozyczyc :wink4:

A będzie to banglać z takim zwykłym kabelkiem :mysli:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 17:25_________________________________________________Chyba zbyt nowa wersja mi będzie potrzebna chyba 311 :gwizdanie:

no myśle ze napewnie nie bedzie śmigac :no:

:disgust:
Opublikowano

:siema:

No właśnie o soczewce :decayed:

wymieniamy na spocie ? :decayed: [br]Dopisany: 15 Luty 2011, 14:43_________________________________________________1297691913_by_kreesperss_500.jpg

Stasiu , to Ty pomagałeś ? :decayed::polew:

ja już nie pamiętam co robię na necie po tych wieczornych piwkach :polew: :polew:

Jak dotąd to tylko kasowałem posty na technicznym, na drugi dzień, żeby nie dostać kropka :decayed:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 17:42_________________________________________________

Wiecie może czy win7Pro 64bit obsługuje VAG COMa :?:

Nie ale pornusy można spokojnie oglądać! :naughty::kox::polew: :polew: :polew:

Nie powiem. :tongue4:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

1297789201_by_rightstuff1_500.jpg

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Keżor potrzebna Ci ta opalarka bo jeszcze nie użyłem :wstydliwy:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.