Treść opublikowana przez OKOjr
-
Spoty Katowice i okolice
witam wszystkich
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
na adama Cie nie widywałam ale na giszu kilka razu ustępowaliśmy sobie pierszeństwa:P... jeśli chodzi o Pako to tez w koncu musze zacząć bo sie zastałem ostatnio:) prawie 2 lata przerwy kilka dobrych kg uciekło:D
-
Spoty Katowice i okolice
tak 131 km i jak narazie 0 błędów:) ty masz tą niebieską z reklamą na tylnej szybie?
-
Spoty Katowice i okolice
spoko mozemy ruszyć razem...audiolke trzymam na strzezonym:) .... ani jedenj nocy pod blokiem:D.... no ja tez byłem raz na spociku.
-
Spoty Katowice i okolice
no pewnie ze jedziemy:)... jestem coś winien Krolowi:) takze musze byc
-
Spoty Katowice i okolice
hah.. ja z Adama ...jaki ten świat mały:)
-
Spoty Katowice i okolice
elvis80 to Ty z Gisza jestes? witam sąsiada
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Krolu z ChoRzowa? heh swój chop- Spoty Katowice i okolice
zluzuj ... nie ma sansu- Spoty Katowice i okolice
w katowicach jest jeden OKO reszta to pajace podobno- Spoty Katowice i okolice
tak czy tak jutro wpadne na spota... Keżor powiesz mi to w oczy o tym jp? chetnie podyskutuje na ten temat- Spoty Katowice i okolice
hehe coś...[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 18:05_________________________________________________ Krolu no co taki zdiwiony:)? potrzebuje pomocy:) pomozecie?- Spoty Katowice i okolice
dokładnie- Spoty Katowice i okolice
Krolu bedziesz dzisiaj pod tą castoramą? nie bedxziesz miał przy sobie może vaga? [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 17:49_________________________________________________ OKOjr? upss...- Spoty Katowice i okolice
siemano wszystkim...- [A4 B6] Czarny sedan AVF
piekna niunia.... dawaj foty wnetrza!- [ALL B6] Audiola ma :)
rzeczywiście nie mam jednak Bose ( ) zwykłe 10 głośników a ja głupi szukałem wzmachola:((((.... na multi jeździ sie za***iście poprostu ogień - olej wymieniany co 50 tys....ale i tak zajede do p.Sopy aby sprawdzic ta skrzynke.- [ALL B6] Audiola ma :)
witam oto moja Audiola 2.0 multitronic wyposarzenie: -podgrzewane i pompowane fotele -kontrola trakcji ESP -6 biegowa skrzynia (multitronic) -centralny zamek sterowany z pilota + domykanie szyb z pilota -duza Navi Plus -climatronic dwustrefowy -nagłośnienie w miare OK:P- Nowicjusz - wątek powitalny
Łukasz 26 lat - audi a4 B6 2.0 - Spoty Katowice i okolice