Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na orange sport jest właśnie powtórka konkursu wsadów... A meczyk ALL STAR dzisiaj o 2:00 w nocy :)

No trzeba obejrzeć! :good: A jeśli chodzi o wsad to jest dobry gdzie gościu leci z lini rzutów wolnych (4metry) i pakuje piłe do kosza!!!! :kox: :kox: I cała reszta też wymiata! :evil:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w top gear test audi RS6

Opublikowano

w top gear test audi RS6

:naughty:

Opublikowano

w top gear test audi RS6

:naughty:

Gdzie? :naughty: Coś mi qr** programy się pojebały! :disgust:
Opublikowano

:good::kox:

:good::naughty:

Opublikowano

w top gear test audi RS6

:naughty:

Gdzie? :naughty: Coś mi q***wa programy się pojebały! :disgust:

BBC knowledge

Opublikowano

:good::kox:

:good::naughty:

Tu nie ma wszystkich wsadów ale warto je obejrzeć! :good:

w top gear test audi RS6

:naughty:

Gdzie? :naughty: Coś mi q***wa programy się pojebały! :disgust:

BBC knowledge

No znalazłem wreszcie bo coś lista programów mi się zmieniła! :good:
Opublikowano

:hi:

Oko, fajnie że wpadłeś, impreza była przednia :naughty:

nawet ładowało :polew:

No i nie ma to jak spotkać o 4:30 w centrum Katowic Siemiana oglądającego telewizję pod dworcem :polew:

:laghing2: :laghing2: :polew: :polew:

no a co miałem robić. Czekałem z bratem na pociąg do Wawki, to sobie TiVika zapuśiłem, bo Bonda na DVD byśmy i tak nie zdążyli całego obejrzeć :decayed:

Opublikowano

że tak zapytam, na najbliższym spocie będzie jakaś osoba obeznana z podmianką licznika z fisem w b5? :naughty:

No CZEŚĆ!!!!! Wypadałoby się przywitać! :cool1:

że niby przy pisaniu każdego posta mam pisac "cześć" :gwizdanie: ? hmm nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.. :cool1:

Opublikowano

A wy tylko o alkoholu :thumbdown:

Opublikowano

A wy tylko o alkoholu :thumbdown:

:shocked::jaaaaa:

Opublikowano

:hi:

witam wszystkich po 120 latach nieobecności

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:cool1:

Opublikowano

:hi:

witam wszystkich po 120 latach nieobecności

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:cool1:

siemano :hi:

jak tam padre żonka sie czuje :mysli:

Opublikowano

:hi:

witam wszystkich po 120 latach nieobecności

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:cool1:

:hi: Gdzie byłeś jak Cię nie było :gwizdanie:
Opublikowano

że tak zapytam, na najbliższym spocie będzie jakaś osoba obeznana z podmianką licznika z fisem w b5? :naughty:

No CZEŚĆ!!!!! Wypadałoby się przywitać! :cool1:

że niby przy pisaniu każdego posta mam pisac "cześć" :gwizdanie: ? hmm nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.. :cool1:

no nie każdego ale tamten był akurat Twoim pierwszym tutaj :gwizdanie:

Opublikowano

joł.... nie mam już CHECK'a ale sie kurna cieszę ... szkoda że kiery nie obszyje bo mają free do 02/04

Opublikowano

:hi:

witam wszystkich po 120 latach nieobecności

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:cool1:

:hi::shocked:
Opublikowano

że tak zapytam, na najbliższym spocie będzie jakaś osoba obeznana z podmianką licznika z fisem w b5? :naughty:

No CZEŚĆ!!!!! Wypadałoby się przywitać! :cool1:

że niby przy pisaniu każdego posta mam pisac "cześć" :gwizdanie: ? hmm nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.. :cool1:

:blink: Nie chciałem tego ale jak pytasz to chętnie odpowiem. Nie przy pisaniu każdego posta. To jest Twój pierwszy post w tym wątku. Kilka postów wcześniej jest wyjaśnienie jeśli czegoś nie rozumiesz. Jak nie znajdzieszto Ci pomogę. :wink4: I zauważ, że raczej wzyscy tutaj się witamy jak przybywamy - tzw. dobre wychowanie. :cool1:

:hi:

witam wszystkich po 120 latach nieobecności

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:cool1:

Max! Gdzieś Ty był!? :hi:
Opublikowano

że tak zapytam, na najbliższym spocie będzie jakaś osoba obeznana z podmianką licznika z fisem w b5? :naughty:

No CZEŚĆ!!!!! Wypadałoby się przywitać! :cool1:

że niby przy pisaniu każdego posta mam pisac "cześć" :gwizdanie: ? hmm nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.. :cool1:

:blink: Nie chciałem tego ale jak pytasz to chętnie odpowiem. Nie przy pisaniu każdego posta. To jest Twój pierwszy post w tym wątku. Kilka postów wcześniej jest wyjaśnienie jeśli czegoś nie rozumiesz. Jak nie znajdziesz to Ci pomogę. :wink4:I zauważ, że raczej wzyscy tutaj się witamy jak przybywamy - tzw. dobre wychowanie. :cool1:

:hi:

witam wszystkich po 120 latach nieobecności

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

:cool1:

Max! Gdzieś Ty był!? :hi:

no w tym to jesteśmy najlepsi :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

że tak zapytam, na najbliższym spocie będzie jakaś osoba obeznana z podmianką licznika z fisem w b5? :naughty:

No CZEŚĆ!!!!! Wypadałoby się przywitać! :cool1:

że niby przy pisaniu każdego posta mam pisac "cześć" :gwizdanie: ? hmm nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.. :cool1:

no nie każdego ale tamten był akurat Twoim pierwszym tutaj :gwizdanie:

No tak racja pierwszym tutaj, ogólnie w powitalni napisałem, więc wydawało mi się, że to wystarczy, no ale ok pardon :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.