Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć Pipy :decayed:

no i po kursie, teraz czas na leczenie barku :rolleyes:

No to gratki! :drunk:;)
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemano wszystkim...

Opublikowano

siemano wszystkim...

:hi:

:mysli:OKOjr? :cool1:

Opublikowano

Krolu bedziesz dzisiaj pod tą castoramą? nie bedxziesz miał przy sobie może vaga?:P [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 17:49_________________________________________________

:hi:

:mysli:OKOjr? :cool1:

upss... :notworthy:

Opublikowano

Akjam, masz jakiegoś lakiernika już na oku?

Ja bym sobie w końcu dokładki pomalował, na pewno będzie się to lepiej prezentowało niż teraz a zakup zderzaka s-line póki co odkładam na później.

Możesz podjechać z Akjamem i pogadać za ile Ci gościu pomaluje to co chcesz.

Daj mi tylko wcześniej info, to zagadam do niego

Z kąd gościu jest?

Mierzęcice

Z okolic Akjama :tongue4:

Z okolic lotniska. :wink4:

a właściciel ma na imię Radek może ?

:hi: po pracy[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 17:54_________________________________________________

Krolu bedziesz dzisiaj pod tą castoramą? nie bedxziesz miał przy sobie może vaga?:P [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 17:49_________________________________________________

:hi:

:mysli:OKOjr? :cool1:

upss... :notworthy:

OKOjr - OKO Junior :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

dokładnie :kox:

Opublikowano

To OKO coś ukrywa. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Krolu bedziesz dzisiaj pod tą castoramą? nie bedxziesz miał przy sobie może vaga?:P [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 17:49_________________________________________________

:?: :?: :?: :blink:

Opublikowano

hehe :evil: coś...[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 18:05_________________________________________________ Krolu no co taki zdiwiony:)? potrzebuje pomocy:) pomozecie?

Opublikowano

hehe :evil: coś...[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 18:05_________________________________________________ Krolu no co taki zdiwiony:)? potrzebuje pomocy:) pomozecie?

zależy w czym ??
Opublikowano

Krolu bedziesz dzisiaj pod tą castoramą? nie bedxziesz miał przy sobie może vaga?:P [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 17:49_________________________________________________

:?: :?: :?: :blink:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

siemano wszystkim...

:facepalm:

czyżby mój potomek :naughty:

orinokojunior :mysli:

Opublikowano

siemano wszystkim...

:facepalm:

czyżby mój potomek :naughty:

orinokojunior :mysli:

No to Ty nam jesteś winien wyjaśnienie! :cool1:

hehe :evil: coś...[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 18:05_________________________________________________ Krolu no co taki zdiwiony:)? potrzebuje pomocy:) pomozecie?

Wieczorkiem zrobi się liste kto co pije i możesz wpadać jutro na spota no i dla Krola kasa - od 50pln do 500pln zależy co będzie robił. Ja też będę miał kabel i Grisza też to weź więcej tego papiera... :kox:
Opublikowano

Wieczorkiem zrobi się liste kto co pije i możesz wpadać jutro na spota no i dla Krola kasa - od 50pln do 500pln zależy co będzie robił. Ja też będę miał kabel i Grisza też to weź więcej tego papiera... :kox:

w sumie z takim podejście to nigdy nie powiększymy naszej spotowej ekipy ale z drugiej strony jak ludzie mają wpadać na darmowy serwis to po co nam oni... :cool1:
Opublikowano

Wieczorkiem zrobi się liste kto co pije i możesz wpadać jutro na spota no i dla Krola kasa - od 50pln do 500pln zależy co będzie robił. Ja też będę miał kabel i Grisza też to weź więcej tego papiera... :kox:

w sumie z takim podejście to nigdy nie powiększymy naszej spotowej ekipy ale z drugiej strony jak ludzie mają wpadać na darmowy serwis to po co nam oni... :cool1:

No co zrobisz... :cool1::decayed:
Opublikowano

siemano wszystkim...

:facepalm:

czyżby mój potomek :naughty:

orinokojunior :mysli:

No to Ty nam jesteś winien wyjaśnienie! :cool1:

może byłem pijany... :wink4:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Wieczorkiem zrobi się liste kto co pije i możesz wpadać jutro na spota no i dla Krola kasa - od 50pln do 500pln zależy co będzie robił. Ja też będę miał kabel i Grisza też to weź więcej tego papiera... :kox:

w sumie z takim podejście to nigdy nie powiększymy naszej spotowej ekipy ale z drugiej strony jak ludzie mają wpadać na darmowy serwis to po co nam oni... :cool1:

No co zrobisz... :cool1::decayed:

byłem szczery - napisałem "wpadniesz na 3 spoty pomożemy za free, nie to usługa płatna..."
Opublikowano

Wieczorkiem zrobi się liste kto co pije i możesz wpadać jutro na spota no i dla Krola kasa - od 50pln do 500pln zależy co będzie robił. Ja też będę miał kabel i Grisza też to weź więcej tego papiera... :kox:

w sumie z takim podejście to nigdy nie powiększymy naszej spotowej ekipy ale z drugiej strony jak ludzie mają wpadać na darmowy serwis to po co nam oni... :cool1:

No co zrobisz... :cool1::decayed:

byłem szczery - napisałem "wpadniesz na 3 spoty pomożemy za free, nie to usługa płatna..."

No tego samego zdania jestem... :good:
Opublikowano

Wieczorkiem zrobi się liste kto co pije i możesz wpadać jutro na spota no i dla Krola kasa - od 50pln do 500pln zależy co będzie robił. Ja też będę miał kabel i Grisza też to weź więcej tego papiera... :kox:

w sumie z takim podejście to nigdy nie powiększymy naszej spotowej ekipy ale z drugiej strony jak ludzie mają wpadać na darmowy serwis to po co nam oni... :cool1:

No co zrobisz... :cool1::decayed:

byłem szczery - napisałem "wpadniesz na 3 spoty pomożemy za free, nie to usługa płatna..."

No tego samego zdania jestem... :good:

ale tu widać dobre wychowanie, kolega się chociaż przywitał :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.