Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wieczorkiem zrobi się liste kto co pije i możesz wpadać jutro na spota no i dla Krola kasa - od 50pln do 500pln zależy co będzie robił. Ja też będę miał kabel i Grisza też to weź więcej tego papiera... :kox:

w sumie z takim podejście to nigdy nie powiększymy naszej spotowej ekipy ale z drugiej strony jak ludzie mają wpadać na darmowy serwis to po co nam oni... :cool1:

No co zrobisz... :cool1::decayed:

byłem szczery - napisałem "wpadniesz na 3 spoty pomożemy za free, nie to usługa płatna..."

No tego samego zdania jestem... :good:

ale tu widać dobre wychowanie, kolega się chociaż przywitał :gwizdanie:

oko chyba, że to twój syn to z racji twojego stażu pomogę mu za free :gwizdanie: więc przyznaj się to jest ta chwila :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wieczorkiem zrobi się liste kto co pije i możesz wpadać jutro na spota no i dla Krola kasa - od 50pln do 500pln zależy co będzie robił. Ja też będę miał kabel i Grisza też to weź więcej tego papiera... :kox:

w sumie z takim podejście to nigdy nie powiększymy naszej spotowej ekipy ale z drugiej strony jak ludzie mają wpadać na darmowy serwis to po co nam oni... :cool1:

No co zrobisz... :cool1::decayed:

byłem szczery - napisałem "wpadniesz na 3 spoty pomożemy za free, nie to usługa płatna..."

No tego samego zdania jestem... :good:

ale tu widać dobre wychowanie, kolega się chociaż przywitał :gwizdanie:

oko chyba, że to twój syn to z racji twojego stażu pomogę mu za free :gwizdanie: więc przyznaj się to jest ta chwila :kox:

dostane PW z info o przelewie to się określę... :kox:

:polew:

Opublikowano

Krolu ja jestem na miejscu

Opublikowano

Wieczorkiem zrobi się liste kto co pije i możesz wpadać jutro na spota no i dla Krola kasa - od 50pln do 500pln zależy co będzie robił. Ja też będę miał kabel i Grisza też to weź więcej tego papiera... :kox:

w sumie z takim podejście to nigdy nie powiększymy naszej spotowej ekipy ale z drugiej strony jak ludzie mają wpadać na darmowy serwis to po co nam oni... :cool1:

No co zrobisz... :cool1::decayed:

byłem szczery - napisałem "wpadniesz na 3 spoty pomożemy za free, nie to usługa płatna..."

No tego samego zdania jestem... :good:

ale tu widać dobre wychowanie, kolega się chociaż przywitał :gwizdanie:

oko chyba, że to twój syn to z racji twojego stażu pomogę mu za free :gwizdanie: więc przyznaj się to jest ta chwila :kox:

dostane PW z info o przelewie to się określę... :kox:

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Krolu ja jestem na miejscu

Krolu mi wysłał eskę z nowgo nru, że nie ma nru do Ciebie ale, że nie przyjedzie. Dać Ci jego nr? :decayed:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

yebani :decayed:

Opublikowano

Krolu ja jestem na miejscu

Krolu mi wysłał eskę z nowgo nru, że nie ma nru do Ciebie ale, że nie przyjedzie. Dać Ci jego nr? :decayed:

JOKE! :gwizdanie: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

yebani :decayed:

:decayed:
Opublikowano

Krolu ja jestem na miejscu

Krolu mi wysłał eskę z nowgo nru, że nie ma nru do Ciebie ale, że nie przyjedzie. Dać Ci jego nr? :decayed:

JOKE! :gwizdanie: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Krolu ja jestem na miejscu

Krolu mi wysłał eskę z nowgo nru, że nie ma nru do Ciebie ale, że nie przyjedzie. Dać Ci jego nr? :decayed:

JOKE! :gwizdanie: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:
Opublikowano

Krolu ja jestem na miejscu

Krolu mi wysłał eskę z nowgo nru, że nie ma nru do Ciebie ale, że nie przyjedzie. Dać Ci jego nr? :decayed:

JOKE! :gwizdanie: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

bidny adam.s nie wie teraz czy sobie jaja z niego robisz :no:

już widzę jak się zastanawia... :gwizdanie:

Opublikowano

Krolu ja jestem na miejscu

Krolu mi wysłał eskę z nowgo nru, że nie ma nru do Ciebie ale, że nie przyjedzie. Dać Ci jego nr? :decayed:

JOKE! :gwizdanie: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

bidny adam.s nie wie teraz czy sobie jaja z niego robisz :no:

już widzę jak się zastanawia... :gwizdanie:

Teraz to już VAGują padline! :naughty:
Opublikowano

a ciekawy jestem co mu siadło :cool1:

Opublikowano

Krolu ja jestem na miejscu

Krolu mi wysłał eskę z nowgo nru, że nie ma nru do Ciebie ale, że nie przyjedzie. Dać Ci jego nr? :decayed:

JOKE! :gwizdanie: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

bidny adam.s nie wie teraz czy sobie jaja z niego robisz :no:

już widzę jak się zastanawia... :gwizdanie:

Teraz to już VAGują padline! :naughty:

ciekawe co się okaże :mysli:

Opublikowano

Krolu ja jestem na miejscu

Krolu mi wysłał eskę z nowgo nru, że nie ma nru do Ciebie ale, że nie przyjedzie. Dać Ci jego nr? :decayed:

JOKE! :gwizdanie: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

bidny adam.s nie wie teraz czy sobie jaja z niego robisz :no:

już widzę jak się zastanawia... :gwizdanie:

Teraz to już VAGują padline! :naughty:

ciekawe co się okaże :mysli:

pierwszy byłem :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

a ciekawy jestem co mu siadło :cool1:

No ciekawe... :mysli:

Krolu ja jestem na miejscu

Krolu mi wysłał eskę z nowgo nru, że nie ma nru do Ciebie ale, że nie przyjedzie. Dać Ci jego nr? :decayed:

JOKE! :gwizdanie: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

bidny adam.s nie wie teraz czy sobie jaja z niego robisz :no:

już widzę jak się zastanawia... :gwizdanie:

Teraz to już VAGują padline! :naughty:

ciekawe co się okaże :mysli:

pierwszy byłem :gwizdanie: :tongue4:

:naughty:
Opublikowano

a ciekawy jestem co mu siadło :cool1:

No ciekawe... :mysli:

Krolu ja jestem na miejscu

Krolu mi wysłał eskę z nowgo nru, że nie ma nru do Ciebie ale, że nie przyjedzie. Dać Ci jego nr? :decayed:

JOKE! :gwizdanie: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

bidny adam.s nie wie teraz czy sobie jaja z niego robisz :no:

już widzę jak się zastanawia... :gwizdanie:

Teraz to już VAGują padline! :naughty:

ciekawe co się okaże :mysli:

pierwszy byłem :gwizdanie: :tongue4:

:naughty:

:gwizdanie:

Opublikowano

Dobra! Lecę do domu bo już przecież prawie 20ta i koniec roboty... :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra! Lecę do domu bo już przecież prawie 20ta i koniec roboty... :gwizdanie:

podpierdolę Cię :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:decayed::naughty:
Opublikowano
  • Autor

siema :siema:

okojr... masz 28 lat i jebiesz policje ? gratuluje , ale nie potrzebujemy takich ludzi na spotach , także nie przyjeżdżaj jak możesz, albo dorośnij :gwizdanie:

Opublikowano

Witam :hi: a ja zacząłem tydzień od awarii autka . Wczoraj jeszcze wszystko było dobrze a dziś rano po odpaleniu zaraz zgasł i po ponownym odpaleniu nie trzyma obrotów i to taki za....ty poniedziałek :kwasny:

to lipa :disgust:

A Ja się dziś nie będe witał :tongue4:

Cfaniak ostatnio Cie zvagowali i już nie myślisz że nie musisz się witać :thumbdown:

:bokser: Następny po Miszce który się śmierci nie boji :tongue4:

Spoko Maroko. Kupiłem kabelek od Siemiana, także jak ktoś teraz będzie chcał się zvagować to służe pomocą....

teterete nie złapiesz :decayed: zgubię cię na pierwszych schodach ... :naughty:

... no chyba że dogonisz mnie zanim znajdę schody :mysli::wink4:

:decayed: :decayed:

Poczekaj... sam przyjdziesz... :naughty:

Babci też tak zawsze mówiłem jak byłem mały... "nie złapiesz mnie" a babcia zawsze " poczekaj sam przyjdziesz" :tongue4:

Kwestia czasu..... :gwizdanie:

A po schodach to już nie raz jeżdziłem po pijaku... a ile razy z nich leciałem... :wallbash: Wypije z pół litra i Ci nawet schody nie pomogą :polew:

http://www.wykop.pl/link/614497/that-s-life/

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.